به روز رسانی: COVID-19 موارد پرش به 28 در St. Louis County; بسیاری از موارد مرتبط به سنت ان محل اقامت

بسیاری از موارد جدید مربوط به یک مرکز کمک زندگی می کنند در Duluth سنت ان را اقامت. St. Louis County, بهداشت عمومی, مینه سوتا, وزارت بهداشت و مراقبت های بهداشتی دیگر همکاران در حال کار با سنت ان را کارکنان به ارائه عفونت-کنترل پیشنهادات منابع و افزایش ظرفیت انتشار اخبار اعلام کرد.

حداقل دو مورد از موارد جدید در حال حاضر در بیمارستان بستری از جمله یک مرد در 70s اوایل و یک زن در اواخر 80s, با توجه به انتشار اخبار از St. Louis County است.

دیگر نه موارد جدید شامل یک مرد خود را در اواسط دهه 40 سالگی یک زن در اواسط دهه 60, چهار زنان در 70s خود یک مرد در اواخر 80s در و دو در اواسط 90s.

St. Louis County, بهداشت عمومی, مدیر بخش امی وستبروک گفت که به نظر می رسد این ویروس در حال حاضر در حال گسترش از طریق جامعه انتقال است.

“جامعه انتقال معنی است که ما نمی توانیم شناسایی منبع از آن فرد گرفتار عفونت” Westbrook گفت. “ما شاهد چندین مورد از این هفته که به نظر نمی رسد که مربوط به سفر و نه آنها مربوط به (a) که قبلا مورد تایید شده.”

قبل از شنبه, بزرگترین واحد-روز پرش در St. Louis County بود و پنج مورد جدید گزارش شده در مارس 29.

یک مورد گزارش شده در Carlton County, آوردن مجموع به 14. Itasca County هنوز دو مورد تأیید; ترین آن های اخیر گزارش شد آوریل 1. طبخ و دریاچه شهرستانهای هیچ تایید موارد است. هیچ مرگ و میر گزارش شده در Northland.

در سطح ایالت 1,154 مردم باید آزمایش مثبت از 30,753 آزمون تکمیل به 4 p. m. روز شنبه; 632 نفر دیگر نیازی به جدا شده است. در چهارشنبه 135 نفر در بیمارستان بستری شدند و 64 از آنها در بخش مراقبت ويژه.

وزارت بهداشت و درمان, گزارش, پنج مرگ و میر بیشتر در مینه سوتا آوردن مجموع به 39.

St. Louis County برگزاری مجازی کنفرانس خبری در 3 p. m.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

این داستان به روز شده در 1:30 بعد از ظهر مارس 8 شامل اطلاعات از سنت لوئیس کانتی در موارد جدید. این اصل نوشته شده در 11:23 صبح 8 مارس.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در بالا righthand گوشه ای از صفحه اصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>