به روز رسانی: بایدن آگهی در مینه سوتا منطقه 8; دلوت اندکی به نفع ساندرز

بایدن برنده سه نماینده از شمال شرقی مینه سوتا را 8th کنگره منطقه و ساندرز در زمان دو نفر دیگر از نمایندگان دموکرات-کشاورز-حزب کارگر اعلام کرد اواخر روز سه شنبه.

8 کنگره منطقه دارای پنج دولت 75 نمایندگان.

بایدن رهبری در سراسر منطقه به عنوان 10:30 بعد از ظهر با 74% از حوزه گزارش بایدن برگزار شد 43 درصد آرا در حالی که ساندرز برگزار شد 27 درصد است. بلومبرگ به حال 11 درصد وارن 10 درصد و Klobuchar 7 درصد.

در Duluth ساندرز led با 37 درصد آرا و بایدن به دنبال با 36 درصد با تمام 34 حوزه گزارش.

سناتور. الیزابت وارن به حال 14 درصد از دلوت رای و سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار تا به حال 8%, در حالی که سناتور. ctq که کاهش یافته و از نژاد دوشنبه به حال 3 درصد است.

در Duluth 1,649 نفر رای دادند اولیه اگر آن را هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است که چگونه بسیاری از کسانی که رای رفت و به داوطلبانی که پس از کاهش از مسابقه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و تنها نام جمهوری خواه رای دادن بیشتر توجه دموکراتیک مسابقه.

این اتاق تفریح و سرگرمی در ایمان پناهگاه آپارتمان 4901 Grand Ave. در Duluth دیدم یک جریان ثابت از رای دهندگان صبح روز سه شنبه زمانی که اخبار تریبون بود و بازدید از مکان های رای گیری.

حدود 10:30 صبح شنبه بیش از 131 رای بوده است شمارش در آن رای گیری در محل.

A woman walks into Lincoln Park Senior Center in Duluth during the presidential primary election Tuesday, March 3. (Tyler Schank / tschank@duluthnews.com)

یک زن پیاده روی به پارک لینکلن ارشد مرکز در دولوت در طول ریاست جمهوری اولیه انتخابات روز شنبه, مارس 3. (تایلر Schank / [email protected])

Darlene کمپبل که نقل مکان کرد و به ایمان پناهگاه آپارتمان چند سال پیش تا به حال به این راحتی به سادگی به عنوان طبقه پایین برای رای دادن.

80 ساله گفت که او هرگز نتواند یک رای به استثنای چند بار در طول سه سال که در آن او در مبارزه با سرطان است. در تصمیم گیری که برای رای دادن برای کمپبل گفت: یک نامزد که در ذهن می پردازد به مسکن مقرون به صرفه و کاهش درآمد جمعیت به عوامل مهم به او.

“به نظر می رسد جمهوری خواهان بیشتر apt به تداخل با برنامه نویسی است که کمک می کند تا کاهش درآمد مردم گفت:” کمپبل که فاش نمی, که به او رای دادند.

یک نامزد که صحبت کردن در مورد آب و بحران و راه حل نیز مهم است به Campbell.

“در آن است رفتن به نقطه ای که آن را فراتر از تعمیر؟” کمپبل گفت:.

People vote during the primary election Tuesday, March 3, at Faith Haven Apartments in Duluth. (Tyler Schank / tschank@duluthnews.com)

رای مردم در انتخابات مقدماتی روز سه شنبه 3 مارس در ایمان پناهگاه آپارتمان در دولوت. (تایلر Schank / [email protected])

در حالی که کارن مالوری ساکن غرب, Duluth, همچنین فاش نمی, که به او رای دادند در دموکراتیک رای او توصیف آنچه که انگیزه او را برای رای دادن در راه او را.

“من نمی خواهم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آن وجود دارد دوباره” مالوری گفت. “من همه چیز در مورد طبقه متوسط مردم و من احساس نمی کنم که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است.”

یک مادر و دختر اواز یا موسیقی دو نفری معلوم شد صبح روز سه شنبه به رای برنی ساندرز. این دو شد طرفداران ساندرز در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری پس از نشستن با هم به تحقیق نامزدهای کشیدن اطلاعات از انواع منابع.

Mary Mishler (right) gives her neighbor, Marion Siems, a new ballot after she was accidentally given an incorrect one during the primary election Tuesday, March 3 at Lincoln Park Senior Center in Duluth. (Tyler Schank / tschank@duluthnews.com)

مریم Mishler (راست) به او همسایه, Marion, Siems جدید, رای گیری پس از او به طور تصادفی داده می شود یک اشتباه در طول اولیه انتخابات سه شنبه 3 مارس در لینکلن پارک ارشد مرکز در دولوت. (تایلر Schank / [email protected])

“من فکر می کنم این کشور نیاز به تغییر” کریستینا Wheatman, 27, گفت:. “ما واقعا نیاز به بازگشت به ریشه قانون اساسی ما است.”

Wheatman گفت که او معتقد است ساندرز می تواند این کشور را به تغییر او به دنبال در بخشی از آنجا که او در مورد مراقبت از طبقه کارگر آمریکایی است.

مادر, جینا رزا-Villani گفت: او پشتیبانی ساندرز’ “مدیکر برای همه” طرح و ایده مالیات ثروتمندان برای کمک به پایین و طبقات متوسط دریافت مراقبت های پزشکی نیاز آنها از جمله نسخه.

“کشورهای دیگر باید بیمه پزشکی و از آن آثار” رزا-Villani گفت: بعد اضافه کرد: “بزرگ داروسازی یک مسئله بزرگ است. بسیاری از مردم حتی نمی توانیم نسخه خود را. من در بسیاری از دارو چون من غیر فعال شده و وقتی که من رفتن به یک داروخانه من دیدن سالمندان است که حتی نمی تواند پرداخت هزینه برای نسخه خود را از آنجا که آنها بسیار ظالمانه است.”

هر دو مادر و دختر هستند که مسیحیان گفت انجیلی رای دهندگان بیش از حد اغلب خود را تعیین می کند تصمیم گیری های سیاسی و دیدگاه مبتنی بر دین.

An "I Voted" sticker stands out on a woman's floral pattern coat after she cast her ballot in the presidential primary election Tuesday, March 3. (Tyler Schank / tschank@duluthnews.com)

“من رای دادند” دشنه می ایستد در یک زن گل الگوی کت و پس از او بازیگران, رای گیری در انتخابات ریاست جمهوری اولیه انتخابات روز شنبه, مارس 3. (تایلر Schank / [email protected])

“آنها شروع به در مورد عشق به بشریت و مردم به خاطر آنها به طوری متمرکز بر ضد ظلم و ضد سقط جنین” رزا-Villani گفت. “آن را تبدیل به چیزی است که نباید از آمدن به بازی.”

یک نامزدی ریاست جمهوری ابتدایی برگزار شده است در مینه سوتا تنها چهار بار: 1916, 1952, 1956 و 1992. در سال 2016 قانون تصویب شد و برای ایجاد یک ریاست جمهوری اولیه رای دادن.

دوازده کشورهای دیگر رای دادند در “شنبه” در مجموع 1,357 نمایندگان برای grabs از 3,979 کل دموکراتیک نمایندگان.

این داستان به روز شده در 11:08 بعد از ظهر با نتایج انتخابات. این اصل ارسال شده در 6 p. m.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>