غرب پالم بیچ FL – 27 فوریه سال 2020 – اخر ورزشی تلویزیون roars به ماه مارس با یک میزبان از عمل بسته بندی شده سری برای اولین بار از جمله مسابقات کشتی ماهیگیری مقصد تعطیلات و تور, برای فعال, شیوه زندگی, مسابقه, ماشین, و بیشتر. اخر ورزشی تلویزیون, شبکه تلویزیونی اختصاص داده شده به ورزش و تفریح و سرگرمی.

اخر ورزشی تلویزیون, سری جدید قسمت اکران در ماه مارس هستند:

مسابقات قهرمانی کشتی از آریزونا هفتگی تلویزیونی pro wrestling برنامه. تحریم های ایالات کشتی کج شبکه CWFA امکانات بالا ستاره محلی در آریزونا انجام بارگیری در این هفته نبرد با برخی از نام های برتر در کشتی حرفه ای از سراسر جهان است.

مسابقات قهرمانی کشتی از هالیوود

مسابقات قهرمانی کشتی از هالیوود به ارمغان می آورد به مخاطب هیجان و درام از گلدن روزها از تلویزیون در هنگام کشتی بود اواخر شب نشان می دهد با ستاره مانند گوردون Solie گرد و خاکی Rhoads و Briscoe برادران در میان دیگر نام شناخته شده است.

چارلی مور: بدون جرم

چارلی مور: بدون جرم دعوت از یک مهمان ویژه ستاره به کمدی جهان چارلی مور و سپس نقش ها معکوس است. هنگامی که آن را به نوبه خود چارلی خودش غرق در فرهنگ های محلی از شهر او بازدیدکننده داشته است به بحث در مورد تجربه خود را.

دور شدن با هم

گرفتن دور با هم سری می گوید در مورد روند رو به رشد افراد در گروه های تعطیلات با دوستان و خانواده. از دختر academist:: دانشجویان به هويدا و نقطه عطف جشن در برخی از جذاب ترین مقصد تعطیلات در سراسر امریکا است.

هوندا مسابقه در سرعت

هوندا مسابقه در سرعت یک مجله ماهانه است که به سبک سری در مورد بزرگترین ستاره در جهان از مسابقه مانند IndyCar را جیمز Ender و اسکات دیکسون به عنوان به خوبی به عنوان برخی کمتر شناخته شده اما به همان اندازه هیجان انگیز اشکال از مسابقه مانند Honda Ridgeline off-road truck تیم و F4 ایالات متحده آمریکا است.

زندگی در بین دروازه

زندگی در بین دروازه است یک مجموعه مستند تولید شده توسط اتر فیلم و جهان طرفدار اسکی تور برای نشان دادن جهان بهترین اسکی آلپاین روروک مخصوص بچه ها به عنوان آنها سفر به بالا اسکی مقصد و رقابت سر به سر.

خالص, در بیرون

خالص, هوای آزاد, اکشن مجموعه ورزشی ایجاد شده به نمایش گذاشتن شیوه زندگی فعال, فرد, چالش های گسترده در خارج از منزل این برنامه شامل چنین نامحدود ورزش به عنوان اسکی, هواپیما, حالی, motocross, دوچرخه سواری, گشت و گذار, ورزش های سه گانه کلیف غواصی و آب-اسکی مسابقه.

Sledhead 24-7.com

Sledhead 24-7.com این اتومبیل مخصوص حرکت روی برف نشان می دهد با ارائه اخبار و اطلاعات هدفمند به فعال قدرت مندان ورزش با مقصد سواری, محصول جدید, اطلاعات جدید سورتمه بررسی و منحصر به فرد در پشت صحنه فیلم از نژادها و حوادث.

جاودانه

جاودانه جشن زندگی از بزرگترین نامها در تاریخ ورزش از جمله محمد علی Pele, Wayne Gretsky, Michael Jordan, جک نیکلاس عوايد تایگر وودز پیت سمپراس, Monica Seles, Usain Bolt, و بیشتر.

حلقه گزارش

حلقه, گزارش ماهانه, 60 دقیقه magazine-سبک مجموعه تلویزیونی با تمرکز بر دنیای بوکس ارائه تا ماه بهترین نکات برجسته مصاحبه ها و داستان فوتی و فوری در ورزش امروز است.

لیست کوتاه

لیست کوتاه است که یک سری که به کنکاش به برخی از به یاد ماندنی ترین لحظات و افراد در ورزش از بهترین آغاز بکار به بزرگترین comebacks بالا نوآوران و بیشتر.

جهان بزرگترین محرکها

جهان بزرگترین محرکها ویژگی های برخی از بهترین انگیزشی سخنرانان از سراسر جهان است. ویژه سخنرانان عبارتند از پرفروش نویسندگان Bob Proctor, Les Brown, Mary Morrissey و همچنین به عنوان بوکسور قهرمان جهان Sugar Ray Leonard و اجرایی مربی دیوید ملتر.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخر ورزشی تلویزیون, بازدید: untamed.tv

رسانه های تماس:

Jesús Piñango

مدیر ارشد اخبار

561-249-5228

jesus@olympusat.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de