Unplugged: UMD دانش آموزان به دنبال دوباره عادی اجتماعی ارتباط

سپس نوشتن مربی سوزان Perala-دیویی تشویق پنج دانش آموزان درگیر در پروژه برای قرار دادن نوشته های خود را به عمل است.

این که چگونه “ارتباط روز” به ثمر شنبه در دانشگاه مریلند. پنج دانش آموزان دعوت همه در محوطه دانشگاه به قطع اتصال از دستگاه های تلفن همراه خود و به جای آن به دنبال ارتباط انسان با کمک از قصد-تنظیم برچسب نام و شروع گفتگو.

“این فقط یک دانش آموز کالج چیز” ارشد علوم سیاسی ترور پترسون گفت. “آن چیزی که مردم.”

Tiana Forbes talks about the idea of Connection Day Tuesday while Kendra Kvebac and Trevor Peterson listen. The three help organize the event. People visiting their booth wrote on the table covering ideas for how they would spend their time if they put down their mobile devices. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

تیانا فوربس در مورد ایده ارتباط روز شنبه در حالی که Kendra Kvebac و ترور پترسون گوش دادن. سه کمک به سازماندهی این رویداد است. مردم به بازدید از غرفه خود را نوشت و روی میز پوشش ایده هایی برای چگونه آنها می خواهم به صرف وقت خود را اگر آنها را دستگاه های تلفن همراه. (استیو کوچرا / skuchera@duluthnews.com)

یک فرصت دانش آموزان اغلب دست در حال ساخت روابط با هر یک از دیگر در طول دقیقه قبل از شروع کلاس به خصوص در کلاس بزرگتر ارشد روانشناسی دانش آموز, Kelly Gilomen گفت.

“مثل ما وجود داشته باشد در خود ما کمی در جهان تا زمانی که ما کاملا به رسیدن که نوع غمگین” Gilomen گفت. “به طور کلی اکثر کلاس های درس به چوب خود را مگر اینکه شما دستور در غیر این صورت.”

دانشجو تیانا فوربس گفت که او امیدوار است که اتصال به روز خواهد شد کمک به دیگران که در حال مبارزه برای پیدا کردن دوستان بیشتر در پیدا کردن راه های انجام این کار است.

“من انتقال دانشجو و بنابراین من در تلاش بود برای ایجاد ارتباط با مردم در آغاز کلاس اما من در تلاش بود چرا که هر کس به نظر می رسید مشغول آنچه آنها انجام می دهند” فوربس گفت.

به عنوان بخشی از گروه پروژه به صورت پیشرفته نوشتن کلاس در پاییز گذشته پنج دانش آموزان انجام یک دانشگاه کوچک نظرسنجی که شرکت کنندگان خواست اگر آنها به احتمال زیاد به صحبت کردن با کسی که نه بر روی تلفن خود را.

نزدیک به 80% گفت: “بله.”

“تحقیقات ما نشان داد که گوشی های آن را سخت برای دیدار با افراد جدید چون مردم استفاده از آنها به عنوان چوب زیر بغل,” Gilomen گفت.

پنج همکلاسی بودند بررسی رابطه بین رسانه های اجتماعی و سلامت روان قبل از استاد خود Perala-دیویی تحت فشار قرار دادند آنها را به در نظر گرفتن چگونه آن پدیده قطع با تحقیقات بر روی انسان انزوا و تنهایی.

“اگر یک نسل جدید احساس ناراحت کننده در تلاش برای ارتباط برقرار کردن و معرفی خود را که واقعا ترسناک” Perala-دیویی گفت.

به جای در نظر گرفتن یک ضد رویکرد فن آوری و اجرای یک لیست از قوانین در مورد چگونه به درستی شرکت در اتصال بعد دانش آموزان محور این طرح در سراسر یادگیری برای ایجاد ارتباط و تنظیم است که به عنوان یک هدف.

A white board displayed at UMD for Connection Day displays people’s ideas for conversation starters and what to do rather than use mobile devices. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

یک تخته سفید نمایش داده شده در UMD برای اتصال از روز نمایش ایده های افراد برای شروع گفتگو و آنچه به انجام به جای استفاده از دستگاه های تلفن همراه. (استیو کوچرا / skuchera@duluthnews.com)

بیلی Dobratz دوم-سال آموزش و پرورش, دانش آموز, می دانستم که او می خواست برای شرکت در ارتباط بعد هنگامی که او برای اولین بار در مورد آن شنیده در کلاس از Perala-Dewey.

هدف او برای خودش است و او امیدوار است برای حمل به جلو فراتر از ارتباط روز.

“آن را مانند یک ایده خوب به مردم در ارتباط با هر یک از دیگر در پردیس زیرا ممکن است افرادی که لزوما احساس تعلق دارند و امیدوارم جلسه افرادی که در حال حاضر و باز کردن آنها را می دهد یک فرصت به شعبه,” Dobratz گفت.

ناز, تایلندی, Tornabene استادیار بهداشت عمومی همچنین شرکت در حال حاضر با وجود اینکه تا حد زیادی قطع از دستگاه تلفن همراه خود را.

“من ارزش متصل بودن و قلب من منفجر شد که متوجه شدم که یک گروه از دانش آموزان منشأ این” Tornabene گفت.

Kendra Kvebak یک تاریخ و اسپانیایی, آموزش و پرورش, دانش آموز, گفت که او می خواهم برای دیدن UMD اولین اتصال بعد با گلوله برف زدن به چیزی بزرگتر.

“من امیدوارم که شما تور UMD راهنماهای تور گویند ما ارتباط روز در اینجا. آن را به یک جزء اصلی در UMD,'” Kvebak گفت. “و پس از آن شاید همه U M مدارس آن را خواهد کرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbet