Univision تیم با Listos کالیفرنیا در همه گیر PSA کمپین

Listos, کالیفرنیا, آمادگی, کمپین راه اندازی شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom برای مقابله با آتش سوزی و دیگر حوادث با همکاری Univision در یک سری از تبلیغات خدمات عمومی اصرار اسپانیایی زبان جامعه به ماندن در خانه و صرفه جویی در زندگی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

تبلیغات آغاز شد چهار شنبه, آوریل 8 و اجرا خواهد شد به مدت دو هفته در Univision را از ایستگاه های تلویزیونی و سیستم عامل های دیجیتال در دولت است.

مربوط به: کاخ سفید به رسانه ها راه اندازی پخش COVID-19 PSA کمپین

“Univision ماموریت برای اطلاع رسانی و توانمند سازی اسپانیایی امریکا است و حتی مهم تر در طول زمان بحران گفت:” لوئیس Patiño جمهور و جنرال موتورز از Univision لس آنجلس. “شرکت ما مفتخر به همکاری با Listos کالیفرنیا از آغاز به کار این کمپین از مفهوم توسعه به استراتژیک قرار دادن آگهی. این تضمین می کند که لاتینی ها در سراسر کشور باید به راحتی در دسترس در-فرهنگ-زبان اطلاعات مورد نیاز آنها را به بهترین تصمیم گیری برای خود و خانواده خود را در طول این زمان نامشخص است.”


L. A. Times
گزارش روز شنبه که داده های اولیه از L. A. شهرستان نشان داد که در حالی که لاتینی ها را تشکیل می دهند تقریبا نیمی از جمعیت آنها نشان دهنده بیش از یک چهارم از COVID-19 مرگ, اما برخی از آنها پیش بینی آینده, افزایش, لاتینی مرگ و میر به دلیل تمایل آنها به کمتر دسترسی به بهداشت و درمان و احتمال بیشتری برای انجام “خدمات ضروری است.”

داده ها از نیویورک است که می تواند یک شاخص پیشرو برای کشورهای دیگر با اقلیت جمعیت نشان داده است که اسپانیایی ها و سیاه پوستان هستند به طور نامتناسبی تحت تاثیر ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>