Univision کاهش بارهای تجاری در طول COVID-19 بحران


کمک می کند تا مشتریان جدید تولید خلاق با هدف اسپانیایی زبان

با حامیان دوباره آگهی خود را صرف به عنوان Coronavirus بحران آغاز شده تأثیر کسب و کار سه هفته پیش Univision تصمیم به کاهش آن در شبکه تجاری بار توسط 15٪.

مانند دیگران در تلویزیون, کسب و کار, اسپانیایی-زبان شرکت رسانه ای گفته است که در مکالمات روزانه با مشتریان خود برای کمک به آنها در مقابله با بحران. Univision همچنین گفت: آن را آماده خواهد شد برای ایجاد یک صف مقابل ارائه و مذاکره می پردازد هنگامی که زمان مناسب است.

استیو ماندالا رئیس تبلیغات فروش و بازاریابی در Univision گفت: قطع تجاری در زمان به معنی بیشتر اخبار و سرگرمی مطالب در شبکه های.

“ما توانایی انجام این کار در حال حاضر و ما آن را احساس شد و استراتژیک واقعا مهم را به انجام و در خدمت منافع هر دو بینندگان و تبلیغ” ماندالا گفت.

مرتبط با: NBCU آشنائی تبلیغ کنندگان با کمتر از درهم و برهمی رایگان خدمات

Univision شده است همچنین پیدا کردن راه های دیگر برای کار با مشتریان خود است.

“من فکر می کنم ما در حال انجام بسیاری از چیزهایی که برای کمک به تبلیغ کنندگان و سازمان حمایت از آنها را با بینش و خدمات است که لازم نیست قبل از” ماندالا گفت.

در برخی موارد, Univision است که کمک به مشتریان انطباق خلاق خود را به وضعیت جدید چیزی است که حق را در شبکه wheelhouse, او گفت:.

و در زمانی که تبلیغ شد تلاش برای کشف کردن آنچه که آنها باید انجام دهید, در هفته گذشته از شبکه یک گزارش که نشان داد نوآورانه چیزهایی که فورد و خارج انجام شد با خلاق در اسپانیایی طراحی شده به مصرف کنندگان جدید نگرانی.

زمانی که بحران ضربه اول در اوایل ماه مارس چیزهایی بودند “واقعا خشن با کمی نگران و حتی کمی وحشت” در بازار ad, ماندالا, گفت:.

اما به عنوان زمان نقل مکان کرد و در هر دو سازمان و مشتریان تبدیل شده اند بیشتر تمرکز بر روی کسب و کار.

“این یک کمی از یک جهان متفاوت است در حال حاضر. آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر ؟ چه هستند که ما نیاز به رفتن به یک ماه از در حال حاضر ؟ آنچه ما نیاز داریم در آینده ؟ به نظر می رسد حس قصد و هدف این هفته,” او گفت:. “احساس من این است که مردم می خواهم به عقب بر گردیم به یک معنا از حد عادی که ممکن است به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

در اوایل بحران تبلیغ در سخت ضربه دسته های مانند سفر و, خرده فروشی, لغو تبلیغات. اما ماندالا گفت که از دست دادن درآمد در مارس نیست طاقت فرسا است. برخی تحت فشار قرار دادند از بودجه خود را به سه ماهه دوم. دیگران آغاز شده در حال اجرا سفارشی خلاق است.

ورزش های تبلیغ به خصوص مختل به عنوان لیگ و لغو بازی. به عنوان رهبر در فوتبال, بازار, Univision یافت که برخی از تبلیغ آن هنوز هم می خواستم به مطمئن شوید که آنها تا به حال پیام ها در بازار و منتقل تبلیغات خود را به دیگر برنامه نویسی است.

در زمان حاضر ماندالا گفت: پراکندگی بازار و عملکرد با بسته بندی محصولات شرکت ها به طور خاص به دنبال به گام تا هزینه های خود را.

در مطالعات بازاریابان باید گفت که آنها به دنبال اطلاعات آنها می توانید استفاده کنید برای توجیه ادامه تبلیغات خود را. Univision ماه آینده قصد دارد به انتشار نتایج یک مطالعه عمده آن را با Nielsen است که تجزیه و تحلیل بازگشت هزینه تبلیغات.

Univision قصد دارد برای به اشتراک گذاشتن پیدا کردن در یک وبینار در ماه مه. “این نتایج در حال رفتن به بخشی از ما پیام واقعا از در حال حاضر. آنها نشان می دهد نه تنها این فرصت را اما نتایج واقعی که در حال تحویل برای کسانی که در حال حاضر فعال [با مبارزات انتخاباتی آگهی.]”

ممکن است همچنین زمانی که مشتریان تصمیم می گیرید که آیا یا نه برای استفاده از گزینه های خود برای خرید تجاری زمان آنها محفوظ در سال گذشته در صف مقابل.

ماندالا گفت: گفتگو با مشتریان تمرکز بیشتر در تلاش برای درک اینکه چگونه Univisoin می تواند مفید باشد در این زمان به چالش کشیدن.

“ما در حال به اشتراک گذاری بسیاری از بینش در مورد آنچه در جریان است با کسانی که در حال تطبیق خلاق است. ما به بسیاری از بینش در مورد بازاریابان که حفظ خود را تبلیغات در دوران رکود و چه تاثیر. ما صحبت در مورد آنچه ما انجام می دهند برای خدمت به جامعه و چگونه آنها می توانید کراوات را که” او گفت:. “ما در حال تلاش برای شرکای خوب و گوش دادن به آن فرد مکالمات.”

ماندالا اشاره کرد که Univision رتبه شدند روند تا قبل از بحران آمار و مانند دیگر رسانههای بینندگان افزایش یافته است با مردم ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

Univision شده است در حال توسعه محتوا برای اطلاع رسانی و توانمند سازی مخاطبان و مشتریان می تواند از درگیر شدن بیش از حد. کسانی که تلاش طیف وسیعی از خدمات عمومی اعلام کمپین های جدید خودرو سایت که امتیاز به معاملات است که در دسترس هستند و پاسخ مصرف کننده به سوالات. فقط با رادیو, پشتیبانی سایت تولید 175,000 بازدید روز اول خود را.

مانند دیگر شبکه Univision لغو سنتی آن ممکن است در صف مقابل ارائه شده است. ماندالا گفت: Univision آماده است برای انجام یک مجازی در صف مقابل ارائه و معاملات زمانی که بازار آماده است.

با وجود مشغله با برخورد با ویروس “در واقع وجود دارد یک نمایشگاه تعداد زیادی از مردم صحبت کردن در مورد در صف مقابل” ماندالا گفت.

“من فکر نمی کنم که هیچ نقطه نظر واحد و در عین حال اما اجماع که من شنیدن از سازمان ها و تبلیغ کنندگان است که آنها احساس آتی بازار باعث می شود بسیاری از حس. آنها احساس صف مقابل ساختار آثار در نظر پادمان برای تبلیغ است.”

برخی از تبلیغ کنندگان بزرگ ممکن است آماده برای انجام معاملات در نزدیک به یک سنتی بازه زمانی. تبلیغات دیگر که کسب و کار شده اند بیشتر مختل ممکن است نیاز به زمان بیشتری برای خود برنامه و بودجه هم گفت.

“ما در حال رفتن به آماده پاسخگویی در هر زمان که بازار آماده است” ماندالا گفت.

Univision برنامه است که مناسب برای جریان کامل ارائه شده است که هر دو برجسته کسب و کار شرکت پیام و برنامه نویسی برنامه ای برای پاییز و فراتر از آن.

که در آن نقطه, Univision مدیران و استعداد ممکن است قادر به جریان از یک محل واحد. این شرکت همچنین به دنبال استفاده از واقعیت مجازی gear به حامیان احساس برای برخی از آن بازاریابی تجربی طرح.

Univision ادامه خواهد داد تا موقعیت خود را به عنوان “آمریکا هیسپانیک Superbrand” و در طول ارائه آن را به نقطه که آن را به شتاب قدرت خرید و فرهنگی اهمیت اسپانیایی مصرف کنندگان و که آن را برنامه نویسی استراتژی در حال کار است.

“نظر ما این است که ما باید هر دو یک کسب و کار پیشنهاد و استراتژی محتوا است که ارائه نتایج و فراهم می کند فرصت برای رشد, برای, تبلیغ” ماندلا گفت.

در گفتگو با مشتریان ماندلا می شنود که مردم می خواهم به عقب بر گردیم به برخی از حس ظاهر ، اما این بدان معنا نیست که زمانی که بحران به پایان می رسد مردم را به انجام همه چیز را در راه آنها قبل از.

“من فکر می کنم بیرون آمدن از این که ما در حال رفتن به پیدا کردن مقدار زیادی از نوآوری است که ما احساس می کنیم که در حال حاضر مهم به ادامه انجام,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>