دانشگاه ویسکانسین-برتر قصد دارد به صورت متناوب furloughs شروع ژوئیه 1

تحت systemwide متناوب کردند سیاست کارکنان در دانشگاه ویسکانسین-برتر خواهد جریمه پرداخت یک روز در هر هفته دو دوره پرداخت آغاز ژوئیه 1 در تلاش برای صورت مالی چالش های مطرح شده توسط COVID-19.

دانشگاه ویسکانسین سیستم به تصویب هیئت مدیره متناوب کردند سیاست. این furloughs اساسا اجباری پرداخت نشده زمان است که اجازه می دهد تا کارکنان برای حفظ شغل خود و منافع با توجه به انتشار اخبار از UWS.

کارکنان نیز با توجه به گزینه ای برای انتخاب کردن به یک داوطلبانه آغاز کردند بلافاصله و پایدار از طریق ژوئن. داوطلبانه کردند روز می تواند در خدمت متناوب یا متوالی.

درآمد از ضرر و زیان مواجه شده UWS و مدیر سیستم شامل پیش بینی تغییرات در ثبت نام و همچنین مسکن ناهار خوری و سایر هزینه بازپرداخت. UWS برآورد متناوب furloughs می تواند صرفه جویی در پردیس حدود 1 میلیون دلار است.

صدراعظم رنه Wachter گفت که در حالی که او با قدردانی از تلاش ها و فداکاری از اعضای هیات علمی و کارکنان اقدامات باید انجام شود در حال حاضر.

“ما می خواهیم به دقت و توجه نمی دانستند چه این چند ماه آینده ممکن است نگه دارید” Wachter گفت. “ما فراگیر اهداف برای ادامه خدمت به دانش آموزان ما در بهترین راه ممکن است و برای انجام تمام است که ما می توانیم برای محافظت از ما و جامعه دانشگاه. ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت و با دقت تنظیم به عنوان مورد نیاز است.”

UWS نهایی خواهد شد برنامه های خود را برای furloughs در هفته های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>