دانشگاه ویسکانسین-برتر گسترش رخصتی بهار را از سر تمام کلاس های آنلاین

رخصتی بهار برگزار خواهد شد از ماه مارس 16-29. تا آن زمان تمام کلاس ها و رویدادها و برنامه نویسی برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده UWS صدراعظم رنه Wachter گفت: در یک پیام به پردیس ها و رسانه ها.

“ما در حال اقدام از فراوانی از احتیاط و در نظر گرفتن گام فعال برای آماده سازی بهتر در مورد منطقه ما می شود نهفته” Wachter گفت. “ما همچنین می خواهم به برداشتن گام های آهسته به پتانسیل گسترش این بیماری در منطقه ما است.”

شروع دوشنبه, مارس 30 کلاس به طور معمول در محوطه دانشگاه برگزار شد باید رزومه در یک “جایگزین تحویل mode.”

دانش آموزان که می تواند خواسته شده است که برای زندگی به دور از پردیس در طی استراحت و زمانی که سر کلاس.

“ما می دانیم که برخی از دانش آموزان ممکن است قادر به بازگشت به اقامت دائم خود را به دلایل مختلف و نیاز به اقامت در محل اقامت خود سالن” Wachter گفت. “در این زمان خدمات برای آن دسته از دانش آموزان در دسترس خواهد بود مانند ناهار خوری خدمات در Yellowjacket, اتحادیه اروپا, اقامت سالن جیم Dan Hill کتابخانه و Marcovich مرکز سلامتی.”

اولین که دانشگاه می توانند رزومه کاری در کلاس های حضوری است مارس 13, هر چند UWS پاسخ اضطراری تیم ادامه خواهد داد برای ارزیابی ایمنی و خطر به ارائه به روز رسانی آوریل 8.

دانشگاه را به حداقل پنج روز توجه کنید اگر دوره تمدید خواهد شد.

کلاس که در حال حاضر برگزار شد آنلاین ادامه خواهد داد به عنوان معمول و نمی خواهد تحت تاثیر رخصتی بهار, فرمت, و پردیس در عملیات باز باقی خواهد ماند و بدون وقفه.

با توجه به اخبار انتشار UWS متعهد به حصول اطمینان کامل دانشجویان ترم و ماندن در مسیر برای فارغ التحصیلی.

“این مهم است به تکرار است که دانشگاه ما امن است و که در حال حاضر وجود دارد هیچ تایید موارد COVID-19 در منطقه” Wachter گفت. “با این حال COVID-19 به سرعت در حال گسترش در جای دیگر.”

دانشگاه نیز لغو همه از آینده آن دانشجو و کارمند سفر برنامه ریزی شده به چین, ایتالیا, ایران و کره جنوبی به عنوان کسانی که در حال شهرستانهای مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری های طبقه بندی شده تحت عنوان “هشدار سطح سه است.”

هر کسی که سفر به این مناطق خواست به خود قرنطینه برای 14 روز قبل از بازگشت به دانشگاه مورد اینکه آیا یا نه آنها در حال برگزاری نمایشگاه علائم.

تصمیم گیری خواهد شد ساخته شده در مورد سفرهای تابستانی در اواخر ماه آوریل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>