دانشگاه مینه سوتا حرکت می کند تا مسکن ناهار خوری سرشکن بازپرداخت تاریخ شروع

روز سه شنبه هیئت مدیره به اتفاق آرا مورد تایید رئیس جمهور جوآن Gabel پیشنهاد به گسترش تاریخ که از دانشجویان دریافت خواهد کرد سرشکن بازپرداخت به بعد کلاس را از سر گرفت پس از اصل برنامه ریزی شده ،

در Duluth, روچستر و شهرهای دوقلو دانشگاه که تاریخ مارس 16. در کروکستون و موریس دانشگاه که در تاریخ 23 مارس.

اصلاح چهار روز پس از هیئت رجنت تایید “جامع دانشجو هزینه بازپرداخت طرح” است که اصل را مسترد دانش آموزان در یک سرشکن رای آغاز مارس 28 شب رژیم صهیونیستی است. تیم Walz این ایالت اقامت در خانه سفارش به اثر رفت. هیئت رجنت تصویب این طرح با 8-4 رای با برخی اعتقاد تاریخ شروع باید عقب رانده شود.

رئیس هیئت مدیره کندال پاول گفت: در این جلسه که Gabel با او تماس بیش از آخر هفته با تمایل برای به دست آوردن یک اجماع قوی تر.

“من می خواهم برای تشکر از او که برای انعکاس و تمایل او به این را تا یک بار دیگر” پاول گفت.

در طول تعطیلات آخر هفته دانش آموزان در U M دوقلو شهرهای پردیس نامیده می شود برای دوباره رای به طرح مورد تایید جمعه گفت که تاریخ شروع بازپرداخت باید آخرین روز بهار شکستن در هر دانشگاه.

UMD بدن دانش آموز جمهور نیل Bhakta گفت که او خوشحال بود با روز سه شنبه تصمیم گیری در حالی که اضافه کردن که این مقدار دلار ممکن است تفاوت زیادی صورت فردی است.

“من می دانستم که بسیاری از دانش آموزانی که تا به حال بیان شده است چه مقدار از آنها می خواستم بازپرداخت و من می دانم که بسیاری از مردم فقط خوشحال به شنیدن ما شدن بازپرداخت به طور کلی” Bhakta گفت: بعد اضافه کرد: “در طول تمام این بیماری همه گیر جمهور Gabel و هیئت رجنت نشان داده اند که نمونه های رهبری و من نمی تواند بیشتر افتخار می کنم به حضور در مدرسه در دانشگاه مینه سوتا دانشگاه.”

UMD بدن دانش آموز معاون رئیس جمهور Delaney اندرسون گفت: این پسوند به بازپرداخت خواهد بود مفید به دانش آموزان با توجه به بسیاری از آنها شغل خود را از دست.

“این مهم است که دانشگاه قرار می دهد دانش آموزان برای اولین بار در زمان هایی این دقیقا کاری است که دانشگاه مینه سوتا سیستم به نظر می رسد به انجام” اندرسون گفت.

به “جامع دانشجو هزینه بازپرداخت طرح” همچنین شامل یک سرشکن بازپرداخت از پایان رخصتی بهار به پایان ترم برای پارکینگ و چندین شهریه دانشجویی از جمله مراکز تفریحی و حمل و نقل و ایمنی است. دانش آموزان نیز به بخش خود را پرداخت می شود خدمات دانشجویی هزینه.

تجدید نظر طرح برآورد شده است برای اضافه کردن یکی دیگر از 7 میلیون دلار به دانشگاه از دست دادن درآمد سیستم گسترده آوردن از دست دادن کل برای $35 میلیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>