دانشگاه دونفره مسکن ناهار خوری بازپرداخت به $28M پس از شکایت

هیئت رجنت در جمعه, آوریل 3 تایید شده جدید بازپرداخت طرح ارائه بازپرداخت سرشکن 28 مارس زمانی که رژیم صهیونیستی. تیم Walz اقامت-در-خانه سفارش به اثر رفت.

دانش آموزانی که با منتقل کردن دانشگاه و اجرای مسکن به سرعت گسترش COVID-19 به مسکن و ناهار خوری بازپرداخت برای ترم نهایی هفت هفته.

دانش آموزان نیز در حال گرفتن به طور کامل سرشکن بازپرداخت هزینه های مربوط به مراکز تفریحی و پارکینگ و حمل و نقل و ایمنی و 50 درصد سرشکن هزینه برای خدمات دانشجویی. U گفت: خدمات مانند سلامت روان پشتیبانی هنوز هم در حال ارائه شده توسط مخابرات.

رئیس جمهور جوآن Gabel گفت: فرماندار ترتیب است که به طور موثر منع دانش آموزان از بازگشت به دانشگاه, مقامات را مجبور به تجدید نظر خود را بازپرداخت.

“چیزهایی که احساس می کنید کاملا متفاوت از آن” Gabel گفت: از مارس 28 تاریخ.

هنوز به اندازه کافی نیست ؟

اما چند رجنت گفت: افزایش بازپرداخت هنوز هم می افتد کوتاه.

مایکل هسو پیشنهاد تقسیم بازپرداخت از پایان رخصتی بهار یا مارس 18 در شهرهای دوقلو پردیس; که زمانی که آنلاین آموزش آغاز شد.

“من فکر می کنم ما باید درمان آنها را به عنوان عادلانه به عنوان امکان پذیر است و این پیشنهاد می کند که نمی,” او گفت:.

آن را مارس 16 زمانی که تو خواسته دانشجویان به بازگشت به دانشگاه و گفت: وجود خواهد داشت نه بیشتر چهره به چهره آموزش در ترم.

“چیدن تاریخ است که ما را, کوتاه, بسیاری از, بسیاری از دانش آموزان که به دنبال ما بخشنامه هفته قبل از آن” Darrin روشا گفت.

ریچارد Beeson گفت: تو متعدد ثابت هزینه های آن را باید پوشش حتی اگر اکثر دانش آموزان را ترک کرده اند از جمله آب و برق و نیروی انسانی و هزینه های مرتبط با آموزش آنلاین. دانش آموزانی که تا به حال کار-مطالعه مشاغل همچنان پرداخت می شود حتی اگر برای بسیاری از افراد وجود دارد هیچ کار در حال انجام است.

“بسیاری وجود دارد که ما در حال جذب است که ما در حال عبور همراه … چرا که آن را درست به انجام,” او گفت:.

Hsu متمم آن را هزینه U حدود 6 میلیون نفر در سراسر پنج دانشگاه از شکست در یک 6-6 رای دادن.

بازپرداخت متفاوت است

U گفت: خروج دانش آموزان در 22 مارس که آنها را دریافت کنید $1,200 بازپرداخت مسکن و ناهار خوری در شهرهای پردیس و $1,000 در چهار دانشگاه.

جدید بازپرداخت طرح مورد نیاز هزاران نفر از محاسبات مختلف خوابگاه ها و برنامه های غذایی Gabel گفت.

جولی Tonneson دانشیار معاون امور مالی دانشگاه گفت: یک نمونه شهرهای دوقلو دانشجو در حال حاضر خواهد شد $2,364 بازپرداخت; Morris حدود $1,900; کروکستون $1,600; دلوت $1,500; و روچستر $1,400.

برخی از دانش آموزان با هیچ جای دیگری برای زندگی باقی می ماند در بر روی مسکن پردیس.

رجنت ملاقات جمعه توسط ویدئو کنفرانس با تقریبا 1200 نفر در حال مشاهده در یوتیوب در یک نقطه.

رای گیری با هسو برای بیشتر سخاوتمندانه بازپرداخت بودند روشا, Thomas Anderson, Mike Kenyanya جینی Mayeron و سفت Simonson.

اندرسون و Mayeron پیوست اکثریت نهایی 8-4 رای تصویب جدید بازپرداخت برنامه به عنوان پیشنهاد شده توسط رئیس جمهور Gabel.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>