‘ایده منحصر به فرد اجازه می دهد تا دوستان به سوگواری

ده ها تن از وسایل نقلیه نورد در یک روش منحصر به فرد برای عزاداری به عنوان مردم در سراسر ایالات متحده در مقابله با اجتماعی فاصله روش های مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

وسایل نقلیه به انتظارنشسته بودند تا به یاد داشته باشید Charles “Chuck” سرعت 80 از Moose Lake. سرعت درگذشت یکشنبه, مارس 22 در بیمارستان رحمت در Moose Lake. او تا به حال تعدادی از مشکلات سلامتی اما مرگ او شد نه مربوط به COVID-19.

مراسم تشییع جنازه مدیر مایک Kosloski با استفاده از یک دستکش دست به عبور از آب نبات به عزاداران و قبول کارت برای خانواده است. در زیر سایه بان, سرعت, همسر نانسی فرزندان و نوه گفتگو با دوستان و بستگان خود را در مورد خاطرات سرعت از یک فاصله امن.

Funeral director Mike Kosloski hands memorial folders to people during a drive-by visitation for Chuck Pace at Hamlin-Hansen-Kosloski Funeral Home Friday, March 27, 2020. (Tyler Schank / tschank@duluthnews.com)

مراسم تشییع جنازه مدیر مایک Kosloski دست یادبود پوشه ها به مردم در طول یک درایو توسط ملاقات برای چاک سرعت در Hamlin-هانسن-Kosloski Funeral Home جمعه, مارس 27 سال 2020 است. (تایلر Schank / [email protected])

Kosloski راه اندازی یک حرم به یاد سرعت با عکس, چوبی کوزه سرعت ساخته شده برای خود در فروشگاه و صندلی برای اعضای خانواده برای استراحت در از زمان به زمان.

سرعت رشد در مندوتا هایتز و زندگی در اینور گروو هیتس 38 سال. او متعلق به سرعت تایر و مرکز خدمات در غرب سنت پل — یک کسب و کار هنوز هم متعلق به فرزندان خود رابرت و کنت — تا زمانی که بازنشسته شد در سال 2001.

او پس از بازنشسته سرعت و همسر خود را نقل مکان کرد به یک سرگرمی مزرعه در مناطق روستایی Moose Lake, جایی که او لذت می برد کار با زمین سرهم بند با جاندیر تراکتور و شکار گوزن. در سال 2010 قدم بودند به نام “اياد سال” توسط کارلتون, شهرستان, حفاظت آب و خاک منطقه برای کار خود را به نصب یک سد خاکی به کنترل جریان آب از 15 هکتار تالاب در اموال خود را به نزدیکی یک جریان.

بسیاری از خانواده تبریک اتومبیل عینک مانتو با یک لوگو در شکل مینه سوتا بر روی آن. در داخل این نقشه یک عکس از یکی از جاندیر تراکتور سرعت را دوست داشتم و یک “x” مارک نقطه از قدم’ مزرعه در دولت است. با این حال نانسی عینک کت از تایر و مرکز خدمات چاک تاسیس در سال 1960 با پدرش دیوید.

Nancy Pace talks with family between visitors during her husband Chuck's drive-by visitation at Hamlin-Hansen-Kosloski Funeral Home Friday, March 27, 2020. Nancy wore Chuck's jacket from the tire and service center he founded in 1960. (Tyler Schank / tschank@duluthnews.com)

نانسی سرعت مذاکرات را با خانواده در میان بازدید کنندگان در طول شوهرش چاک درایو-توسط ملاقات در Hamlin-هانسن-Kosloski Funeral Home جمعه, مارس 27 سال 2020 است. نانسی به تن چاک کت از تایر و مرکز خدمات او تاسیس در سال 1960. (تایلر Schank / [email protected])

سرعت نوه کورتنی سرعت کمک گرفتن پیراهن ساخته شده توسط یک دوست برای خانواده جشن شکرگزاری.

سرعت را نیز به عنوان بخشی از “روح خدمه” در Moose Lake Golf Club — یک گروه از داوطلبان انجام نگهداری و تعمیرات در این دوره با توجه به نانسی. او عاشق بازی کردن در مسابقات در باشگاه و با فرزندان و نوه.

نانسی گفته بود “کار سخت” و “حمایت” از هر دو خانواده و دوستان خود. او تا به حال یک “بدنام لبخند و خنده مسری” آورده است که شادی به هر کس در اطراف او.

کلی Annis, سرعت, دختر, تکرار را, افکار, گفت پدرش سخاوتمندانه و مراقبت عمیقا برای هر کسی که او را ملاقات کرد.

“پدر من تا به حال یک قلب طلا برای هر کس و هر کسی” Annis گفت. “این که آیا یک فرد انجام درست یا غلط او همیشه آن را نادیده گرفته و آنها را پذیرفته بودند آنها.”

خانواده در نظر دارد برای برگزاری یک خدمات خصوصی و جشن زندگی در این تابستان در St. Paul اما Kosloski نگران بود بسیاری از سرعت دوستان در منطقه ممکن است قادر به شرکت در خدمات پس از دور.

A family holds up a sign as they drive through the parking lot of Hamlin-Hansen-Kosloski Funeral Home Friday to pay their respects to the family of Chuck Pace. Funeral director Mike Kosloski said an explanation was sent out ahead of time to tell people they should stay in their vehicles and that signage might be a good way to limit contact with people during the visitation. (Tyler Schank / tschank@duluthnews.com)

یک خانواده دارای یک نشانه به عنوان آنها را از طریق درایو پارکینگ Hamlin-هانسن-Kosloski Funeral Home جمعه برای ادای احترام خود را به خانواده چاک سرعت. مراسم تشییع جنازه مدیر مایک Kosloski گفت: یک توضیح فرستاده شد جلوتر از زمان به مردم بگویید که آنها باید در وسایل نقلیه خود را و این علامت ممکن است یک راه خوب برای محدود کردن تماس با مردم در طول این ملاقات است. (تایلر Schank / [email protected])

“چاک بزرگ بود و او تا به حال بسیاری از ارزش دوستان در منطقه” Kosloski گفت. “من اساسا به صحبت (خانواده) و گفت که واقعا کمک نمی کند ما در حال حاضر. من می دانم که شما بچه ها نیاز به حمایت در حال حاضر وجود دارد بسیاری از دوستان در جامعه که در اینجا نیاز به ادای احترام خود را در حال حاضر و ممکن است قادر به آن را به سنت پل به صورت یک سرویس است.”

Kosloski گفت: در حالی که طوفان مغزی ایده های او به خاطر حساب های drive-by ملاقاتها و مجالس ترحیم در مناطق دیگر کشور و او فکر کرد که آن نیز ممکن است کار به سرعت ، Kosloski ساخته شده یک بنر و برنامه ریزی شده به مجموعه ای از گلدان خارج از خانه جنازه تاج با یک عکس از سرعت.

در حالی که از عادی خانواده معتقد است که این یک راه حل خوب در طول زمان هنگامی که چیزهایی که چیزی جز عادی است.

“این بود که مایک ایده که ما فکر ممکن است عجیب و غریب, اما ما می دانستیم که پدر می دانست که بسیاری از مردم وجود دارد” Annis گفت. ما فقط می خواستم مطمئن شوید مردم وجود دارد می تواند پرداخت های خود احترام می گذارد.”

با COVID-19 بحران گسترش در سراسر کشور تشییع جنازه مدیران باید به طور فزاینده ای تا به حال برای مقابله با محدودیت در اندازه تجمعات و همچنین خطرات برای افراد مسن و کسانی که با مشکلات اساسی شرکت خدمات. Kosloski گفت: مدیران مراسم تشییع جنازه آمده اند تا با راه منحصر به فرد اجازه می دهد تا مردم را به ادامه به سوگواری دوستان و عزیزان بدون آینده در تماس با شخصی است. او گفت: همکار مدیر مراسم تشییع جنازه دوستان را تشویق به خرید بالن و یا گل را به نمایندگی خود در این سرویس است.

“مدیران مراسم تشییع جنازه اغلب نیاز به خلاق و آنها را به در حال حاضر به منظور منعکس کننده زندگی است که زندگی” Kosloski گفت. “برای مدیران مراسم تشییع جنازه در سراسر کشور به آمده تا با این راه منحصر به فرد, من گاهی اوقات فقط در هیبت در این وضعیت است که ما شده اند به.”

در حالی که این یک روش غیر معمول راه حل برای اجتماعی فاصله اقدامات مورد نیاز توسط COVID-19 نانسی خوشحال بود آنها قادر به صرف زمان با چاک دوستان در منطقه قبل از این خدمات در سنت پل.

“این کاملا فوق العاده” نانسی گفت. “آنچه که یک ایده منحصر به فرد — آن را بزرگ برای دیدن همه دوستان ما اقوام و همسایه ساخته شده است که تلاش ویژه ای برای ادای احترام خود را به چاک.”

A line of cars forms during a drive-by visitation for Chuck Pace at Hamlin-Hansen-Kosloski Funeral Home Friday in Moose Lake. Funeral Director Mike Kosloski said this is the first visitation of its kind at his funeral home. The visitation allowed people to practice social distancing due to the coronavirus pandemic while also honoring Chuck. (Tyler Schank / tschank@duluthnews.com)

یک خط از اتومبیل اشکال در درایو-توسط ملاقات برای چاک سرعت در Hamlin-هانسن-Kosloski Funeral Home جمعه در Moose Lake. مراسم تشییع جنازه مدیر مایک Kosloski گفت: این اولین ملاقات در نوع خود در تشییع جنازه او خانه است. این ملاقات افراد مجاز به عمل اجتماعی فاصله با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که همچنین ارج نهادن به چاک. (تایلر Schank / [email protected])

مینه سوتا وزارت بهداشت تشییع جنازه ارشاد در طول COVID-19 همه گیر

 • فرزندان می تواند دفن و یا سوزانده زیر زمان مورد نیاز دولت.

 • آن را ممکن است به یک مراسم تشییع جنازه اما حضور و غیاب باید محدود به 50 و محل باید قادر به تطبیق اجتماعی فاصله از 6 فوت هر فرد است.

 • خدمات با بیش از 10 نفر که در آن اکثریت شرکت کنندگان در معرض خطر بالاتری برای بیماری شدید از COVID-19 باید به تعویق افتاده و یا لغو شود.

 • خانه های مراسم تشییع جنازه باید تضعیف خانواده از ارائه مواد غذایی و یا نوشیدنی است.

 • یک پیشنهاد به خانواده ها می تواند برای به تعویق انداختن مراسم تشییع جنازه تا محدودیت در تعداد شرکت کنندگان برداشته; این ممکن است برای چندین ماه یا بیشتر طول بکشد.

 • مدیران مراسم تشییع جنازه می تواند زندگی می کنند جریان به عنوان یک گزینه برای خدمات و viewings.

 • در حال حاضر وجود دارد هیچ خطر شناخته شده در ارتباط با اینکه در همان اتاق در یک مراسم تشییع جنازه و یا ملاقات با بدن از کسی که مرده است از COVID-19. مردم باید در نظر نمی لمس کردن یا بوسیدن بدن از کسی که مرده است از COVID-19 بنابراین این می تواند یک توصیه به شرکت کنندگان در مراسم تشییع جنازه.

 • افرادی که احساس بیمار یا که بخشی از خطراند باید در خانه بمانند هر MDH توصیه.

 • خانه های مراسم تشییع جنازه باید تشویق خانواده ها به عمل اجتماعی فاصله در خدمات خود را با دست بشویید و پوشش خود را به سرفه.

 • تشویق خانواده ها به مقیاس تماس مستقیم مانند دست دادن بغل کردن و بوسیدن در خدمات و یا مراسم تشییع جنازه.

 • خانه های مراسم تشییع جنازه عرضه باید بافت و دست بر اساس الکل پاک برای خانواده ها به استفاده از.

 • خانه های مراسم تشییع جنازه باید سهام عرضه کافی از صابون و حوله کاغذی در دستشویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>