بیکاری پرداخت شروع برای خود اشتغالی, Minn. کارگران صدمه دیده توسط coronavirus

ST. پل — کمک در راه به پیمانکاران مستقل و خود اشتغالی Minnesotans که خود را از کار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

وزارت اشتغال و توسعه اقتصادی (سند) اعلام کرد سهشنبه, مارس 24 از آن آغاز شده است ساخت همه گیر کمک های بیکاری (PUA) پرداخت به آن دسته از کارگران که به تازگی واجد شرایط برای بیکاری هفتگی چک تحت مراقبت عمل می کنند.

سند کمیسر استیو گرو گفت: این یک برنامه جدید پس از آن صورت گرفت مدتی به پرداخت آغاز شده است. او هشدار داد که آن را برخی از زمان برای تعیین متقاضیان واجد شرایط بودن.

“ما در حال همکاری نزدیک با وزارت درآمد به تسریع این روند” بیشه گفت: در یک بیانیه آماده. “ما با افتخار یکی از ایالات متحده برای اولین بار در کشور به پیاده سازی هر سه اجزای فدرال مراقبت در عمل و ارائه بحرانی کمک مالی به صدها نفر از هزاران نفر از افرادی که تحت تاثیر این بیماری همه گیر.”

هر متقاضی که دریافت PUA مزایای نیز دریافت اضافی 600 $در هر هفته است که کنگره به اختصاص برای بیکاری. و PUA منافع خواهد بود backdated به هر متقاضی اول شد واجد شرایط به دلیل COVID-19.

با توجه به سند هر کسی که در حال حاضر اعمال می شود به صورت منظم مزایای بیکاری لازم نیست برای انجام هر چیزی را به واجد شرایط برای PUA. سند به طور خودکار ایجاد خواهد شد PUA سود حساب برای کسانی که واجد شرایط هستند.

برای کسانی که هنوز کاربردی برای مزایای بیکاری دستورالعمل های ویژه ای برای خود اشتغالی کارگران و پیمانکاران مستقل در دسترس هستند www.uimn.org.

متقاضیانی که هنوز شنیده می شود از عمل می توانید انتظار برای مطلع شدن از پایان ماه آوریل است. وجود دارد بدون نیاز به تماس با آژانس.

اطلاعات اضافی از جمله پاسخ به سؤالات متداول را می توان در یافت www.uimn.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>