Underdog SF Giants آمده از پشت سر به بی حس کردن داجرز کسب بعید سری تقسیم

در اولین سری با San Francisco Giants, Gabe Kapler موفق چهار سری بازی برابر داجرز مانند یک کالج, سر مربی پیشرو خود را underdog تیم از طریق یک NCAA منطقه ای سری.

Kapler اجتناب سنت هرگز اجازه یک پارچ ضبط بیش از 10 ناشران در ظاهر. او با ارسال مسکن از روز پنجشنبه بازکن درو Smyly به تپه برای شروع روز یکشنبه بازی و آورده کوین Gausman یکی از بالا شروع از اغل گاو یا حشم هنگامی که او فکر Giants می تواند سرقت یک پیروزی در روز جمعه. Kapler platooned در تقریبا در هر موقعیت بر روی الماس طراحی بسیار متفاوت ترکیب بر اساس تبادل بازوی هر داجرز استارت.

غول شد چیره و برتری دارند بر روی کاغذ نیاز به ارزیابی ممکن است هر حرکت استراتژیک است که ممکن است آنها را به لبه. مورد ضرب و شتم, اما مورد ضرب و شتم پایین در دو فوران چاه نفت ضرر و زیان برای باز کردن فصل غول ظهور با خیره سری تقسیم پس از تامین 3-1 پیروزی یکشنبه شب.

“ما در حال مبارزان من می دانم هیچ کس به تلخه, درباره ما, اما این چیز شسته و رفته,” rookie Mauricio Dubón گفت. “من حفظ گفتن مردم که بودند غول های مورد علاقه را به نفع خود چیزی؟”

پس پشت به پشت فوران چاه نفت زیان غول ثبت بیش از حد نزدیک-برای-آسایش در یک اجرا پیروزی در روز شنبه و درمان طرفداران خود را به یکی دیگر از پیروزی باریک در آخر.

“چند بازی بودند بدون شک درهم و برهم و من فکر می کنم این بازی نوع به همان اندازه پاک” Kapler گفت. “من فکر می کنم که این نشانه خوبی آن را نشانه ای از یک تیم است که می توانید تنظیمات را.”

یک غول اغل گاو یا حشم شامل یک گروه تا حد زیادی بی تجربه در ترکیب به رکورد 5 2/3 بدون گل نوبت از سه ضربه توپ در حالی که racking تا شش strikeouts. ترور Gott که وارد فصل با یک صرفه جویی در 131 حرفه ای حضور خود را برداشت دوم صرفه جویی در 36 ساعت طول.

“ما باید تونی (واتسون) پایین وجود دارد اما بقیه از ما جوان ها” Gott گفت. “شما را دیدم شان (Anderson) امشب که نگاه شگفت انگیز است. تایلر راجرز او را آقا سازگار است. سام (Coonrod) هر کس بزرگ انجام داده است. کسانی که در دو بازی اول شما می توانید آنها را از راه ما در یک موقعیت خوب من فکر می کنم.”

برای دومین روز متوالی اول baseman دارین Ruf به غول سرب به عنوان او به طور خاص به خانه Mauricio Dubón با grounder از طریق سمت چپ زمین زیر کشت. Ruf شروع نمی شود دو روز اول از این فصل به دلیل غول رو دست راست شروع, اما او به صف یک RBI واحد به سمت راست مرکز در اولین صفحه ظاهر دوشنبه در برابر الکس چوب قبل از چیدن یک جفت از بازدید در دو در-خفاش ها در برابر خولیو Urías.

Ruf که امضا به عنوان جزئی لیگ عامل رایگان به تقویت صف در برابر چپ دستان نیز ساخته شده است یکی از بهتری دفاعی پخش از آخر هفته در پایین ششم. پس از حرکت از پایه اول به سمت چپ میدان, Ruf ساخته شده و در حال اجرا در گرفتن اخطار آهنگ به مانع عمیق flyball و تحت فشار قرار دادند از طریق خود حصار که باز به داجرز اغل گاو یا حشم.

پس از بیرون آمدن از اغل گاو یا حشم در شب باز Smyly شد جدولبندیشده برای شروع روز یکشنبه, سری آخر در برابر داجرز. Smyly کار یک فریم در Giants’ 8-1 از دست دادن چهار شنبه بنابراین او تنها به طول انجامید 3 1/3 در حالی که تبادل در کوتاه استراحت در روز یکشنبه.

Smyly برگزار شد داجرز بدون گل خود را بیش از دو نوبت اما زحمت کشیده از طریق یک 31-گام سوم زمین باز یافته است که در آن 2019 ملی MVP لیگ کودی Bellinger yanked یک 106.2 مایل در ساعت تنها از طریق سمت راست زمین زیر کشت به رانندگی در Mookie بتی.

پس از بازنشستگی shortstop کوری Seager در groundout برای باز کردن پایین, چهارم, Smyly کشیده شد به نفع شان اندرسون که ثبت پنج متوالی strikeouts به باز کردن فصل خود را پس از راه رفتن اولین hitter وظیفه او رو در seventh inning روز پیروزی.

اندرسون لغزنده صدر در 89.5 مایل در ساعت چهار و او با ثبت یک جفت strikeouts با زمین برابر Kiké هرناندز و A. J. پولاک قبل از او خارج شد پس از یک پیاده روی در پایین پنجم.

Kapler تصمیم به شروع Smyly به معنای کهنه right-hander جف Samardzija هرگز تن به تن در Giants’ فصل-افتتاح چهار سری بازی در لس آنجلس. با وجود اینکه دوم-پرداخت بالاترین پارچ روی کارکنان جانی کوتو, Samardzija شامل نمی شد در Kapler را تبادل برنامه ای برای این سری حتی اگر غول نیست گفت: right-hander است برخورد با هر گونه آسیب.

بلافاصله پس از چند روز پیروزی Kapler گفت Samardzija شروع خواهد شد روز سه شنبه, صفحه اصلی, درب بازکن, در Oracle پارک و کوتو را به دنبال خواهد داشت در روز چهارشنبه.

“من فکر می کنم در این مورد خاص آن را بسیار ساده است, ما می دانیم که ما در حال رفتن به دو سنتی در بالا شروع می شود از سری” گفت: Kapler که نمی اعلام استارت برای هر یک از سه بازی گذشته تا ساعت قبل از اولین زمین. “ما می دانستیم که ما تا به حال یک سنتی شروع در بالای داجرز سری به همین دلیل است که ما اعلام کوتو.”

غول به نظر می رسد در جهان از مشکل بعد از دو بازی از این سری به عنوان Kapler را از پارچ استفاده زیر آتش آمدند. آنها به پایان رسید این آخر هفته در جدول رده بندی با سنگین NL غرب مورد علاقه های شما و آماده به هیئت مدیره پرواز شاد به سان فرانسیسکو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر