توسط الن Wulfhorst | بنیاد تامسون رویترز

نیویورک – نه 10 نفر هستند و تعصب علیه زنان مانند تفکر در آموزش و پرورش دانشگاه مهم تر است برای مردان و یا که مردان شایسته شغل بیشتر اگر کار کمیاب است سازمان ملل متحد روز پنجشنبه گفت.

بیش از یک چهارم از مردان و زنان هم فکر می کنم آن است که توجیه برای یک مرد به ضرب و شتم همسرش در بر داشت جنسیتی هنجارهای اجتماعی شاخص توسط سازمان ملل و برنامه توسعه (UNDP) طراحی شده برای اندازه گیری چگونه باورهای اجتماعی مانع برابری جنسیتی.

“امروز مبارزه در مورد برابری جنسیتی است یک داستان از تعصب و تعصبات” پدرو کنکیکو دو سر از همکاری برنامه توسعه ملل متحد گزارش توسعه انسانی دفتر در بیانیه ای گفت: پیش از روز جهانی زن در روز یکشنبه.

با استفاده از داده ها از بیش از 80 درصد از جمعیت جهانی این شاخص در بر داشت برخی از پیشرفت از جمله افزایش در ثبت نام دختران در مدارس ابتدایی و کاهش مرگ و میر مادری بلکه عمیقا ریشه دوانده تعصبات.

آن گفت: 91 درصد از مردان و 86 درصد از زنان برگزار می شود حداقل یک تعصب روشن مانند تفکر مردان را بهتر رهبران سیاسی و یا بهتر است مدیران کسب و کار.

آخیم اشتاینر UNDP مدیر گفت: مقابله با چنین تعصبات بود و هدف بعدی برای برابری طرفداران.

“کار شده است که بسیار موثر در حصول اطمینان از پایان دادن به شکاف در بهداشت و درمان و یا آموزش و پرورش باید در حال حاضر تکامل به آدرس چیزی به مراتب بیشتر به چالش کشیدن: عمیقا ریشه دوانده تعصب – در میان هر دو مردان و زنان – برابر اصل برابری” او در بیانیه ای گفت.

این گزارش منتشر شد پیش از نشست روز دوشنبه از U. N. کمیسیون وضعیت زنان که شده کوتاه به یک روز به دلیل گسترش coronavirus.

عمیقا برگزار تعصبات خطاب می تواند از طریق آموزش و افزایش آگاهی و مشوق های مالیاتی سازه را تشویق کنند که به همان اندازه به اشتراک گذاشته مهد کودک و یا با تشویق زنان برای ورود مردسالار کار بخش های برنامه عمران ملل متحد گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de