UMD تاخیر در ساخت و ساز مسکن و ناهارخوری, پروژه

دانشگاه مینه سوتا دلوت به تعویق انداخته است ساخت و ساز در $70 میلیون مسکن و ناهارخوری پروژه یک سال در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

“با توجه به عدم قطعیت در کار ساخت و ساز, بازار زنجیره تامین و هزینه های ما مشخص شد که بهتر است برای به تعویق انداختن ما اقامت هال و سالن ناهار خوری پروژه که برنامه ریزی شده برای شروع این بهار” UMD سخنگوی لین ویلیامز گفت: در یک ایمیل به اخبار تریبون. “طراحی در پروژه های به اتمام است.”

خبر از تاخیر در ابتدا گزارش شده توسط امور مالی و بازرگانی. ویلیامز گفت: UMD پردیس مطلع شد از تاخیر در اواخر ماه مارس از طریق ایمیل.

ساخت و ساز انتظار می رود برای شروع این بهار با اتمام تابستان 2021. که برنامه خواهد بود تحت فشار قرار دادند ،

این پروژه با بودجه با درآمد تولید شده توسط UMD مسکن خدمات است و نه عموم تامین می شود.

به عنوان اخبار تریبیون گزارش داد در ماه جولای 10 طبقه خوابگاه خواهد بود که بلندترین ساختمان در محوطه دانشگاه ارائه مسکن برای 350 دانش آموزان است. جدید ناهارخوری مرکز را حمایت از این دانش آموزان اضافی زندگی در محوطه دانشگاه و همچنین سهولت بار در مدرسه فعلی سالن ناهار خوری است که در ظرفیت.

مجتمع مسکونی ساخته خواهد شد همراه مپلوود دادگاه در شمال غربی لبه UMD را از دانشگاه ساوت سنت ماری خیابان و غرب کربی درایو. خوابگاه که متصل به موجود Griggs سالن خواهد شد از ویژگی های سنتی تک و دو اتاق است.

جدید ناهارخوری مرکز ساخته خواهد شد در کنار UMD فعلی سالن ناهار خوری که نشسته است در بالای کربی درایو بعدی برای کربی, دانش آموز, مرکز خواهد بود و جدا از فضای موجود متصل شود تنها توسط یک خارجی راهرو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>