فوق العاده لونا برای اولین بار در اوکراین به زن درام تلویزیونی در مارس

غرب پالم بیچ FL – 1 آوریل سال 2020 – فوق العاده لونا HD, سرگرمی, کانال است که ویژگی های محبوب ترین و فریبنده سری narconovelas و telenovelas غذا به لاتین مخاطبان برای اولین بار در اوکراین به زن درام تلویزیونی: Trues من, سارق مسلح عینک و رژ لبو 40+ یا هندسه عشقکه در آن شخصیت های مدیریت برای به دست آوردن مجدد قدرت خود را پس از آزمایش های متعدد و رنج.

یک ساعت چهار قسمت Trues من سری برنامه ریزی شده است برای شروع در آوریل 19 در 9:00 p. m. ET. داستان ستاره هنگامی که اینا با پسر کوچک می رسد در یک شهر استان. او می خواهد او را به شروع زندگی دوباره و پنهان از مردم و تهدید او. او در دیدار Aleksey و به تدریج سقوط در عشق با او. اما او نمی داند که او فرستاده شده توسط دشمنان خود را.

نقش های اصلی را بازی شده توسط اکاترینا Ryabova دیمیتری Pchela, Lesya Ostrovskaya ایرینا Verenich-Ostrovskaya و ویاچسلاو Dovzhenko. مدیر مجموعه های تلویزیونی است که ایرینا Gromozda شناخته شده اوکراین مدیر. او پروژه های قبلی گام دن, معجزه در برنامه, این Hellene, و دیگران بودند به گرمی قدردانی اوکراین شنوایی.

نقش های اصلی را بازی شده توسط Irma Vitovskaya, Rimma Zyubina اولگا Tumaykina, نیکولای Boklan بوریس Georgievsky میخائیل Zhonin سرگئی Kalantay و اولگ Savkin, در میان دیگران. مدیر مجموعه های تلویزیونی است, اوکراین, مدیر Ashot Keshyan. او در پروژه های قبلی Mamy, Nyankiو Zhenshchina نفس mechtyهمه قدردانی اوکراین شنوایی.

نقش های اصلی را بازی شده توسط Irina Yefremova, میلا Sivatskaya, Andrey Stoyanov اولگ Maslennikov-Voytov, Anastasiya Bunina, Klavdiya Drozd-Bunina و سرگئی فرولوف در میان دیگران. مدیر مجموعه های تلویزیونی است, اوکراین, مدیر اوکسانا Bayrak. او پروژه های قبلی Zhenskaya intuitsiya 2, Kruiz, ili Razvodnoye puteshestviyeو نوزاد, همه قدردانی اوکراین شنوایی.

فوق العاده ای است و متعلق به اداره شده توسط Olympusat و آن را در حال حاضر در دسترس در Hotwire ارتباطات توسط Verizon FiOS و VEMOX™.

برای اطلاعات بیشتر در مورد فوق العاده لونا برنامه نویسی از جمله تنظیم تاریخ و زمان مراجعه کنید ultralunatv.com

رسانه های تماس:

Jesús Piñango

مدیر ارشد اخبار

561-249-5228

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>