غرب پالم بیچ FL – 28 فوریه 2019 – فوق العاده Familia پیشرو در ارائه دهنده خانواده پسند HD به زبان اسپانیایی سرگرمی برای مخاطبان در همه سنین است و با خوشحالی به اعلام شبکه والاتر از کرون, انیمیشن, ماجراجویی فیلم کوتاه راز گل یخ در مارس 2 در ساعت 10 صبح

راز گل یخ تواریخ چه چیزی را اشتباه می رود که Thin تصمیم می گیرد برای به اشتراک گذاشتن راز خود را با او نوه در مورد رمز و راز از یخ شکوفه. برای سال های نخود شده بود هجوم آوردند به Grandad این سیرک برای دیدن آخرین گل تنها Grandad می داند که چگونه به فاش کردن.

فریب اولین تلاش در انجام سحر و جادو ناموفق است اما کمک می کند تا او را به ملاقات ساختگی که تغییر چشم انداز خود را در زندگی. دو نفر از دوستان را به عقب بسیار قوی تر گرز سحر و جادو از یک پدر بزرگ شده بود با استفاده از تمام زندگی خود را. ساختگی فریب الهام بخش برای اختراع دوباره اسطوره و قرار دادن در یک سحر و جادو نشان می دهد که دره هرگز شناخته شده!

در طی 27 دقیقه از فیلم, مدیر یعقوب Ley ایجاد داستان با استفاده از یکی از اولین تکنیک های انیمیشن, cut-out, انیمیشن, فرم stop-motion است که در آن شخصیت یا غرفه در حال برش از مواد مانند کاغذ و مقوا عکس و یا پارچه.

این فیلم برنده بهترین های کودکان فیلم و مخاطبان جوایز در Frederiksstad فیلم انیمیشن جشنوارهکه قدیمی ترین و بزرگترین در نوع خود در منطقه شمال اروپا قدمت آن به سال 1994 در اسلو, نروژ. یکی از بنیان های این جشنواره است که در شمال اروپا-بالتیک متحرک مسابقه فیلم کوتاه و اعطای طلایی Gunnar جایزه. این جشنواره قبلا به میزبانی مهمانان از استودیو معروف مانند پیکسار دیزنی و Aardman.

فوق العاده Familia در حال حاضر در دسترس در منشور طیف آزادی Hotwire ارتباطات و VEMOX™.

برای اطلاعات بیشتر در مورد فوق العاده Familia برنامه نویسی مراجعه کنید: Ultrafamiliatv.com

رسانه های تماس:

Jesús Piñango

مدیر ارشد اخبار

561-249-5228

jesus@olympusat.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im