بریتانیا و ایتالیا و پروب لینک بین COVID-19 نوزاد, بیماری

توسط امیلیو Parodi و Alistair Smout | ایسنا

میلان – ایتالیایی و انگلیسی پزشکی و کارشناسان در حال بررسی ارتباط احتمالی بین بیماری همه گیر کوروناویروس و خوشه های التهابی شدید بیماری در میان نوزادان که در حال ورود به بیمارستان با تب بالا و تورم عروق.

پزشکان در شمال ایتالیا یکی از سخت ترین-آمار مناطق در طول همه گیر را گزارش کرده اند فوق العاده تعداد زیادی از کودکان زیر نه با موارد شدید از آنچه به نظر می رسد کاوازاکی, بیماری شایع تر در بخش هایی از آسیا است.

در بریتانیا پزشکان مشابه ساخته شده اند مشاهدات باعث وزیر بهداشت مت Hancock برای گفتن coronavirus اخبار جلسه روز دوشنبه که او “بسیار نگران” است و مقامات پزشکی به دنبال این موضوع نزدیک است.

کاوازاکی بیماری است که علت آن ناشناخته است و اغلب رنجور کودکان زیر پنج سال است و همراه با تب و خارش پوست ، تورم غدد و در موارد شدید التهاب عروق قلب است.

ملی انگلستان, مدیر پزشکی, Stephen Powis گفت: انگلیسی ها جلسه او آگاه گزارش از کودکان به شدت بیمار با کاوازاکی-مانند علائم در چند روز گذشته اما تاکید کرد که خیلی زود به تعیین یک لینک با کوروناویروس.

“من خواسته ملی مدیر بالینی برای کودکان و افراد جوان به این به عنوان یک مسئله فوری … ما مطمئن هستیم در حال حاضر است.”

در ایتالیا متخصصان اطفال نیز احساس خطر.

یک بیمارستان در شمال شهر برگامو دیده است بیش از 20 موارد شدید التهاب عروقی در ماه گذشته شش بار به عنوان بسیاری از آن را به عنوان انتظار می رود برای دیدن در یک سال گفت: قلب اطفال پزشک متخصص Matteo Ciuffreda.

Ciuffreda از Giovanni XXIII بیمارستان گفت: تنها تعداد کمی از نوزادان با التهاب عروقی تا به حال آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس اما اطفال قلب و عروق در مادرید و لیسبون بود به او گفت که آنها تا به حال دیده می شود موارد مشابه.

او تا به نام همکاران خود را به سند هر مورد چنین برای تعیین اگر یک ارتباط بين بيماری کاوازاکی و COVID-19. او با هدف انتشار نتایج حاصل از این تحقیقات در مجله علمی.

‘چند ارگان inflamation’

Ciuffreda گفت: اولین مورد از آشکار کاوازاکی بیماری بود و نه ساله پسر که آمد به بیمارستان در 21 مارس در اوج شیوع کروناویروس با تب بالا و پایین بودن سطح اکسیژن خون. او آزمایش منفی برای کوروناویروس.

اسکن نشان داد که او تا به حال یک سینه های بزرگ عروق کرونر یک مشخصه از موارد شدید بیماری کاوازاکی, او گفت:.

“پسر کمی نگران من خیلی با خشونت چند ارگان التهاب موثر بر قلب و ریه ها,” او گفت:. “من می ترسید او نمی خواهد زنده بماند اما با کمال تعجب در این دوره از چند روز او در زمان مثبت به نوبه خود, و او بهتر است.”

بيماری کاوازاکی نیز anecdotally مرتبط 16 سال پیش به یکی دیگر از شناخته شده coronavirus اگر آن را هرگز به اثبات رسیده است.

در این پژوهش پس از دیگری مربوط coronavirus شناخته شده به عنوان NL63 داشت در یک کودک نشان دادن علائم بيماری کاوازاکی در سال 2004.

پروفسور Ian Jones, استاد ویروس شناسی در دانشگاه خواندن در بریتانیا گفت: NL63 ویروس با استفاده از همان گیرنده به عنوان کروناویروس جدید به آلوده کردن انسان اما همچنین تاکید کرد که آن را خیلی زود به نتیجه گیری.

“ما فقط باید صبر کنید و ببینید اگر این تبدیل به یک مشترک نظارت,” او گفت:.

آکادمی اطفال آمریکا هنوز به دیدن چیزی مشابه در ایالات متحده است که بیشترین تعداد از coronavirus عفونت و مرگ و میر.

“ما آگاه هستند از هر گونه گزارش از این پدیده در ایالات متحده” دکتر ایوان مالدونادو که ریاست آکادمی کمیته بیماری های عفونی گفت: در یک ایمیل با اشاره به پتانسیل پیوند بین COVID-19 و کاوازاکی-نوع علائم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>