به عنوان بیشتر و بیشتر موارد COVID-19 coronavirus گزارش شده در سراسر جهان است و در ایالات متحده سه UC Davis دانش آموزان آموخته شنبه بعد از ظهر که آنها در میان تعداد افرادی که قرارداد این بیماری بالقوه کشنده.

UC Davis مطلع شد شنبه توسط Yolo County بهداشت عمومی است که دانش آموز بود که به نظر می رسد درد و رنج از CORVID-19 تا به حال آزمایش منفی برای این ویروس و دو دانش آموز که در قرنطینه — مرد هم اتاقی — اجازه داده شد برای بازگشت به زندگی عادی خود.

مدرسه, اما, است, ادامه تلاش های خود برای جلوگیری از گسترش این ویروس با مسکن و خدمات ناهارخوری حفظ تشدید تمیز کردن برنامه های مسئولان دانشگاه در بیانیه ای گفت. دانش آموزان نیز در حال تشویق به تمرین مناسب شستن دست و بهداشت خوب چیزی است که کارشناسان می گویند می تواند در جلوگیری از انتقال ویروس است.

دانش آموز که پاک شد این ویروس قرار داده شده بود در انزوا پس از نشان دادن آنچه که مقامات به نام “علائم خفیف” از coronavirus. او زندگی در خوابگاه.

دانش آموز تا به حال آبریزش بینی و سرفه بوده و در تماس نزدیک با کسی که به طور بالقوه در معرض شده بود به coronavirus, مقامات گفت.

با استفاده از استانداردهای تعیین شده توسط مراکز کنترل بیماری بیمار مرد هم اتاقی بودند به دنبال در یک قرنطینه حداقل 14 روز. سه دانش آموزان زنده در کارنی در سالن اصلی پردیس.

شده اند وجود دارد هیچ گزارش های دیگر از ویروس و یا مشکوک به ویروس در Yolo County, اگر چه سانتا کلارا در روز شنبه گزارش داد که چهارمین مورد یک زن است که متصل به سوم شخص مبتلا به آن در این شهرستان است.

در حالی که سوم شخص است که در بیمارستان بستری, در آخرین مورد است نه بیمار و یا در بیمارستان بستری است اما در خانه و در انزوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im