UC برکلی پارک مردم 16-داستان پروژه مسکن ارائه شده هزینههای

برکلی — فقط ذکر پارک مردم — دانشگاه برکلی تاریخی میدان نبرد ضد جنگ فعالیت در سال 1969 — هنوز هم آتش سوزی تا عواطف و احساسات در این شهرستان بیش از 50 سال بعد.

که دقیقا چه اتفاقی افتاده است دوشنبه شب زمانی که موضوع 16-داستان مجتمع مسکونی در 2.9 هکتار زمین ارائه شده در دانشگاه برکلی جلسه مطالعه در مورد آن دوربرد طرح توسعه. این دانشگاه پذیرش نظر عمومی بر روی آن برنامه بلند مدت از طریق مه 15.

بسیاری از 56 مردم که با ارسال ایمیل و نامه در طول جلسه آنلاین با انتقاد پیشنهادی مجتمع مسکونی. برخی آن را در نظر گرفته بیش از حد گسترده و خارج از شخصیت جنوب پردیس محله. دیگران مخالف بودند به هر گونه توسعه در شهرستان نقطه عطفی سایت گفت: این امر ناشدنی تغییر محیط و فرهنگ است. هنوز هم دیگران اعتراض به برگزاری جلسه آنلاین در طول بیماری همه گیر کوروناویروس — و سوال زمان بندی و محدود کردن دسترسی برای اظهار نظر عمومی.

“قابل پیش بینی, زمان برنامه های ارائه شده برای در نظر گرفتن منعکس UC را مشخصه بی تفاوتی به خواسته ها و حکمت از جامعه که در آن ساکن” گفت: حداکثر ونتورا از مردم در پارک کمیته در بیانیه ای.

“بسیاری وجود دارد و زمین که دانشگاه مالک — چرا آنها نیاز به این 2.9 هکتار؟”

با وجود این واکنش و انتقاد این دانشگاه اقدام با طیف طرح برای دو پروژه های مسکن — دروازه, سایت تک-ساختمان 850 دانشجو, تخت, استفاده از مخلوط پیشنهاد و مردم را پارک مجتمع مسکونی که همچنین ارائه دفتر و فضای خرده فروشی.

دروازه سایت است که در شمال غربی لبه محوطه دانشگاه. پارک مردم جنوب دانشگاه بين عجله و خیابان و دوایت راه جنوب Bowditch خیابان.

منطقه خلیج مسکن بحران افزوده است فشار در UC برکلی به عرضه بیشتر مسکن دانشجویی. در حال حاضر دانشگاه برکلی در رتبه آخر در نه دانشگاه, دانشگاه کالیفرنیا, سیستم, در, درصد از دانشجویان که در دانشگاه مسکن. بسیاری از دانشگاه UC — Irvine, Los Angeles, مرسد, San Diego, سانتا باربارا و سانتا کروز — نزدیک به در و یا بالاتر از 40 درصد; در برکلی آن است که تنها 23 درصد است.

“کمبود در دسترس و مقرون به صرفه مسکن برکلی برای دانش آموزان است که یک ماده از نگرانی فوری برای دانشگاه و جامعه گفت:” کایل گیبسون مدیر ارتباطات دانشگاه برکلی پایتخت استراتژی. او گفت: مردم را پارک پروژه مسکن “است که در اوایل طراحی مرحله و طراحی کار خود ادامه خواهد داد و در طول سال 2020 است.”

ساخت و ساز برای مسکن دانشجویی در پارک مردم آغاز خواهد شد توسط بهار 2022 و “در حال حاضر هیچ تغییر در آن زمان با توجه به COVID-19,” گیبسون گفت.

دانشگاه راه اندازی برنامه های خود را به redevelop پارک مردم در ماه مه سال 2018 است. این پروژه شامل سه بخش: دانش آموز مسکن تا 1200 دانش آموزان; 75 تا 125 آپارتمان ارائه مسکن حمایتی با در محل خدمات که قبلا بی خانمان و کم درآمد ساکنان; و باز حیاط فضا.

“دانش آموز جدید مسکن کمک خواهد کرد کاهش UC برکلی شدید, دانشجو, کمبود مسکن در حالی که حمایتی مسکن ارائه خواهد شد امن و تحت نظارت زندگی است که مقرون به صرفه و دائمی” گیبسون اعلام کرد.

این پروژه همچنین خواستار یادبود بزرگداشت تاریخ و میراث پارک مردم.

دانشگاه برکلی برگزار شد 200 نشست های مختلف با گروه های علاقه مند به بحث در مورد پارک مردم قصد دارد با توجه به گیبسون. این دانشگاه همچنین میزبانی دو خانه های باز در فوریه. 13 مارس 4 و چون از coronavirus همه گیر شده و در دسترس مجازی خانه باز.

با توجه به Gibson, پروژه خواهد پرداخت نمی شود به صورت کلی درآمد اوراق قرضه و یا بودجه دولت اما “نوع دیگری از اوراق قرضه است که در حال بازپرداخت از آینده جریان درآمد به طوری که این پروژه نمی کند رقابت با دانشگاه های ماموریت بحرانی بودجه نیاز دارد در طول این زمان.”

اما برای بسیاری از کسانی که با ارسال ایمیل و نامه ها روز دوشنبه طرح مسکن برای پارک مردم غیر قابل قبول بود.

“قطعا در برکلی بود و آینده منطقه خلیج در نیاز به مسکن مقرون به صرفه” گفت: Charles Wollenberg به نمایندگی از مردم در پارک منطقه تاریخی بشر. “اما تنها در دانشگاه کالیفرنیا قصد دارد برای از بین بردن یک پارک عمومی به آن را ایجاد کنید.”

سحر Goldwasser به نام پارک مردم “برکلی تنها معروف جهان نقطه عطفی” در تاریخ همتراز با مجسمه آزادی در نیویورک و گفت: طرح مسکن شد “غیر ضروری است.”

Toni گرت از اولین کلیسای مسیح, دانشمند, برکلی, ملی, نقطه عطفی تاریخی ساخته شده توسط معمار برنارد Maybeck, اعتراض به مقیاس پیچیده است. این کلیسا در نزدیکی پارک مردم.

“پیشنهاد جدید طرح ساختمان بیش از حد بزرگ است” گرت گفت. “ارتفاع پیشنهادی ساختمان است راه نسبت به ما محله های تاریخی و به دانشگاه به عنوان یک کل. لطفا با کاهش ارتفاع ساختمان به طور قابل توجهی. توسعه نیاز به اقدام. اما آن را باید در نسبت و دوستانه قابل استفاده در پارک فضا است.”

وجود دارد چند نفر که به حمایت از طرح.

“من یک دانش آموز هستم در برکلی نوشتن برای ابراز پشتیبانی قوی برای پروژه های مسکن شماره 1 و شماره 2” بن Eversole گفت. “UC برکلی است که نومیدانه در نیاز به مسکن دانشجویی و این پروژه ها انواع پروژه ها در مقیاس بزرگ است که مدرسه باید ساخت.”

پارک مردم متولد شد و در 20 آوریل 1969 — یک لحظه منی در برکلی فعال تاریخچه. در طول این هفته از اعتراض ده ها هزار نفر از مردم به خیابان ها ریختند به اصلاح و حفظ بسته است.

در 15 مه سال 1969 یک روز به نام پنج شنبه خونین UC برکلی بطوریکه پارک آن را شمشیربازی و شورش است که به دنبال آن منجر به مرگ دانش آموز, James پیشوا که دچار آسیب های آن روز. بیش از 100 نفر مجروح شدند و در تقابل هلیکوپتر اسپری گاز اشک آور بیش از کال دانشگاه برکلی در یک حالت اضطراری با گارد ملی اجرای حکومت نظامی.

پس از آن پارک شده است و گاه برای بی خانمان و فقیر و جذب مواد مخدر و خرید و فروش مواد مخدر و جرم و جنایت. اما نیز وجود دارد یک حس اجتماعی با موسیقی و تظاهرات. علاوه بر این مواد غذایی نه بمب رایگان به ارمغان می آورد مواد غذایی پنج روز در هفته و دیگران رها با مواد غذایی و پوشاک و لوازم.

ونتورا و دیگر پارک هواداران نگران هستند که در حال حاضر 50 تا 60 نفر زندگی می کنند در پارک بیرون رانده شود و نمی خواهد واجد شرایط برای پیشنهاد تکمیلی مسکن. او در پارک مردم در دوشنبه توزیع ماسک برای کسانی که مکرر در پارک.

او گفت: بخشی از میراث پایدار از پارک مردم آن است “سابقه ای طولانی در ارائه یک تور ایمنی است که جامعه ما نتواند به ارائه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>