Uber, Lyft, هشدار به رانندگان در مورد کوروناویروس اما ارائه هیچ روز پرداخت می شود بیمار

توسط سارا اشلی اوبراین | سی ان ان کسب و کار

عفونی در راننده سرویس مکان. یادآوری به تبعیض مسافران از هر نوع. اما هیچ روز پرداخت می شود بیمار.

این فرفره اقتصاد در زمان coronavirus.

به عنوان موارد coronavirus شروع به دندانه دار کردن در ایالات متحده افرادی که به سواری تحویل مواد غذایی یا رستوران سفارشات برای اجرای اقتصاد شرکت می تواند در خط مقدم از شیوع بیماری به عنوان مردم برای جلوگیری از حمل و نقل عمومی و تکیه بر خانه تحویل به جای زیاد رستوران ها و فروشگاه ها.

در حال حاضر بر روی تقاضا از شرکت ها شروع به صدور احتیاطی برخی از راهنمایی. اما از آنجا که این شرکت ها تا حد زیادی درمان کارگران خود را به عنوان پیمانکاران مستقل — یک وضعیت که در حال حاضر به چالش کشیده در ایالت کالیفرنیا — آنها در حال حاضر به عنوان مزایای بیمه سلامت پرداخت می شود, زمان و یا مرخصی استعلاجی.

Uber و Lyft ارسال پیام به کارگران در روز های اخیر با هدایت. هر دو ارائه شده و قابل پیش بینی یادآوری است که شستن دست و پاکیزگی مهم هستند و اشاره کرد رانندگان باید ضد عفونی کردن وسایل نقلیه خود را اغلب. Lyft گفت: همچنین توزیع ضد عفونی کننده به رانندگان در مکان هایی از جمله آن راننده سرویس محل فرودگاه و صف.

هر دو Uber و Lyft گفت: آنها تاسیس تیم اختصاص داده شده به پاسخ به این مسئله است.

Uber گفت: رانندگان که آن را “همکاری نزدیک با مقامات بهداشت عمومی به تصویب همراه ترین تا به روز هدایت” است که شامل “اگر شما احساس بیمار در خانه بمانند” با توجه به پیام در حال بارگذاری درایور نرم افزار دیده می شود سی ان ان کسب و کار. اما این واقعیت باقی می ماند که این کارگران ندارد روز پرداخت می شود بیمار, بدین معنی که به طور بالقوه باید وزن امرار معاش خود را در برابر خطر سلامت خود و مسافران خود را.

“درست به مدل کسب و کار خود به اصطلاح فرفره شرکت ها همچنان به قرار دادن خطر در پشت کسانی که تولید ارزش برای این شرکت گفت: Veena Dubal یک قانون کار متخصص و دانشیار در دانشگاه کالیفرنیا, Hastings, کالج از قانون است. “در این مثال تخصیص خطر را تهدید می کند نه تنها زندگی و سلامت فرفره کارگران بلکه مصرف کنندگان که با استفاده از خدمات. “

در مکزیک دو رانندگان ندانسته حمل و نقل مسافری که آلوده شده و سپس در ادامه به ارائه مطلب ، در پاسخ این شرکت به طور موقت به حالت تعلیق در 240 مسافران که ممکن است در معرض به عنوان یک نتیجه. حکایت برجسته که چگونه بسیاری از زندگی یک گیگ کارگر در تعامل با انجام شغل خود را. تمام درایور ها و سواران شده اند دوباره فعال این شرکت اعلام کرد.

خدمات تحویل غذا Postmates و DoorDash و مواد غذایی تحویل شرکت Instacart نیز به تازگی صادر شده و راهنمایی های خود را تحویل کارگران است. در بیانیه ای به سی ان ان, کسب و کار, Instacart راننده سرشونو تکون دادن به این واقعیت است که مشتریان شده اند با استفاده از پلت فرم به بریس برای کوروناویروس. “در طول چند روز گذشته ما شاهد افزایش در تقاضای مشتری برای آشپزخانه اقلام مانند شیر خشک و کنسرو محصولات و همچنین محصولات مراقبت شخصی مانند ضد عفونی کننده دست و ویتامین ها است.”

راننده مرجع تخصصی فعال شده است که با گفتگو در مورد چه اقدامات احتیاطی برخی از مصرف ، در گروه در Facebook به عنوان مثال برخی از رانندگان را پیشنهاد نمی گرفتن مسافران از فرودگاه یا بیمارستان. نیز وجود دارد چند دیدگاه از رانندگان در مورد پذیرش مسافران که به نظر می رسد از چین که در آن coronavirus — همچنین به عنوان شناخته شده Covid-19 — برای اولین بار شناسایی شده و با رانندگان دیگر عقب هل دادن این ایده خواستار آن نژادپرست است. دیگران نشان می دهد رانندگی در همه.

(به عنوان مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری یادداشت “مردم از تبار آسیایی از جمله آمریکایی چینی هستند بیشتر احتمال دارد به COVID-19 از هر آمریکایی است.”)

در یک اطلاعیه درباره کروناویروس, Lyft, به یاد رانندگان که آن را “تحمل تبعیض از هر نوع.” در یک ایمیل به رانندگان بارگذاری گفت: آنها می توانند “را انتخاب کنید و در قبول و یا انصراف از سفر” اگر آنها احساس “ناراحت کننده چیدن تا مسافر به دلایل ایمنی” اما گفته است که “کاملا در برابر بارگذاری جامعه دستورالعمل به تبعیض علیه هر کسی بر اساس نژاد و یا منشاء ملی.”

The-سی ان ان-سیم™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>