ایالات متحده جراحی کمک های مالی Stelco گزینه برای خرید 25 درصد سهام در Minntac; گزارش $391 میلیون در سه ماهه اول از دست دادن

ایالات متحده فولاد در روز پنج شنبه اعلام کرد آن را اعطا Stelco گزینه برای خرید 25 درصد سهام در آن Minntac معدن و پلت کارخانه فرآوری در کوه آهن است.

اعلام شد که ایالات متحده فولاد وضعیتی وخیم از متعدد اخراج و کاهش تقاضا برای فولاد در میان COVID-19 گیر گزارش از دست دادن $391 میلیون در سه ماهه اول سال 2020 است.

Hamilton, Ontario مبتنی بر Stelco خواهد پرداخت متحده جراحی 100 میلیون دلار در طول سال 2020 و دیگری 500 میلیون دلار تا پایان ژانویه 2027 به دست آوردن 25% سهام مالکیت در Minntac. Minntac پس از آن عمل به عنوان یک سرمایه گذاری مشترک بین Stelco و ایالات متحده جراحی با ایالات متحده فولاد در ادامه به مدیریت معدن.

“این توافق را تضمین می کند ایالات متحده فولاد ادامه خواهد اپراتور و اکثر صاحب Minntac معدن و معنی 2.4 میلیارد دلار ارزش سرمایه گذاری برای Minntac عملیات” ایالات متحده فولاد گفت: در انتشار اخبار اعلام آن در سه ماهه اول نتایج مالی.

Minntac در نظر گرفته شده است, شمال امریکا, بزرگترین taconite معدن سنگ آهن و پلت کارخانه فرآوری. آن را قادر به تولید 16 میلیون تن خالص گلوله در هر سال و شاغل تقریبا 1400 نفر در سال 2018 است.

“این معامله نشان دهنده یک نقطه عطف بزرگ برای Stelco آن را به عنوان امنیت دراز مدت عرضه با کیفیت بالا و سنگ آهن گلوله و بسیار ارزشمند آینده گزینه برای به دست آوردن 25 درصد مالکیت در Minntac معدن یکی از, اگر نه بهترین دارایی در محدوده آهن,” Stelco مدیر عامل آلن the bushel basket گفت: در جریان انتشار اخبار.

Stelco گفت: از آن نیز وارد یک جدید هشت سال گلوله توافق نامه خرید و فروش با ایالات متحده جراحی تا ژانویه 31, 2028. گلوله های تامین خواهد Stelco دریاچه ایری با این نسخهها کار در Nantcoke, Ontario. معامله جایگزین توافق نامه های موجود که فرستاده شد به پایان می رسد در ماه ژانویه سال 2022.

یک کنفرانس تلفنی با ایالات متحده جراحی سرمایه گذاران جزئیات اولین سه ماهه مالی نتایج جستجو برای مجموعه صبح جمعه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>