لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده در نظر گرفتن نظرات به Enbridge خط 3

U. s. Army Corps of Engineers پذیرش نظرات به Enbridge پیشنهاد خط 3 خط لوله نفت به عنوان آژانس فدرال معتقد پروژه تالاب مجوز.

در حالی که مینه سوتا خدمات عمومی کمیسیون در روز دوشنبه یک بار دیگر تایید گواهی نیاز دارید مسیر مجوز و بررسی های زیست محیطی برای خط 3 متعدد دیگر مجوزها هنوز هم وزن بودن با سایر سازمان ها.

ارتش سپاه تنظیم قرار دادن مواد پر در تالاب و همچنین کار و ساختار در “کشتیرانی آب” اما تنظیم نمی کند و ساخت و ساز و بهره برداری از خطوط لوله و یا مواد حمل شده توسط خطوط لوله.

با توجه به ارتش و سپاه خط 3 خواهد صلیب 80 مایل از تالاب ها در مینه سوتا و یک مایل در داکوتای شمالی و در نتیجه به طور موقت اثرات به 1,050 هکتار از تالاب و دائمی تاثیر به 9 هکتار از تالاب. این خط لوله کراس 218 آب بدن که نیمی از آن در خندق ارتش سپاه گفت.

بحث برانگیز خط لوله است به جای 50 ساله خط 3 و حمل 760,000 بشکه نفت (31.92 میلیون گالن) در هر روز از آلبرتا به Enbridge ترمینال در برتر است.

از طریق مارس 6, عمومی نظرات می توانید با ارسال آن به ایمیل: CEMVP-L3R-PN-Comments@usace.army.mil و یا از طریق پست به منطقه, مهندس, U. s. Army Corps of Engineers St. Paul District, 180 نبش پنجم E., مجموعه 700 St. Paul, MN 55101

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر