ایالات متحده و ونزوئلا سیاستمداران بر این باورند که مادورو تحریک خشونت در BLM تظاهرات

رئیس جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو. عکس های اعتباری: فلیکر/Eneas د Troya (CC BY 2.0).

این داستان بخشی از ویژه ما در پوشش سیاه و سفید زندگی می کند ماده و ضد سیاه نژادپرستی.

در طول نیمه اول ماه ژوئن به عنوان هزاران نفر راهپیمایی برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش در شهرستانها عمده ما مردم شروع به اشتراک گذاری عکس ها و ویدئوها از تظاهرکنندگان با تکان دادن شعارهای سوسیالیستی و یا ونزوئلا پرچم در ایالات متحده.

برخی از تظاهرکنندگان عینک کلاه با رنگ ونزوئلا پرچم دیگران تا به حال کیف و تی شرت به تصویر کشیدن اواخر جمهور ونزوئلا هوگو چاوز و یا, Che Guevara, منجر به شایعات رفتن تمام راه را تا به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — که جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو متصل شد به تظاهرات در ایالات متحده است.

تظاهرات آغاز شد و پس از 25 ماه مه پلیس قتل جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا و به سرعت گسترش در سراسر تمام 50 ایالت. ضد نژادپرستانه تظاهرات به آرامی کاهش در اندازه اما همچنان به گسترش در سراسر جهان است که منجر به تماس پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس و به خراب کردن مجسمه های تاریخی در ارتباط با برده داری و یا استعمار.

شایعاتی که مادورو به نوعی در پشت اعمال خشونت آمیز اعتراض رسیده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, به گزارش میامی هرالد. ارشد تهمت رسمی دولت که ترجیح می دهند به ماندن ناشناس به این روزنامه گفت:

ما آگاه هستند از تلاش افراد وابسته به امریکا دشمنان از جمله رژیم نامشروع از ونزوئلا, نیکولا Maduro به تحریک درگیری کمک به تحریک خشونت و تقسیم آمریکایی ها با بهره برداری از تظاهرات صلح آمیز است.

ایالات متحده آمریکا جمهوری خواه سناتور ریک اسکات نیز برجسته مشابه نظریه ها و اعلام کرد که دولت ایالات متحده را بررسی هر فعالان وابسته به آمریکای لاتین دیکتاتورها که تحریک درگیری در میامی به عنوان بخشی از تظاهرات.

اسکات را ارائه مدرکی برای اتهامات در مورد آمریکای لاتین سوسیالیستی رهبران نقش در خشونت و چپاول و اعمال خرابکاری در ایالات متحده نژادی تظاهرات. در یک کنفرانس مطبوعاتی او به نقل از یک جناح راست Diario لاس آمریکاس اخبار گزارش. کاخ سفید به نوبه خود کاهش یافته است به بحث “عدم باز کردن منبع اطلاعات” بود که منجر به این ارزیابی.

اپوزیسیون ونزوئلا نیز معتقد است مادورو مداخله

در ضمن خولیو بورخس یک رهبر ونزوئلا موازی دولت که نقش ریاست جمهوری کمیسر روابط خارجی ونزوئلا نیز توییتی بیانیه ای مشابه.

“دوباره رژیم به نظر می رسد به عنوان یک پروموتر از بی ثباتی در حال حاضر در ایالات متحده است. دیکتاتوری با استفاده از رسانه ها و خرابکاری گروه به ترویج خشونت است. ونزوئلا یک تهدید برای دموکراسی در این قاره بنابراین ما باید تمرکز بر حذف او از قدرت است.”

توییت پس از شناخته شده Grayzone روزنامه نگار Max Blumenthal اغلب دیده می شود به عنوان یک مبلغ برای chavismo — هوگو چاوز با نام تجاری سوسیالیسم — عکس پوشیدن چاوز یک تی شرت در تظاهرات در واشنگتن, DC.

Dolar امروز یکی از بزرگترین تلخیص سیستم عامل های رسانه های در ونزوئلا با 3.7 M پیروان تکرار Borges گذاشت.

این برنامه ریزی شده بود! است که در سائو پائولو فروم پشت اختلالات در واشنگتن دی سی?

[توجه داشته باشید: Foro de São Paulo, یا, São Paulo فروم به زبان انگلیسی در یک کنفرانس سوسیالیستی احزاب سیاسی و سازمان های دیگر از امریکا لاتین و کارائیب است. آن ایجاد شد و در سال 1990 با هدف تبدیل شدن به یک وزنه تعادل به سیاست های نئولیبرالی.]

مخالفان ونزوئلا نیز با انتقاد

سرزنش خارجی سوسیالیستی دولت برای اعتراضات بیشتر قطبی سیاست در ونزوئلا. این سردبیر راست متمایل رسانه Panam پست اورلاندو Avendaño انتقاد ژوئن Guaidó به سرپرست رئیس جمهور ونزوئلا به صورت آشکارا نشان دادن حمایت برای دولت ایالات متحده در طول Black Lives Matter تظاهرات. Guaidó در زمان قدرت را در ونزوئلا در سال 2019 و با تشکیل یک دولت موازی به رسمیت شناخته شده توسط بیش از 50 کشور از جمله آمریکا و اروپا است.

Telesur english مخالف مادورو بلکه انتقاد ونزوئلا بزرگترین مخالفان بلوک رهبری Guaidó به عنوان آن را نمی خواهد را, نقطهنظرات به اندازه کافی برای حمایت از ایالات متحده است.

“وجود موقت مخالفان دولت است مشروط مغلوب ساختن پیشی جستن ماندن در کاخ سفید است. ایالات متحده بدون شک ما بزرگترین متحد. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است با این کشور سرشار از تظاهرات دو هفته گذشته با معترضان در تلاش برای سرنگونی او و Guaidó داده نشده است اولین ژست پشتیبانی می کند. غیر قابل قبول است”.

این اظهارات در مورد دخالت خارجی در طول مدنی شورش چیز جدیدی نیست. زمانی که اعتراضات را برانگیخت در شیلی پس از افزایش نرخ حمل و نقل عمومی قیمت در پایتخت Santiago de Chile, رئيس جمهور, Sebastián Piñera و رسانه های محلی گزارش داد بالا حضور ونزوئلا میدهد. در عین حال این امر می تواند غیر معمول به عنوان وجود دارد در حال حاضر حدود 500.000 ونزوئلا مهاجران در شیلی. نگار جان Bartlett مقایسه تاریخی جنبش’ پوشش در مطبوعات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>