دو شهرستان سانتا کلارا courthouses به ماندن بسته به طور نامحدود

در Santa Clara County Superior Court سیستم تنظیم آن دادگاه ساعت حتی به عنوان courthouses در پالو آلتو و مورگان هیل بسته باقی می ماند تا اطلاع ثانوی به کاهش هزینه های, مقامات گفت.

این courthouses بودند توقیف در ماه مارس در واکنش به اقامت در محل سفارشات صادر شده توسط سازمان برای مبارزه با COVID-19 همه گیر و باز به عنوان به زودی به عنوان برخی امیدوار بود.

در حال حاضر آنها خواهد ماند بسته نامحدود یک پیچ های جدید به طرح اصلی. این طرح جدید می رود به اثر Aug. 17.

آخرین تغییرات نتیجه مستقیم از 16 میلیون دلار در بودجه کاهش امضا به بودجه دولتی توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom, با توجه به, دادگاه, سند است.

در این سند همچنین آمده عدم اطمینان از وضعیت این صندوق به طور کلی می تواند منجر به بیشتر بودجه کاهش به تابستان تبدیل به سقوط.

موارد برنامه ریزی شده بود در پالو آلتو دادگاه در اعطای خیابان و جنوب دادگستری شهرستان دیانا در خیابان در مورگان هیل خواهد شد نقل مکان کرد به سان خوزه در سالن عدالت در غرب Hedding خیابان.

جدید دادگاه و تلفن ساعت اجرا خواهد شد از 8:30 صبح تا 1:30 بعد از ظهر از دوشنبه تا پنج شنبه از 8:30 صبح تا ظهر روز جمعه است.

خود به کمک مرکز ساعت اجرا خواهد شد از 8:30 صبح تا 3 بعد از ظهر روز دوشنبه, سه شنبه و پنج شنبه و 8:30 صبح تا 12:30 p. m. روز جمعه. خود به کمک دفتر بسته خواهد شد در روز چهارشنبه و هر روز از 12:30 تا 1:30 بعد از ظهر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید