دو اونس کرک دریافت پیتسبورگ مرد و پنج سال در زندان فدرال

اوکلند — Pittsburg مرد محکوم به پنج سال زندان فدرال دوشنبه مرتبط با توقف ترافیک سال گذشته زمانی که پلیس بنا به گزارش ها او را گرفتار با حدود دو اونس کرک کوکائین پرونده های دادگاه نشان می دهد.

کورتیس دنتون, 52, کشیده شد و بیش در قرن پلازا مرکز خرید در پیتسبورگ در ماه مه گذشته و یک افسر کشف شده در مجموع 50 گرم کراک در ماشین خود را به عنوان به خوبی به عنوان حدود چهار گرم است. در زمان دنتون بود در فدرال نظارت برای یک سال 2006 قاچاق مواد مخدر محکومیت دادستان گفت.

در حالی که دنتون دریافت پنج سال یک قاضی فدرال مجاز این حکم برای اجرا به صورت همزمان با 34-ماه مدت برای نقض خود را تحت نظارت انتشار در سال 2006 مورد با توجه به سوابق دادگاه.

“(دنتون) نیز برخوردار تمبر از قاچاق مواد مخدر از جمله خالی پلاستیکی baggies دیجیتال مقیاس باندهای لاستیکی, دستکش های پزشکی, یک تیغ صورت تراشی و یک فندک” نوشت: دادستان در صدور حکم ضبط خبرنگاری. “متهم اعتراف کرد که او در اختیار این داروها به قصد توزیع آنها را.”

دنتون وکیل نوشت: در سوابق دادگاه که مشتری خود تلاش کرده است با اعتياد و عود پس از مرگ یکی از اعضای خانواده منجر به جرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>