دو اوکلند تیراندازی ترک زن و مرد زخمی

اوکلند — یک زن به ضرب گلوله کشته شد در حالی که رانندگی در شرق اوکلند جمعه شب و یک مرد مجروح شد در یکی دیگر از تیراندازی شنبه اولیه نه چندان دور از قیصر, بیمارستان, مقامات گفت.

هر دو قربانیان در وضعیت با ثبات است.

51 ساله به ضرب گلوله کشته شد فقط قبل از 6 بعد از ظهر جمعه به عنوان او سوار در 6100 جلوگیری از مک آرتور بلوار. دو نفر دیگر در وسیله نقلیه با او بودند صدمه دیده است نیست.

مقامات گفت: به نظر می رسد برخی از افراد دیگر درگیر شدند در ضربات پنالتی در خیابان و زن براثر اصابت یک گلوله ولگرد. او قادر به رانندگی به مرکز پلیس پست برای کمک گرفته شده بود به یک بیمارستان است.

افراد درگیر در ضربات فرار قبل از اینکه پلیس وارد صحنه شدند و هیچ نشانه ای از هر یک از آنها مجروح شدند, مقامات گفت. یک انگیزه مشخص نشده و در عین حال برای ضربات پنالتی و بازداشت شده اند ساخته شده است.

دیگر تیراندازی اتفاق افتاده است در مورد 1:48 صبح شنبه در 4000 قطعه هاو خیابان سمت چپ و 35 ساله مرد زخمی, پلیس گفت:.

تیراندازی ظاهرا ناشی از اختلاف در یک اقامت چند دقیقه قبل از آن که ادامه داد: خارج از جایی که تیراندازی اتفاق افتاده است, مقامات گفت.

یک مرد که زندگی می کنند نه در خانه است که در پی تیراندازی, مقامات گفت.

پلیس و جرم و جنایت جلو از اوکلند در حال ارائه به $5,000 پاداش پول در هر تیراندازی برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری مظنون است. هر کسی با اطلاعات ممکن است در تماس با پلیس در 510-238-3426 یا جلو جنایت در 510-777-8572.

بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>