دو نفر به ضرب گلوله در اوکلند

اوکلند –دو نفر به ضرب گلوله کشته شدند دو ساعت از هم جدا پنجشنبه شب و صبح جمعه در مناطق مختلف شرق اوکلند مقامات.

تیراندازی انجام می شود مربوط در این زمان, مقامات گفت.

حدود 12:59 صبح جمعه 40 ساله به ضرب گلوله کشته شد در یک ایستگاه گاز در 2100 جلوگیری از مونتانا خیابان در Dimond منطقه.

این مرد به پلیس گفت که او منتظر بود برای کسی که زمانی که او با مرد دیگری او گفت: “نمی دانم. مسلح فرار قبل از اینکه پلیس وارد شدند.

این مرد زخمی در نظر گرفته شد و به بیمارستان منتقل شد و در شرایط با ثبات است. پلیس مشخص نیست انگیزه و در عین حال برای عکسبرداری و ساخته شده است هر گونه بازداشت.

مدت کوتاهی پس از 11 p. m. روز شنبه یک 64 ساله به ضرب گلوله کشته شد در 5400 جلوگیری از Bancroft خیابان.

این مرد به پلیس گفت که او در مورد به ماشین خود را برای رفتن به محل کار هنگامی که او شنیده ام چند شلیک شد. مرد گفت: “نمی دانم در ابتدا او را به ضرب گلوله کشته شده بود و آن را تا زمانی که او تا به حال رانده چند مایل است که او متوجه او زخمی شده بود یک بار.

مرد گرفته شده بود به یک بیمارستان اما شرایط او در دست نیست.

پلیس ندارد و انگیزه و در عین حال برای عکسبرداری و در حال تلاش برای تعیین اگر مرد زخمی شد و هدف در نظر گرفته شده و یا براثر اصابت یک گلوله ولگرد. بازداشت شده اند ساخته شده است.

پلیس و جرم و جنایت جلو از اوکلند در حال ارائه به $5,000 پاداش پول در هر تیراندازی برای اطلاعات منجر به دستگیری مظنون است. هر کسی با اطلاعات ممکن است در تماس با پلیس در 510-238-3426 یا جلو جنایت در 510-777-8572.

بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>