دو نفر کشته و چهار زخمی در اوکلند تیراندازی

اوکلند — دو نفر کشته و چهار نفر دیگر زخمی شدند در جداگانه تیراندازی رخ داده است که در مناطق مختلف شهر بین بعد از ظهر شنبه و صبح یکشنبه, مقامات گفت.

هیچ یک از تیراندازی به نظر می رسد مربوط در این زمان, مقامات گفت.

فقط پس از 6 صبح یکشنبه یک مرد پیدا شد به ضرب گلوله در پای پل در کنار دریاچه مریت که متصل به 1200 بلوک Lakeshore خیابان 12th خیابان.

پلیس در تلاش بودند برای شناسایی و تعیین می کند که چرا او به ضرب گلوله کشته شد. بازداشت شده اند ساخته شده است.

دیگر تیراندازی مرگبار اتفاق افتاد حدود 10:20 بعد از ظهر شنبه در 200 بلوک Hegenberger جاده ها است. یک مرد معتقد بود در 20s خود به ضرب گلوله کشته شد و گرفته شد به یک بیمارستان توسط فرد دیگری که در آن او درگذشت.

پلیس مشخص نیست انگیزه و در عین حال برای عکسبرداری و ساخته شده است هر گونه بازداشت.

با دو قتل پلیس اوکلند در حال حاضر بررسی 47 قتل در این شهر در این سال است. سال گذشته در این زمان پلیس تا به حال نیز مورد بررسی 47 قتل در این شهرستان است.

در مورد 1:26 صبح یکشنبه 23 ساله به ضرب گلوله کشته شد چندین بار به عنوان او در یک خودرو در پارکینگ در 2400 بلوک بین المللی بلوار در شرق اوکلند. او در شرایط با ثبات در یک بیمارستان است. مرد دیگری با او در وسیله نقلیه صدمه دیده است نیست.

پلیس گفته مردان به ضرب گلوله کشته شد توسط کسی که ایستاده در خارج از خودرو. مظنون فرار قبل از پلیس در صحنه وارد شدند. هیچ انگیزه مشخص شده است و در عین حال برای عکسبرداری است.

حدود 9:32 p. m. روز شنبه 30 ساله به ضرب گلوله کشته شد چند بار در حالی که او سوار در 8200 جلوگیری از Bancroft خیابان در شرق اوکلند. او گرفته شده بود به یک بیمارستان توسط شخص دیگری. وضعیت خود و منتشر شد.

پلیس مشخص نیست انگیزه و در عین حال برای عکسبرداری و یا اگر مظنون بود در خیابان و یا در یکی دیگر از وسیله نقلیه. بازداشت شده اند ساخته شده..

در مورد 3:37 بعد از ظهر شنبه 16 سال و 39 ساله به ضرب گلوله کشته شدند در 1000 بلوک 61 خیابان در شمال اوکلند. هر دو گرفته شد و به بیمارستان منتقل شدند و در وضعیت با ثبات است. پلیس گفته اند آنچه را در ارتباط است.

ممکن است مشکوک دستگیر شد, مقامات گفت. هیچ انگیزه منتشر شده است و در عین حال در تیراندازی.

پلیس و جرم و جنایت جلو از اوکلند در حال ارائه تا $10,000 در پاداش پول در دو قتل و تا 5000 $در دیگر تیراندازی برای اطلاعات منجر به دستگیری مظنون است. هر کسی با اطلاعات ممکن است در تماس با پلیس در 510-238-3821 یا 510-238-34236 یا جلو جنایت در 510-777-8572.

بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر