دو بازداشت در فریمانت به عنوان سریال سرقت مشکوک

FREMONT — یک مرد و زن دستگیر شده بودند در هفته گذشته به ظن چندین منطقه خلیج راحتی-فروشگاه منازل به قصد سرقت پس از افسران در پاسخ به اقامت در هفته گذشته مقامات روز پنجشنبه گفت.

محققان آگاه بودند یکی از این منازل به قصد سرقت در جولای 5 زمانی که متهمان در زمان چند هزار دلار ارزش سیگار و حدود 3500 $ارزش از بلیط بخت آزمایی از آرکو در 35900 فرمونت بلوار. و بهبود نظارت-دوربین فیلم که با کمک جزئی شناسایی, پلیس گفت:.

در جولای 8, افسران با گروه گشت و خیابان-جرایم واحد پاسخ به یک گزارش از دو نفر استدلال در 37000 بلوک از خیابان سوم در نیلز منطقه.

ماموران پس از وارد آنها یافت می شود چند نفر در خارج از خانه و همچنین به عنوان یک وسیله نقلیه است که ماموران در جستجوی این منطقه به زودی متوجه گزارش شده بود به سرقت رفته است.

لحظاتی بعد یک K-9 unit با افسران در بر داشت مشکوک ممکن است در خانه را به اتاق زیر شیروانی. پس از ارسال هشدارهای متعدد به اتاق زیر شیروانی مشاوره هر کسی که در داخل به تسلیم افسران چندین فلفل-توپ دور یا کوچک پرتابه با مواد شیمیایی عامل محرک در داخل به اتاق زیر شیروانی.

یک مرد در داخل بلافاصله تسلیم و افسران شناسایی شده او را به عنوان Jacy Meier, 40 و او را دستگیر کردند و همچنین به عنوان یک فرد Jazzmin Barboza, 32, به اتهام چند فقره جرم سرقت.

مایر و Barboza بودند رزرو در فریمانت زندان داده سپتامبر دادگاه تاریخ و منتشر شد که با توجه به صفر وثیقه دستورالعمل از دولت قضایی شورای طول COVID-19 بیماری همه گیر.

پلیس گفت: هر دو گذرا با قبل از تماس های متعدد با اجرای قانون با Meier در حال حاضر در تعلیقی برای کنترل مواد فروش و قبل از دستگیری به مواد مخدر, فروش مواد مخدر در اختیار داشتن سلاح گرم در اختیار داشتن وسایل نقلیه به سرقت رفته و در اختیار داشتن اموال به سرقت رفته و Barboza با قبل از در اختیار داشتن مواد مخدر و دزدی و سرقت مربوط به دستگیری.

محققان مشغول به کار بودند با دیگر اجرای قانون در مواردی که به نظر می رسد به آنها را شامل هر دو.

هر کسی با اطلاعات تماس باید فرمونت پلیس در 510-790-6800 ext. 3.

تماس با جورج کلی در 408-859-5180.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>