توییتر خواست به اقدام در برابر آزار و اذیت خبرنگار زن در برزیل

جمعی از روزنامه نگاران زن محکوم به آزار و اذیت خبرنگار Patrícia کامپوس ملو در توییتر. تصویر: استفاده تحت مجوز CC0 دامنه های عمومی

برزیل رسیده کم جدید وقتی که می آید به حملات مواجه با خبرنگاران پوشش دولت از رئیس جمهور Jair Bolsonaro. در حالی که شهادت در یک کمیسیون تحقیق در برزیل کنگره در فوریه 11, یک کارمند سابق یک شرکت مشکوک در حال اجرا انبوه پیام طرح در واتساپ از طرف Jair Bolsonaro را (در نهایت پیروز) مبارزات انتخاباتی در سال 2018 به دروغ متهم به خبرنگار زن که شکست داستان “تلاش برای از راه بدر کردن او را.”

هانس رودخانه یک کارمند سابق محتوای دیجیتال سازمان Yacows شد منبع اصلی دسامبر 2018 داستان منتشر شده توسط روزنامه Folha de S. Paulo نشان داد که آژانس تا به حال با استفاده از شماره امنیت اجتماعی خود را بدون صاحبان دانش را به صورت انبوه-ثبت نام سیم کارت را فعال کنید که خودکار واتساپ طرح.

که داستان را خبرنگار Patrícia کامپوس ملو بود برای اولین بار نشان داد که وجود چنین طرح در ماه اکتبر 2018 روز قبل از رای گیری است که اعطا پیروزی به Bolsonaro. کامپوس ملو نیز نشان داد این طرح تامین شده بود توسط یک گروه از تجار و بازرگانان که به طور بالقوه نقض برزیل انتخاباتی که قانون آن را منع شرکت های بزرگ کمک های مالی مبارزات انتخاباتی. در آن زمان کامپوس Mello دریافت چندین تهدید و به حال او حساب واتساپ هک.

رودخانه اتهامات در این کمیسیون که در حال بررسی گسترش “خبر جعلی” در طول سال 2018 انتخابات بود با سرعت رد شده توسط تصاویری از ارز با کامپوس Mello افشا شده توسط فلها و خودش. پیام های منتشر شده توسط این مقاله نشان می دهد رودخانه دعوت از خبرنگار به یک کنسرت که در آن او خواهد بازی علاوه بر اسناد صوتی و عکس های ارسال شده توسط او را به او را به اثبات داستان در این طرح — او ادعا کرد در طول این تحقیق که او هرگز به هر گونه اطلاعات به کامپوس Mello.

ما انتشار یک داستان نشان دادن همه دروغ که کمیسیون تفحص مجلس را شاهد, با, صوتی, عکس, تصاویر و ورق. من قدردانی خود را با همبستگی و از شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن آن توهین و این روایت دروغ نمی وجود دارد. با تشکر

رودخانه اتهامات تایید شده توسط رئیس جمهور Bolsonaro در 18 فوریه در یک کنفرانس مطبوعاتی زمانی که رئیس جمهور یک جناس با کلمه “حرکت شبیه چمچه زنی” در پرتغالی که پیشنهاد کرد که کامپوس ملو به دنبال روابط جنسی با منبع.

Bolsonaro توهین فلها را خبرنگار جنسی با یک اشاره.

پس از رودخانه شهادت کامپوس ملو شروع جنوبی یکی دیگر از کمپین اسمیر. الگوهای رفتاری به تصویر کشیدن یک زن روسپی صحبت کردن با یک پسر در یک ماشین با فلها آرم جا به جا بر روی صورت گردش اند به طور گسترده ای. بعد یک طرح کمدی سرحال گرفت و الگوی رفتاری برای زندگی (تصویری خواهد بود بررسی توسط دیوان عالی کشور). یک ویدیو که در آن کامپوس Mello می گوید: او می دهد که به عنوان یک چپ و رای برای حزب کارگران قبل نیز مطرح است.

بیش از 770 زنان روزنامه نگار با امضای یک بیانیه در حمایت از کامپوس Mello.

روزنامه نگاران اصرار توییتر را به اقدام

جمعی از روزنامه نگاران در برابر آزار و اذیت به نام توییتر که در آن بسیاری از لام در برابر کامپوس Mello توزیع شد, به اقدام برای جلوگیری از سوء استفاده.

صحبت کردن با Global Voices جمعی از اعضای Janaína گارسیا می گوید توییتر است آنها را دعوت به یک رویداد در سال 2018 جایی که آنها متعهد به مبارزه در برابر آزار و اذیت روزنامه نگاران زن اما هیچ اقدامات مشخص شده اند و پس از آن.

سال گذشته طی یک کنفرانس در شهر مکزیک با حضور گارسیا, رسانه های اجتماعی شرکت بود به نام دوباره خود را برای عدم اقدام در برابر آزار و اذیت. گارسیا می گوید:

Prometeram transparência e atitude. O que temos visto desde então, mas não só é o oposto disso.

آنها به وعده شفافیت و عمل است. آنچه که ما را دیده اند پس در مقابل این.

در سال 2017, توییتر از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت جک دورسی گفت: آنها را تهاجمی تر موضع در برابر نمادهای نفرت و خشونت آمیز گروه های:

کامپوس ملو یکی از چندین دیگر از خبرنگاران که در مواجهه با آزار و اذیت به تازگی در برزیل. توییتر ارتباطات تیم خطاب به او در مورد یک بیانیه در پرتغالی در فوریه 15:

توییتر قوانین است که تعیین می کند که محتوا و رفتار مجاز است بر روی پلت فرم. در پرونده مربوط به روزنامه نگار Patrícia کامپوس Mello اقدامات در برابر برخی از توییت ها و پروفایل ها که نقض قوانین شده است در حالی که وجود دارد مطالب دیگر هنوز تحت بررسی (1/2)

توییتر محکوم رفتارهای است که سعی کنید به صدای سکوت و کار که به دنبال محدود کردن این است که به طور مداوم در حال بهبود است. ما پیشرفته در برخی از جبهه ها مانند فن آوری است که فعالانه شناسایی توییتهایی که شکستن قوانین, اما ما می دانیم که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی باید انجام شود.

برای گارسیا, اما, توییتر نیاز به اتخاذ “موثر تر و شفاف” اقدامات:

[نن tomar medidas] é uma mensagem de que para o توییتر o tráfego o engajamento e o وزوز ainda que a partir de práticas criminosas como o assédio یک calúnia e a difamação parecem prevalecer sobre a adoção de medidas por um ambiente seguro – sobretudo para mulheres jornalistas. Muito falamos sociedade de uma em que a impunidade é um traço histórico, como a nossa: afinal o توییتر quer reforçar esse traço? Qual یک preocupação deles com fortalecimento democrático? Ou adotam critérios mais transparentes e efetivos, ou, para nós, a resposta é uma só: o توییتر não se importa اونا criar uma esgotosfera.

[به عمل] است که یک پیام است که, برای, توییتر, ترافیک, نامزدی و وزوز حتی اگر تولید شده توسط جنایی شیوه های مانند آزار و اذیت اسمير و افترا به نظر می رسد برای غلبه بر اتخاذ اقدامات لازم برای یک محیط امن — به خصوص در مورد زنان و روزنامه نگاران. ما اغلب بحث در مورد جامعه ما که در آن مصونیت از مجازات است که یک اثری تاریخی: پس از همه, آیا توییتر می خواهید برای تقویت این ؟ آنچه که نگرانی خود را با دموکراتیک strengthetening? یا آنها اتخاذ شفاف تر و موثر معیارهای یا برای ما پاسخ خواهد بود فقط یکی: توییتر مراقبت می کند که آن را ایجاد یک sewersphere.

دو هفته پس از رودخانه و رسوب برخی از توییت در نظر گرفته شد توسط توییتر در تخلف با پلت فرم قوانین به عنوان خبرنگار Natália Portinari نوشته در مشخصات:

@TwitterBrasil به این نتیجه رسیدند که یکی از حساب های که من محکوم به کارگردانی آزار و اذیت نسبت @camposmello را نقض کرده است پلت فرم قوانین. برای نظرات یکسان به برخی از ساخته شده توسط مقامات دولتی و به مراتب تاثیر بیشتری در اینجا. آنها همچنین مطلع, @TwitterBrasil?

این هفته یکی دیگر خبرنگار ورا Magalhães که می نویسد در Estado de S. Paulo, روزنامه شد, هدف جدید. جعلی حساب ایجاد شد تحت نام او را با پیام های جعلی مشترک بودن اطلاعات خصوصی خود نیز به اطلاع عموم مانند مدرسه با حضور فرزندان او.

Magalhães گزارش شده در فوریه 25 که رئیس جمهور Bolsonaro خود را فرستاده است از طریق WhatsApp یک تماس تصویری هواداران برای اعتراض در مارس 15 برابر برزیل کنگره و به نفع خود دولت است که ممکن است رقم به عنوان مسئولیت کیفری با توجه به دیوان عدالت Dicas de Mello.

نویسنده این داستان می نویسد: در Folha de S. Paulo و امضا کرده فوق مانیفست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>