دوقلوها کار بر روی برنامه ای برای بلیط بازپرداخت ورزشگاه کارگران

در میان آنها چگونه این تیم را بازپرداخت برای طرفداران بازی های از دست رفته و چگونه آن را تقسیم استخر پول بین بازی روز کارکنان. هر چند هیچ تصمیم گیری نهایی ساخته شده اند در دو دوقلوها مشغول به کار هستند که از طریق فرایند و امیدوارم که برنامه های در محل به زودی.

تیم رئیس جمهور دیو سنت پیتر گفت: روز شنبه در یک کنفرانس تلفنی که او امیدوار است در هفته آینده یا دو تیم می توانست اطلاعات بیشتری را برای طرفداران در مورد اطلاعات مربوط به بلیط. یکی چین و چروک در این: تیم هنوز مطمئن شوید که چگونه بسیاری از بازی ها برگزار خواهد شد. در ایده آل ترین سناریو اگر تیم قادر به بازگشت به بازی بیس بال در اواسط یا اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن تلاش می شود ساخته شده را امتحان کنید تا برخی از بازی ها در پایان فصل است.

“من فکر می کنم ما در حال درخواست طرفداران صبور باشید با ما در حال حاضر, اما ما باید هر قصد و بسیار شفاف و با سیاست ما و در نهایت سعی خواهد کرد به ارائه طرفداران با گزینه های است که طیف وسیعی از اعتبار به حرکت به بازی های جدید برای بازپرداخت” سنت پیتر گفت. “و کسانی که برنامه اعلام خواهد شد در اینجا من امیدوارم طی هفته آینده یا دو.”

یکی دیگر منظور از کسب و کار است که تلاش برای کشف کردن چگونه به divvy تا پول این تیم را برای بازی روز کارکنان. دوقلوها همراه با دیگر 29 لیگ اصلی بیس بال تیم متعهد $1 میلیون دلار برای کارکنان که از دست دادن دستمزد زمانی که بازی نمی بازی.

سنت پیتر گفت: این یک اولویت بالا برای خودش و همچنین تیم مالکیت و سازمان بخش منابع انسانی.

“ما انجام داده ایم بسیار کمی از کار در تلاش برای تعیین آنچه که ما فکر می کنم بهترین تخصیص کسانی که دلار و تلاش به درک که کارمندان بسیاری نهفته و همچنین, بنابراین تلاش برای فکر می کنم در مورد که در آن واقعا به عوامل به این است که من فکر می کنم یکی دیگر از پویا” سنت پیتر گفت. “…من فکر می کنم این امید ما برای نهایی کردن آن در کوتاه مدت با این امید که قادر به پیام با آن دسته از کارکنان خاص اما همچنین قادر به دریافت دلار به دست خود در کوتاه مدت.”

برنامه نویسی هشدار

برای طرفداران از دست رفته, دوقلو, بازی بیس بال, Fox Sports شمال و WCCO باید شما را تحت پوشش.

آغاز روز شنبه, Fox Sports شمالی آغاز خواهد شد پخش بازی ها از دوقلوها’ 101-برنده 2019 فصل است.

آن شروع خواهد شد با سال گذشته لیگ آمریکا مرکزی بخش-عقد بازی مقابل دیترویت در 4 p. m. روز شنبه و به دنبال آن است که با اوت. 6 بازی که میگوئل سانو راه می رفت خاموش آتلانتا بریوز. هفته آینده FSN هوا خواهد اوت. 13 بازی که در آن حداکثر کپلر ضربه پنجم خود را در خانه اجرا کنید به عنوان بسیاری از در خفاش کردن ترور Bauer. و در مارس 26, که می شده اند و باز روز FSN دوباره هوا خوزه Berrios’ 2019 روز افتتاحیه شاهکار سه بار. سایر بازی ها شامل بازی 163 در سال 2009 جو مور نهایی بازی و بیشتر.

در رادیو و طرفداران می توانند بازی گرفتن 1 از سال 1965 جهان سری هنگامی که دوقلوها ضرب و شتم داجرز 8-2 در ظهر شنبه. افسانه ای داجرز پخش وین اسکالی بود در تماس است. یک هفته بعد WCCO خواهد شد در سال 1965 MLB همه ستاره بازی در شهری ورزشگاه.

و در مارس 26, دوقلوها را انتشار جدید خود را, دوقلو, باشگاه وانجمن پادکست توسط پخش کریس Atteberry. جیک Odorizzi خواهد بود که برجسته مهمان در آن روز و سابق دوقلو برایان Duensing متوقف می شود برای آوریل 2 قسمت.

هدف زمینه دبستان

وجود خواهد داشت بازی در هدف زمینه در 2 آوریل به عنوان برنامه ریزی شده, البته, اما دوقلوها در حال برداشتن گام برای اطمینان از آمادگی این ورزشگاه — هر روز باز است.

سنت پیتر گفت: آنها باید تغییر شیفت کارگران برای اطمینان از ایمنی و کوچکتر وجود دارد گروه از افراد مشغول به کار در پارک پخش شده در طول هفته است.

“ما در حال تغییرات متناوب و چیزهایی که از طبیعت فقط با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی که ما فکر می کنیم در حال محتاطانه” او گفت:. “اما زمین بازی دیدنی و جذاب, شکل. ممکن است آن را به عنوان خوب به عنوان آن شده است در پنج یا شش سال. ما هیجان زده به راه آمد از طریق زمستان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>