فورت مایرز, Fla. — یکی از اولین چیزهایی که جاش دونالدسون دوقلوها’ $92 میلیون مرد گفت: در آغاز از مقدماتی کنفرانس مطبوعاتی در ماه گذشته بود که چقدر او به دنبال به جلو به کمک به توسعه بازیکنان جوان در سازمان است.

بعد یکی ؟ بررسی کنید.

دونالدسون ساخته شده و اولین حضور خود را در دوقلوها اردوگاه در روز شنبه و رفت و راست به کار پس از آن وعده.

Baseman سوم وارد یک زن و شوهر روز جلوتر از موقعیت بازیکن تاریخ گزارش که سه شنبه است و در پنبه حلاجی شده قفس برگزاری دادگاه با یک گروه از این تیم چشم انداز است که شامل بالا چشم انداز رویس Lewis, جالب Ryan Jeffers و دوم baseman تراویس Blankenhorn.

به عنوان دونالدسون صحبت, ضربه, او تا به حال مخاطبان اسیر است. بعد از همه وجود دارد بدتر مردم را به گوش دادن به بیش از یک سابق آمریکا MVP لیگ.

“وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات در خارج وجود دارد برای بچه ها جوان تر, اما آنچه در آن طول می کشد این است که درک این اطلاعات برای کمک به دریافت این پیام در سراسر به آنها و همچنان به کمک به این بچه ها توسعه از طریق دوره تصدی خود را به عنوان یک مینه سوتا دوقلو” دونالدسون گفت: در ماه ژانویه است. “من به دنبال به جلو به عنوان یک مرد که می توانید در ادامه به ایجاد افراد دیگر کمک به افراد دیگر است.”

دوقلوها مجموعه برنامه های

چند روز قبل از آن Rocco Baldelli گفت: دوست خوب و سابق نیمکت مربی درک شلتون شده بود شنود او برای دوقلوها’ گریپ فروت لیگ بازکن تبادل نظر دارد. Baldelli شوخی او ممکن است هرگز آنها را ارسال به شلتون جدید مدیر پیتسبورگ دزدان دریایی است.

او آشکارا ترک خورده به سرعت اعلام کرد تیم خود را تبادل قصد دارد در روز شنبه. دوقلوها شروع خواهد شد با یک بازی در برابر دانشگاه مینه سوتا در فوریه. 21 با رندی Dobnak بر روی تپه. Devin Smeltzer روبرو خواهد شد شلتون را دزدان دریایی روز بعد در باز کن در حالی که خوزه Berrios و Kenta Maeda را دو خانه گریپ فروت بازی های لیگ.

در حالی که دوقلوها ممکن است در نهایت با استفاده از برخی از آنها جوان استارت در اغل گاو یا حشم برای تسکین — Dobnak, Smeltzer و لوئیس تورپ در میان کسانی که در آن نقش در سال گذشته — آنها در حال نگه داشتن آنها کشیده شده است.

“ما بچه ها که می تواند در نهایت ما در چرخش آنها می تواند در نهایت در اغل گاو یا حشم و در یک دیگر-نوع نقش است. آنها می تواند در نهایت در سه سطح برای شروع سال شاید به ما کمک کردند. هیچ راهی برای بدانید که ما اینجا نشسته ایم در حال حاضر” Baldelli گفت. “…ما به طور کلی کشش زیادی از بچه های ما ، آنها در حال آماده سازی به عنوان استارت, حتی اگر آنها به برخی از این بازی خارج از اغل گاو یا حشم و که به ما می دهد گزینه به عنوان بسیاری از ما احتمالا می تواند.”

Romo به طور خلاصه در کنار

سرجیو Romo را کنار می شود برای چند روز آینده او به عنوان معاملات با آسیب دیدگی جزئی در غیر پرتاب شانه. Baldelli گفت: مسکن به حال “جزئی جزئی شانه چپ گونه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im