دوقلوها’ بهار آموزش در حال اجرا کارآمد

هر چند نیمکت مربی درک شلتون را ترک کرده است برای تبدیل شدن به مدیر دزدان معنی دوقلوها باید یک انسان جدید در شارژ از در حال اجرا بهار, آموزش, دوم, سال, مدیر, Rocco Baldelli شده است خوشحال و با بهره وری از اردوگاه در اوایل روز است.

“برنامه ما با استفاده از در حال حاضر است که بسیار شبیه به یکی از ما با استفاده از سال گذشته” Baldelli گفت. “چند تا ترفند. گاهی اوقات پرسنل تغییرات در واقع منجر به برخی از چیزهای مختلف است که شما را تا پایان انجام می دهند. اما آنها اندک. شما باید در بالای آنها و (Nate Dammann است) در بالا از آنها مایک بل در بالا از آنها. من فکر می کنم اردوگاه رفتن واقعا پاک. من فکر می کنم آن را رفته تنها راه ما برنامه ریزی شده بود.”

Baldelli گفت: Dammann دوقلوها’ به تازگی ارتقا کیفیت-کنترل مربی صرف مقدار زیادی از زمان در تولید بهار, آموزش, برنامه گرفتن در بسیاری از کسانی که مسئولیت از شلتون. بل این تیم جدید نیمکت مربی کمک کرده است تا در این عرصه.

“این واقعا در تلاش برای گرفتن مقدار زیادی از سوالات از سال گذشته و چیزهایی که خواسته ما از بازیکنان ما واقعا در تلاش برای برداشتن قدم بعدی در پاسخ به این پرسش” Baldelli گفت: تغییرات در اردوگاه. “ما هرگز نمی آمد تا با پاسخ, اما ما همچنان به تلاش برای آموزش و تشویق می کنیم بازیکنان ما نیز بسیاری از سوالات را بپرسید بسیاری از چیزهایی که ما در مورد بحث حاضر برخی از صرف زمان در. آن را یک بحث راه. این یک خیابان دو طرفه است.”

تم شب

دوقلوها اعلام کرد خود را کامل تخته سنگ از تم شب روز سه شنبه که شامل تیمبرولوز وحشی, وایکینگ ها سیاهگوش و ایالات شب به عنوان شب تجلیل از کالج ها و دانشگاه ها در مینه سوتا و داکوتای جنوبی و داکوتای شمالی.

جنگ ستارگان شب در مارس 4, هنگامی که طرفداران که خرید تم های ویژه شب بسته را دریافت خواهد کرد Nelson Cruz BoomSaber bobblehead. در خیابان کنجد شب, طرفداران دریافت خواهد کرد یک پیراهن قرمز با یک تصویر از Cookie monster پوشیدن دوقلو نیوجرسی و عبارت “با من مثل مینه سوتا است.” سپاسگزار مرده ادای احترام شب را می آیند با یک کلاه با الهام از گروه و Margaritaville بعد باید یک پیراهن هاوایی سادگی.

دیگر رویدادهای خاص شامل مالش شب و شراب و زنان و بیس بال; غرور شب; خیابان اول شب; دوقلوها جامه فلانل یا پشمی شب; آگاهی سرطان شب; بادام زمینی شب; دوستان شب عشق خود هندوانه شب و Zubazpalooza.

بلیط به تمام تم شب های موجود در, دوقلو,’ وب سایت رسمی.

به طور خلاصه

Baldelli هنوز هیچ به روز رسانی در زمانی که امداد پارچ فرناندو رومرو را گزارش به اردوگاه. رومرو یک بار بالا تبادل چشم انداز انتظار می رود که برای رقابت برای یک نقطه در اغل گاو یا حشم اما او شده است به تعویق افتاد ویزا/مسائل مربوط به مهاجرت در جمهوری دومینیکن.

رومرو بود که با دوقلوها به طور خلاصه در سال گذشته ارسال 7.07 به دست آورده-اجرا به طور متوسط در 15 بازی اما صرف بیشتر از سال در سه گانه-A.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>