دوقلوها برنامه ریزی برای فصل که نمی شود ‘در هر زمان به زودی’

لیگ اصلی بیس بال است که در حال حاضر در نامحدود مکث, اعلام روز شنبه, مارس 16 که روز باز خواهد بود به عقب رانده حداقل به ممکن است که ایالات متحده در جنگ گسترش COVID-19.

یک هفته قبل از شروع فصل قرار بود به شروع MLB تیم در حال حاضر مواجه با این احتمال که کل فصل می تواند از بین برود چیزی که همه درگیر امیدوار است برای جلوگیری از.

“من فکر می کنم ما در حال امیدوار است که در زمان مناسب ورزش باز خواهد گشت. بیس بال باز خواهد گشت” تیم رئیس جمهور دیو سنت پیتر گفت: در یک کنفرانس پنج شنبه. “کار ما این است که به آماده شدن برای آن فرض کنید که اتفاق می افتد.

“اما ما می دانیم که رفتن به اتفاق می افتد ؟ هیچ ما نیست. ما در حال برنامه ریزی برای انواع احتمالات که آن تامل شاید نه اتفاق می افتد در هر زمان به زودی.”

پرسید که آیا او فکر بازی در استادیوم با هواداران می تواند در جدول سنت پیتر گفت: وضعیت کنونی نیاز به ورزش لیگ به “فکر می کنم خلاقانه به زیرک و سعی کنید به تامل مسیرهای مختلف نسبت به بازگشت به بازی است.”

از روز شنبه هیچ کس در دوقلوها سازمان تا به حال تست شده برای COVID-19 سنت پیتر و رئیس جمهور از عملیات بیس بال درک Falvey گفت.

تیم می داند که می تواند تغییر به عنوان تست افزایش می یابد در سراسر کشور و تعدادی از گزارش مثبت آزمایش همچنان به صعود.

“واقعیت این اعداد و ریاضی در اطراف این نشان می دهد که ما به احتمال زیاد در برخورد با چیزی در طول راه این که آیا آن را یک پتانسیل نیاز برای یک آزمون یا یکی که در واقع میباشیم و ما به پیدا کردن چیزی خاص” Falvey گفت. “اما تا به امروز ما لازم نیست که هر چیزی در آن است.”

در حال حاضر آنها در حال آماده شدن برای یک فصل در حالی که در برزخ است. قبل از آنها تقسیم از فورت مایرز, Fla., تبادل مربی وس جانسون ایجاد یک پرتاب تقویم, برای انجام, اما آن را سخت تر برای موقعیت بازیکنان Falvey گفت: از آنجا که آنها دسترسی به همان تمرین فضاهای آنها در هموند ورزشگاه

“بچه ها قطعا به دنبال که در آن و نیاز به انطباق و یا تنظیم روزانه” Falvey گفت. “اما در حال حاضر من فکر می کنم تمرکز ما شده است به مطمئن شوید که هر کس در خانه سازگار check-ins — ما را بررسی کنید در هر روز با هر یک از بازیکنان ما با توجه به سلامت.”

در حالی که برخی از بازیکنان ساخته شده راه خود را به مینیاپولیس بسیاری را به خود رفته offseason خانه. چند مانده اند در فورت مایرز اما وجود داشته اند هیچ سازمان تمرینات.

Falvey گفت: چند بازیکن در سراسر بهار مرکز آموزش در حال تلاش برای استفاده از منابع در حالی که خود را محدود به یک تماس.

بایرون Buxton بود که rehabbing راه بازگشت از شانه جراحی ادامه دارد با برنامه های خود را در فورت مایرز Falvey گفت. استارت Rich Hill که تا به حال offseason جراحی آرنج و نمی شد انتظار می رود به زمین تا اوایل ماه ژوئن, بازگشت به خانه اش در ماساچوست و در ادامه به ناتوانی با یک درمانگر فیزیکی.

“بچه ها می تواند انجام برخی از چیزهایی که در خانه” Falvey گفت: “اما بیشتر و بیشتر ما را دریافت کنید به این تاپیک بدون شکر-پوشش آن: ما نمی تواند نگه دارید تا سطح فعالیت ما هنگامی که ما به سمت چپ فورت مایرز.”

کمک جزئی

لیگ اصلی بیس بال پنج شنبه اعلام کرد که تیم را پرداخت جزئی بازیکنان لیگ یک “یکجا برابر این کمک هزینه که پرداخت شده است از طریق آوریل 8,” برنامه ریزی شده تا پایان بهار آموزش. پس از آن آنها خواهد آمد تا با “یک صنعت گسترده طرح” به صورت جزئی لیگ جبران خسارت از طریق آغاز فصل آینده.

دوقلوها باید متعهد به پوشش جزئی لیگ هر diems برای بازیکنان خود را که برای زمستان آموزش 400 دلار در هفته است.

به طور خلاصه

دوقلوها اعلام کرد کمک مالی از $30,000 به شریدان داستان در پنجشنبه teaming تا با سازمان های غیر انتفاعی برای کمک به ارائه یک وعده غذایی برای $7,500 بچه ها در مینه سوتا که تحت تاثیر قرار به عنوان مدارس بسته باقی می ماند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>