دوقلو, Nelson Cruz, تیلور راجرز ‘خوشبین’ در مورد داشتن یک فصل در سال 2020

در این سناریو وجود ندارد بیس بال در سال 2020 در تمام کل فصل محو دور به عنوان جهان می پردازد COVID-19 همه گیر و اثرات آن است. در این سناریو بیس بال بازگشت در ماه مارس یا آوریل است. 2021. یک سال از هم اکنون.

در حالی که لیگ اصلی بیس بال مسئولان باید دست و پنجه نرم کردن با این احتمال هر دو راجرز و تعیین شده hitter وظیفه Nelson Cruz که شرکت در یک دوشنبه, مارس 23 کنفرانس تلفنی با خبرنگاران می گویند که آنها امیدوار هستند که در یک فصل برگزار خواهد شد و آنها در حال انجام بهترین خود را به در شکل باقی بماند در صورتی که زمان می آید.

“در پایان روز, ما نمی دیکته اگر که اتفاق خواهد افتاد یا نه. این ویروس را به ما بگویید اگر ما می توانیم این فصل یا نه” کروز گفت. “قطعا ما در حال هل دادن به عنوان سخت به عنوان ما می توانیم آن را به اتفاق می افتد و قطعا ما خوشبین هستیم که این اتفاق خواهد افتاد که ما باید یک فصل است. ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از بازی ها خواهد بود.”

آیا یک فصل را در در همه — MLB است به حالت تعلیق در آن به طور نامحدود حداقل به ممکن است, هر چند آن را قطعا می تواند طولانی تر است سوال اول. چگونه بسیاری از بازی ها تیم را یکی از آنهایی که در آینده.

“هر دو طرف در حال رفتن به می خواهید برای دریافت به عنوان بسیاری از بازی ها که ممکن است” راجرز گفت. “آن را در بهترین منافع برای انجام این کار — و آن را در طرفداران بهترین بهره است.”

یکی از راه های ممکن برای جا به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر خواهد بود برای لیگ به برنامه doubleheaders. که به ارمغان می آورد به سوال چه چیزی آنها را انجام دهید برای اطمینان از بازیکن ایمنی و اینکه آیا فهرست اسامی خواهد بود گسترش یافته است.

راجرز دوقلوها’ موقت بازیکنان MLB انجمن تیم هرزه گفت: PA و لیگ گذشت بسیاری از ایده های جلو و عقب با توجه به فصل و که “هر ایده سرگرم شده است.” آنچه که می تواند به معنای او گفت که آنها هنوز هم در حال پخش فصل در ماه اکتبر به ارمغان می آورد که خود مشکلات لجستیکی به بازی به خصوص در مینه سوتا است.

“من فکر می کنم ما می رویم به نگاهی به برخی از مسائل از آنجا که همه ما می دانیم چه بیس بال در مینه سوتا می تواند مانند نگاه در ماه نوامبر” راجرز گفت. “بحث کرده اند (گفت) شاید آماده برای چیزی شبیه به این, اما این مشکل فقط به بحث در مورد چیزهایی مانند که چون شما نمی دانید که اگر آن را واقعا به به ثمر می آیند یا نه.”

در حال حاضر در حالی که در حالت عدم قطعیت بازیکنان در حال انجام بهترین خود را به ماندن در شکل. کروز که بازگشت به جمهوری دومینیکن گفت که او انجام عادی خود را آموزش خواهم او را در offseason یا بهار آموزش کار کردن در سالن ورزش و ضربه زدن در پنبه حلاجی شده قفس.

“خدا را شکر من خود من و خود من جای بدنسازی,” او گفت:. “من قادر به در شکل باقی بماند و در عین حال امن و در خانه بماند.”

کروز که شرکت در یک تمرین زندگی در Instagram روز دوشنبه گفت که او فکر نمی کنم آن را “بسیار زمان” آماده می شود زیرا بازیکنان هنوز هم کار کردن. راجرز که در کلرادو شده است و با پرتاب جزئی اتحادیه گریفین Jax گفت همان می رود برای مسکن. شروع کوزه او گفت که طولانی ترین زمان به آماده شدن برای یک فصل پس از آن زمان به سطح شیب دار به بالا و دوباره.

اگر وجود دارد یک زمان به سطح شیب دار به بالا در این سال و در همه.

“همه ما در حال برگزاری امیدوارم که وجود خواهد داشت برخی از نوع های نجومی این سال” راجرز گفت. “من فکر نمی کنم هر کسی می خواهد برای رسیدن به آن سناریو روز قیامت که در آن هیچ فصل است. اما اگر این مورد است, ما فقط می دانیم که آن را برای خوب بیشتر. ما می خواهیم مردم به سالم. این است بزرگتر از بیس بال و اگر ما نمی تواند بازی بیس بال به دلیل این که فقط یکی از ما به دلیل این است که مهم تر از بیس بال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>