دوقلوها’ جمهوری دومینیکن قرار داده و نشان می دهد در مقابل طرفداران زادگاه

سانو که تا به حال خریداری صدها بلیط برای دوستان و اعضای خانواده شده بود و مشتاقانه به دنبال به جلو به بازی در مقابل کسانی که سرمایه گذاری کرده بود خیلی به زندگی خود و کار خود را. بنابراین در طول صبح او نگه داشته تکرار یک چیز به همکار دومینیکن, Nelson Cruz.

“در تمام طول روز به نلسون — ‘من و شما نیاز به آمار هومر. مردم نیاز به (دیدن) آن'” سانو گفت.

در سومین دور با کروز در پایگاه سانو خوب ساخته شده است. پس از کروز خاص با دو استراحتی به گسترش زمین باز یافته سانو آمار دو-اجرای شات برای ارسال این جمعیت مشتاق به تشویق طولانی و کراوات بازی.

“است که یک احساس باور نکردنی” سانو گفت. “بیا اینجا, اولین بار بازی برای دوقلوها مینه سوتا (در جمهوری دومینیکن) و … آن را در یک لحظه به آمار هومر با پسر من در پایه و در مقابل خانواده و دوستان من مردم از دومینیکن. این واقعا هیجان زده است.

آن یک لحظه ای که نمی خواهد به زودی فراموش می شود. دوقلوها رفت برندگان بعد از ظهر روز شنبه, ضرب و شتم Detroit Tigers 7-6 در بهار آموزش بازی در ورزشگاه قویسقویا ژوئن Marichal — اولین MLB بازی بازی های برگزار شده در جمهوری دومینیکن پس از بهار آموزش 2000. سانو و کروس در ترکیب برای رفتن 4 تا 6.

سانو علاوه بر اجرای خانه شکست یک زمین زیر کشت آمار پایین پایه سوم-خط یک RBI تنها در گذشته خود را در خفاش از روز در حالی که کروز خاص دو برابر شده است و از دست رفته اول دور خانه اجرا به مرکز مرده زمینه فقط چند فوت است.

“این یک بازی معمولی است. این است که یک روز عادی در ورزشگاه” مدیر Rocco Baldelli گفت. “برای مذاکره به اینجا می آیند و قادر به قرار دادن در این نمایش برای مردم او رشد کرده است تا در اطراف آن شناخته شده او برای زمان بسیار طولانی من شرط می بندم او را فوق العاده به آن افتخار می کنم. من فکر می کنم او باید باشد و نلی به عنوان به خوبی. نلی است که یک سفیر برای بازی. بدون توجه به جایی که شما از چیزی است که در او است.”

دوقلوها وارد در جمهوری دومینیکن در روز جمعه بعد از ظهر تا به حال مشترک دریافت در شب با ببر در هتل تیم و شرکت در یک بازی توپ رویداد محلی کودکان و نوجوانان صبح روز بعد قبل از بازی آغاز شده است.

آنها به ارمغان آورد هشت دومینیکن بازیکنان در سفر و چهار دومینیکن کارکنان است. در علاوه بر این به سانو و کروز گیلبرتو Celestino که از سانتو دومینگو آغاز شده و در مرکز میدان است. چشم انداز دانیل Ozoria, Yunior سورینو و سرگردان خاویر همه به نظر می رسد به عنوان جایگزینهای در بعد نوبت به بازی در حالی که خورخه الکلا و Jhoan Duran هر تن به تن یک زمین باز یافته Duran را بدون گل یکی با یک جفت strikeouts.

ببر آورده 10 دومینیکن بازیکنان در این سفر از جمله ایوان نوا که آغاز شده و انداخت بدون گل زمین باز یافته. سوم baseman Jeimer Candelario ضربه ترجمه و خورخه Bonifacio اضافه شده یک خانه اجرا دیترویت.

“خیلی سریع بود. ما همه قادر به آن را هنگامی که زمان می آید به انجام” کروز گفت. “این نشان می دهد که بسیاری. … وجود دارد بسیاری از چیزهایی که رفتن. آن دیوانه بود اما ما یک راه به آن را تعطیل و همه چیز را انجام دهد و آن را به خوبی نشان می دهد.”

و در حال حاضر این امید برای آنها این است که آنها فرصت های بیشتری برای سرگرم کردن طرفداران زادگاه دوباره به زودی.

“این همه در مورد طرفداران. من می دانم که آنها آن را دوست دارم” کروز گفت. “آنها تا به حال یک تجربه بزرگ است. امیدوارم این می تواند همچنان در سال به آمده تا ما لازم نیست که صبر کنید 20 سال به انجام این کار دوباره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>