شهرهای دوقلو نوازنده pokes در همه گیر انزوا با ‘Kokomo,’ طنز

مینیاپولیس — شهرهای دوقلو نوازنده است poking سرگرم کننده در همه گیر-کلکسیون خانه حبس با یک ویدیو طنز از ساحل پسران 1988 آمار “Kokomo.”

جان تلمبه زن, موسیقی, مدیر شجاع کارگاه جدید کمدی تئاتر در مینیاپولیس گفت: “قرنطینه” است “راه را برای خنده و commiserate در راه ما در برخورد با چالش های قرنطینه و خودمان یادآوری کنیم که اگر چه ما جدا شده ما هنوز هم تا حد زیادی به رفتن را از طریق تجربه های مشابه با هم.”

او گفت: پروژه “فقط مرتب کردن بر اساس جریان است.”

تلمبه زن گفت: او شده است یک قسمت-زمان YouTuber برای سه سال کار کرده است و در این Brave New کارگاه آموزشی کمدی تئاتر برای همان مقدار از زمان “من تا به حال تجربه نوشتن کمدی قطعات قبل از این.”

خود شامل پروژه های گذشته “رفته آفریقا: فیلم – تریلر رسمی.”

خود را نامزد Elise جویس با این نسخهها کار در صنعت فیلم و عکاسی و ویرایش “قرنطینه.”

“پس با دو نفر از ما مشغول به کار در آن زمان ما فقط دو روز از مفهوم به نشر (هر چند این کمک کرد که ما تا به حال مقدار زیادی بیشتر رایگان از ما معمولا در طول آن دو روز)” مینیاپولیس resident گفت.

زن و شوهر را در خانه حبس کرده که به موجب “ترکیبی از احساسات” او گفت:. “با الیز و من هر دو خلاق بودن ما تا به حال بسیاری از پروژه ها در پشت رایتر که ما در نهایت به که ما به ارمغان می آورد بسیاری از شادی.

“اما ما هر دو از کار برای اکثر پس از آن نیز استرس زا و نگران کننده است,” او گفت:.

جویس است که یک مترجم آزاد است و دیده می شود همه از او فیلم و صنعت پروژه های تعطیل. او در کردند از شجاع جدید کارگاه — هنوز شاغل وجود دارد اما نه کسب درآمد.

“من فکر می کنم ما احساس می کنیم طیف کاملی از آن (عاطفی) افراط و تفریط در هر روز,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>