تلویزیون امشب: رئیس جمهور تهمت طول می کشد سوال در فاکس نیوز تاون هال ویژه

شبکه های تلویزیونی و خدمات جریان ادامه در پاسخ به کروناویروس بحران با ویژه برنامه نویسی با هدف شکستن اخیر تحولات و مسائل مهم برای بینندگان.

در اینجا آخرین:

پخش امشب یک تاون هال ویژه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “امریکا با هم: بازگشت به کار” (4 p. m. PT; 7 p. m. ET مارس 3, Fox کانال جدید).

تعدیل by Bret Baier و Martha MacCallum این یک برنامه دو ساعته زنده نشات گرفته از بنای یادبود آبراهام لینکلن در واشنگتن دی سی که در آن نسبت ناروا را پاسخ viewer-ارسال سوالات.

با توجه به فاکس نیوز تاون هال ارائه خواهد شد در مقابل یک مجازی مخاطبان که در آن شرکت کنندگان را جمع آوری سوالات خود را در مورد این مرحله دوباره باز از کشور است. بینندگان قادر خواهد بود به ارائه پرسش های خود را پیش از ویژه به FNC را در حساب های رسانه های اجتماعی در Twitter, Facebook و Instagram برای یک شانس به نظر می رسد در ملی پخش.

رئیس جمهور تهمت ظاهر خواهد شد برای اولین بار نشسته و مصاحبه با Baier و MacCallum از شبکه تاون هال در اسکرانتون پنسیلوانیا در 5 مارس. که برنامه پربیننده ترین انتخابات تاون هال تا کنون در کابل, اخبار, با توجه به Nielsen Media Research.

— همچنین پخش در روز یکشنبه است “60 دقیقه” (7 p. m. مارس 3, CBS)که برنامه ریزی شده است برای ارائه اطلاعات بیشتر coronavirus-گزارش های مرتبط.

در میان بخش های یکی در برخورد با رشد تعداد بیکاران آمریکایی ها پس از وقوع آغاز شده است. برخی هرگز بیکار و نه همیشه فکر می کردند که در نظر بگیرید یک جزوه در یک بانک مواد غذایی. برخی را دیدم مشاغل و رویاهای حرفه ناپدید می شوند. همه در حال مبارزه برای نگه داشتن در بسیاری هنوز هم در انتظار کمک دولت آمده است.

اسکات Pelley در دیدار برخی از اقتصادی قربانیان این بیماری همه گیر که ناگهان به صورت واقعیت تلخ از تعجب در مورد بعدی چک کنید و یا غذا و این که آیا وجود خواهد داشت یک کار – هر کار برای آنها در این زمان ویروس.

در یکی دیگر از “60 دقیقه” بخش Lesley Stahl گزارش ها از آمریکا افزوده که در آن کشاورز کوچک به طور فزاینده ای در معرض خطر انقراض است. مزارع بزرگ در حال گزارش گرفتن بیشتر از حدود 28 میلیارد دلار پول کمک مالی در برخی از موارد با استفاده از قوانین دولت به تصویب رسید از گذشته کنگره مزرعه صورتحساب.

کشاورزی وزارت تجارت امداد برنامه انجام شد و بدون کنگره است. اما وزیر کشاورزی سانی Perdue دفاع از برنامه و در خصوص آن پرداخت های بزرگ به مزارع بزرگ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>