تلویزیون امشب: ‘Hawaii Five-0’ قیمتهای نهایی ‘سلام’

پس از 10 سال از ماشین وحشی تعقیب دعوا تفنگ, اهل تفریح و بازی, گفتگوی بورسی و برخی از مناظر زرق و برق دار در تلویزیون “Hawaii Five-0” به پایان می رسد و اجرای آن (دوباره) در CBS امشب با یک قسمت به جاست با عنوان “سلام.”

مانند جک لرد-fronted جرم و جنایت, درام, که باعث آن را راه اندازی مجدد خواهد شد و هرگز قفل کردن یک نقطه در تلویزیون “بزرگترین تا کنون” تالار مشاهیر. اما از آن ساخته شده است به شدت وفادار “ohana” در طول سال و استرالیا بازیگر Alex o’loughlin که موفق به خداوند به عنوان Det. Steve McGarrett شد یکی از زمان نخست محبوب ترین heartthrobs.

پس بدون شک برخی از اشک ریخته شود در طول امشب آخر. در واقع طرفداران در حال حاضر پرداخت ادای احترام در روز پنج شنبه زمانی که #FinalAloha شروع روند در توییتر.

اما چگونه می شود ؟ اگر شما بوده ام به دنبال همراه, شما می دانید که استیو شده است در برخورد با یک احساس آزار دهنده که او می تواند با استفاده از یک استراحت. “شاید من احساس کمی از دست داده در حال حاضر گفت:” دنی در هفته گذشته قسمت. “… شاید من نیاز به یک زمان کمی دور به دست آوردن برخی از چشم انداز.”

دنی نگاه خوب نیست.

در ضمن او flummoxed که مرموز, رمز سمت چپ برای او دیر است. آنچه در آن است در تلاش به او بگویید ؟ بدیهی است کسی که می خواهد آن را بسیار بد به دلیل دنی کوبیده توسط یک قاتل نقاب دار تلاش (ناموفق) برای بازیابی آن.

در روز جمعه آخر دنی بیشتری طول می کشد زمانی که او به شدت زخمی شدند در یک کمین و ربوده. آن را شوم کار Wo چربی را که تا به حال استیو تحت نظارت و می خواهد که لعنت cipher. (“این حق من,” او می گوید).

آخر امکانات تماس مجدد به آن اکتان بالا قسمت خلبان که در آن آغاز شده. این زمانی است که استیو پدر جدا به گروگان گرفته شد و به قتل رسید در حالی که او درمانده به انجام هر چیزی در مورد آن.

James Marsters (ویکتور هسه), William Sadler (جان McGarrett) و Mark Dacascos (Wo چربی) همه را عوض كرد ،

قبل از اقامت در آن final سلام — و احتمالا toasting با نشان دادن یک زن و شوهر از Longboard آبجو — یک نگاهی به این warmhearted تصویری است که در آن بازیگران و خدمه بحث در مورد مقدار “Five-0” به معنای به آنها:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>