تلویزیون امشب: Garth Brooks, Trisha Yearwood انجام از خانه

ستاره تلویزیون و نوازندگان همچنان به آمد تا با راه هایی برای سرگرم کردن توده ها در طول شیوع کروناویروس در حالی که انجام در خانه.

امشب (مارس 1), Garth Brooks و همسرش, Trisha Yearwood ظاهر خواهد شد در ساعات پر بیننده ویژه “Garth and Trisha زندگی می کنند!” (9 p. m., CBS).

در بخش ویژه این ستاره موسیقی کشور انجام خواهد شد زندگی می کنند (نوار-تاخیر به سواحل غرب) از خانه خود را ضبط استودیو, استودیو G ارائه آنچه سازمان به عنوان توصیف “صمیمی کنسرت برای بینندگان به دنبال راحتی و لذت از موسیقی در طول این زمان دشوار است.”

روز دوشنبه بروکس در زمان درخواست آهنگ به صورت ویژه در هفته Facebook Live show “در داخل استودیو G.” به تازگی بروکس و Yearwood میزبانی یک بازی گاه به گاه, در خانه, کنسرت, از, استودیو, G. بیش از 5.2 میلیون بیننده آن را در یک ماده از ساعت بارها و بارها توفنده سایت اینترنتی و ترغیب ایده برای CBS خاص است.

“ما در حال دیدن چه چیزهایی می تواند زمانی که همه ما آنها را به عنوان یک” بروکس و Yearwood در بیانیه ای گفت. “در علاوه بر این به ویژه ما و CBS اهدا خواهد شد $1 میلیون دلار به سازمان های خیریه به طور مشخص مبارزه با COVID-19 ویروس.”

“پس از آن ما شاهد Garth and Trisha سقوط Facebook, ما رسیده به آنها در مورد آوردن این استودیو G به مخاطبان بزرگتر در امن و هیجان انگیز راه” گفت: جک Sussman, معاون اجرایی رئیس جمهور, ویژه, موسیقی و رویدادهای زندگی می کنند. “با Garth and Trisha همراه با قدرت پخش و تلویزیون و هر چیزی می تواند اتفاق می افتد این رویداد نمی شود از دست رفته.”

به ویژه از دوره خواهد شد فیلم برداری بدون مخاطبان استودیوی زنده خواهد شد و تولید با حداقل خدمه تمرین های اجتماعی فاصله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>