تلویزیون امشب: ‘Brooklyn Nine-Nine’ گرداند; ‘کتی کین’ آغاز بکار

تلویزیون میدارد برای پنج شنبه, فوریه. 6

سازمان دیده بان این:

“Brooklyn Nine-Nine” (8 p. m., NBC): شادی همه شما طرفداران این پلیس کمدی. Andy Samberg و باند بازگشت با بازگشت به عقب قسمت. در بازکن جیک آگهی تعقیب جنایتکاران پس از ترور یک عضو شورای شهر.

“کتی کین” (8 p. m., The CW): این سری جدید شرح زندگی را دوست دارد و از چهار مورچه کمیک شخصیت های افسانه مد-to-be Katy Keene (لوسی هیل) خواننده/ترانه سرا جوزی McCoy (Ashleigh موری), بازیگر, خورخه لوپز/زنجبیل (جانی Beauchamp) و “آن دختر” فلفل اسمیت (جولیا چان) — به عنوان آنها را تعقیب رویاهای خود را در شهر نیویورک است.

“گناهکار” (9 p. m. و ایالات متحده آمریکا): قسط سوم از این جرم و جنایت, درام شرح زیر کارآگاه هری آمبروز (Bill Pullman) که او شروع می شود یک روال بررسی یک تصادف غم انگیز در حومه Dorchester در شمال ایالت نیویورک است. آمبروز کشف یک جرم پنهان است که می کشد او را به خطرناک ترین و اخلال در مورد کار خود را.

“تامی” (10 p. m., CBS): Edie Falco, بازگشت به سری تلویزیون در این جرم و جنایت درام. او نقش سابق عالی رتبه افسر NYPD که تبدیل به اولین زن رئیس پلیس لس آنجلس است. یک آبی واقعی نیویورکر ابیگیل “تامی” توماس با استفاده از متین صداقت و بیس بال تاکتیک برای حفظ و اجتماعی و سیاسی و مسائل مربوط به امنیت ملی از مانع موثر در اجرای قانون در Southland.

“Briarpatch” (10 p. m. و ایالات متحده آمریکا): این جنایت جدید گلچین شرح زیر است Allegra شوید (روساریو داوسون) یک دنده محقق بازگشت به مرز شهر تگزاس خانه خواهرش به قتل رسیده است. چه شروع می شود به عنوان یک جستجو برای یک قاتل تبدیل به یک همه گیر مبارزه با او را فاسد شهر را به زانو در. نشان می دهد الهام گرفته شده بود Ross Thomas’ رمان به همین نام است.

همچنین در روز پنج شنبه:

“جوان شلدون” (8 p. m., CBS)

“ایستگاه 19” (8 p. m., ABC)

“آخرین مرد ایستاده” (8 p. m., Fox)

“اسب شاخدار” (8:30 p. m., CBS)

“Will & Grace” (9 p. m., NBC)

“مادر” (9 p. m., CBS)

“Grey’s Anatomy” (9 p. m., ABC)

“معاون” (9 p. m., Fox)

“پروژه باند” (9 بعد از ظهر Bravo)

“مدیون” (9:30 p. m., NBC)

“یک میلیون LittleThings” (10 p. m., ABC)

“Desus & Mero” (11 p. m., Showtime)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر