ایستگاه های تلویزیونی منظور بالا بردن $219,000 برای ایندیانا مواد غذایی بانک


با تقاضا برای کمک های غذایی هرگز بزرگتر از طول این COVID-19 همه گیر و بسیاری از مردم از دست دادن شغل خود در سهشنبه, مارس 10 Nexstar ایستگاه WTTV-TV (CBS) و WXIN-TV (فردا) با همکاری Gleaners مواد غذایی بانک مرکزی ایندیانا و میانه بانک مواد غذایی ایندیانا بخش برای یک بسته Pantries مجازی درایو غذایی و مطرح $219,394.00.

شروع جمعه در ساعت 4 صبح با کمک همکاران از iHeartRadio و کومولوس رسانه های هر دو ایستگاه را تشویق بینندگان به “خوب در جمعه خوب” با دادن مالی به این دو ایندیانا مرکزی بانک های مواد غذایی, این ایستگاه گفت. مردم به کمک های مالی آنلاین و از طریق “یک متن به کمک” گزینه است. یک بیننده به تنهایی اهدا $5,000. “فقط 5 دلار می توانید خوراک یک خانواده چهار نفره برای یک روز. که 43,878 خانواده ها که نمی خواهد گرسنه امروز به لطف سخاوت از بینندگان” ایستگاه گفت: در یک نسخه.

دومینیک مانکوسو معاونت و مدیر کل WTTV CBS4 و WXIN FOX59 گفت: “چه آغاز شده به عنوان یک ایده در مدیریت جلسه روز سه شنبه به واقعیت تبدیل شد در سه روز کوتاه. در زمانی که نیاز است بیشتر از همیشه موسسه خیریه و شفقت از بینندگان ما برای همکار خود روروک مخصوص بچه ها کوچک است که واقعا شگفت انگیز و فوق العاده است.”

“با تشکر فراوان از همه در Fox59 و CBS4 و همه کسانی که به خیلی سخاوتمندانه و کمک به ایجاد بسته Pantries مجازی درایو غذایی یک موفقیت بزرگ” جان Whitaker, مدیر اجرایی میانه بانک مواد غذایی ایندیانا گفت: در انتشار. “امید است که از طریق ایمان و ایمان یافت می شود که در آن امید وجود دارد. میانه بانک مواد غذایی بسیار سپاسگزار به بخشی از یک جامعه است که عمل با ایمان و زندگی در آن با نشان دادن عشق بی قید و شرط برای کسانی که شده اند تا حد زیادی تحت تاثیر این بیماری همه گیر. من می دانم که خدا باید به حال goosebumps او به عنوان شاهد بسیاری از sacrificially دادن برای کمک به تغذیه و مراقبت از همسایگان خود را که شما نیاز دارید. واقعا ما یک برکت شهرستان و ما استقامت بدون توجه به آنچه می آید راه ما از آنجا که پشه کوچک امید! با هم ما ادامه خواهد داد برای ایجاد تغییر در زندگی دیگران یک وعده غذایی در یک زمان. خدا نگهدار همه شما برای وفاداری خود را ادامه داد و پشتیبانی است.”

مدیر عامل شرکت Gleaners مواد غذایی بانک مرکزی ایندیانا جان الیوت گفت: “روابط عمیقا آزمایش در زمان بحران و ما دیدن ماهیت واقعی افراد و سازمان ها. یک بار دیگر این تیم در FOX59 و CBS4 نشان داده اند عمیق و صمیمانه تعهد به مراقبت از خود را گرسنه همسایگان نیازمند و برای ماموریت Gleaners بانک مواد غذایی. این یک امتیاز به همکاری با MidwestFood بانک و بسیاری دیگر از همکاران به خدمت دلهره آور تعدادی از همسایگان اما ما نمی تواند انجام این کار بدون حیرت انگیز سخاوت بسیاری از افراد در اینجا در مرکز ایندیانا است. به نمایندگی از خانواده های کسانی که در نیاز است که اغلب لازم نیست که یک صدای با تشکر از شما.”

“پاسخ از ما بینندگان بیش از حد حتی وحشی ترین انتظارات” CJ Hoyt, اخبار مدیر WTTV CBS4 و WXIN FOX59 گفت. “من floored قدرت لقب استان و مردم ایندیانا روح و فوق العاده ممنون. هزاران خانواده را مجبور غذا بر روی میز خود را بیش از چند ماه آینده با تشکر از این سخاوت.”

مردم هنوز هم می تواند به از طریق پیام کوتاه @MFBINDY به 52014 برای کمک به میانه بانک مواد غذایی ایندیانا را بدست آورد و یا با ارسال پیامک به 317-593-2400 برای کمک به Gleaners مواد غذایی بانک مرکزی ایندیانا و یا با رفتن به وب سایت fox59.com/PackthePantries و cbs4indy.com/PackthePantries.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>