ایستگاه تلویزیون تصویربردار سرقت در زور اسلحه در برکلی

برکلی — محققان به دنبال یک مظنون بعد از یک تلویزیون محلی ایستگاه دوربین اپراتور سرقت در زور اسلحه بیرون یک کنیسه دوشنبه, مقامات گفت.

مدت کوتاهی پس از 5 بعد از ظهر cameraperson بود فیلمبرداری در خارج از جماعت نتيفوت Shalom 1316 دانشگاه Ave. در این شهر شاعر گوشه محله هنگامی که یک مرد به او نزدیک برکلی افسر پلیس بایرون سفید گفت.

انسان به عنوان سیاه و سفید در حدود 40 تا 50 سال و با پوشیدن لباس تیره در زمان دوربین قبل از رفتن شرق در امتداد خیابان دانشگاه به سمت اکتون خیابان.

هیچ کس مجروح شد, پلیس گفت:.

عکاسان و فیلمبرداران از جمله برخی از کار را برای روزنامه ها و ایستگاه های تلویزیونی شده اند هدف از دزدان و سارقان قصد بازگشت چندین سال.

در ماه جولای سال 2019 یک عکاس دزدیدند هزار دلار’ ارزش تجهیزات در اوکلند بزرگ دریاچه منطقه.

در آوریل 2019 یک KPIX-TV station crew شد سرقت از تجهیزات در پایین شهر Dimond منطقه توسط یک نقاب مشکوک که ادعا می کرد به یک تفنگ. در ماه فوریه یکی دیگر از KPIX خدمه دزدیدند خارج از شرق اوکلند کتابخانه. در آن صورت یکی از دزدان شات خدمه گارد امنیتی که قادر به بازگشت به آتش و زخم مشکوک. دو مظنون از جمله یک زخمی شدند بعد از آن دستگیر و به اتهام.

هر کسی با اطلاعات تماس باید برکلی پلیس در 510-891-5900 و مرجع مورد شماره 2020-00037923.

نویسنده کارکنان هری هریس کمک به این گزارش. تماس با جورج کلی در 408-859-5180.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme