کانال های تلویزیونی دریافت شده توسط خانواده های ایالات متحده کاهش یافته است 6.4% در سال 2019: گزارش


جنبش به جریان لاغر بسته های نرم افزاری و دیگر خدمات OTT در ادامه به کاهش کانال های انتخاب در دمای خانه

این بسته نرم افزاری بزرگ را نگه می دارد گرفتن کوچکتر در آمریکا به طور متوسط صفحه اصلی.

با توجه به تحقیقات مخبر بخش نشر دیجیتال شرکت MediaPost متوسط تعداد کانال های تلویزیونی دریافت شده توسط خانواده های ایالات متحده کاهش یافته است 6.4% در سال گذشته از 191.8 در سال 2018 به 179.5 در سال 2019.

این است که ادامه روند البته همانطور که بیشتر و بیشتر خانواده ها “طناب اصلاح” به مقرون به صرفه تر از پرداخت برنامه های تلویزیون بسته نرم افزاری تبدیل به لاغر-بسته نرم افزاری مجازی MVPD گزینه های مانند Hulu + Live TV, YouTube تلویزیون و fuboTV یا قطع وتر همه با هم و تکیه بر روی تقاضا جریان خدمات مانند Netflix و دیزنی به علاوه.

به عنوان تحقیقات مخبر گرافیک بالا نشان می دهد کاهش در کانال های دریافت شده ایجاد افزایش متناظر در, درصد از کانال “کوک” به خانه به طور متوسط. به عبارت دیگر مردم هنوز هم تماشای اساسا همان تعداد کانال آنها فقط باید دسترسی به کمتر از آنها است.

در سال 2019 درصد از کانال گوش به افزایش برای اولین بار در یک دهه با توجه به تحقیقات مخبر تجزیه و تحلیل با استفاده از Nielsen داده برخاسته از 6.6 درصد در سال 2018 به 6.8 درصد در سال 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbet