هزینه تبلیغات تلویزیونی در داروسازی مارس رز: TVSquared


DTC مارک’ تبلیغات انجام شده به خوبی به عنوان COVID-19 بحران گسترش

به عنوان Coronavirus نهفته مردم و کسب و کار در ماه مارس, انواع صنایع تغییر خود را در تبلیغات تلویزیونی هزینه.

با توجه به TVSquared در حالی که برخی مانند صنعت مسافرت به عقب کشیده دیگران به ویژه کسب و کار داروسازی, افزایش هزینه های.

و در برخی از موارد مصرف کنندگان در پاسخ به پیام.

TVSquared یافت که دارویی را افزایش می دهد تلویزیون صرف 44 درصد مصرف کالاهای بسته بندی شده صرف افزایش 12% مراقبت شخصی/زیبایی و مالی بودند تا 11 درصد است.

در حرکت نزولی, سفر, کسب و کار کاهش هزینه 80 درصد آجر و ملات فرو خرده فروشی 30 درصد مواد غذایی و آشامیدنی کاهش 18 درصد و بیمه پایین بود 14 درصد.

داده ها همچنین نشان می دهد که هزینه های مختلف صنعت نوسان با توجه به منحصر به فرد خود را با الگوهای. برای مثال خودکار هزینه های کبوتر هفته دوم در ماه مارس اندکی افزایش یافت و در ست سوم و بازگشت به هفته یک سطح در چهار هفته. هزینه های خرده فروشی آنلاین کمی کاهش یافته هفته دوم مارس و سپس رشد شاخص تا دو هفته بعد.

“نوسانات در صرف و استراتژی به احتمال زیاد همچنان به عنوان تبلیغ تنظیم معماران و طراحان به طور مستقیم منعکس کننده همه گیر و ارزیابی عملکرد برای اطمینان از تلویزیون های سرمایه گذاری مشغول به کار هستند” TVSquared گفت.

TVSquared همچنین اقدامات و عملکرد تبلیغات و متوجه شد که مبتنی بر وب و مستقیم به مصرف کننده مارک های شانس خوبی با DTC آموزش و پرورش برندها عملکرد تا 250%. دسته دیگر که نشان داد یک پاسخ قوی به آن تبلیغات بود, بهبود صفحه اصلی, 43% بوده است.

دسته بندی نشان دادن کاهش عملکرد تبلیغات از جمله ورزشی و بلیط صنعت پایین 94%; سفر پایین 74 درصد و آجر و ملات خرده فروشی پایین 58%.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>