ترکمنستان دعوا coronavirus با (بیشتر) جداسازی و داروهای گیاهی

ترکمنستان رئیس جمهور قربانقلی Berdymukhamedov نظر داروهای گیاهی در ماه مارس سال 2020 ویدئو “اسپند: برای درمان بسیاری از بیماری ها است.” تصویر هنوز هم از ترکمنستان امروز پورتال خبری.

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19.

یک بیماری همه گیر تعریف می رسد همه. وجود دارد در حال حاضر گزارش های که coronavirus رسیده ترکمنستان یکی از ترین در جهان منزوی و بسته متحده است. در سال های اخیر گاز غنی کویر دولت دچار طولانی رکود اقتصادی خروج ناظران به تعجب که چگونه ترکمنستان خدمات عمومی را به مقابله با تمام عیار انساندوستانه.

در زمان نوشتن ترکمنستان یکی از معدود کشورهای اوراسیا است که برای آن هیچ اطلاعات معتبر دانشگاه جانز هاپکینز نقشه آنلاین از تایید coronavirus موارد است. این می تواند با توجه به بدنام مشکل در گرفتن اطلاعات دقیق از کشور که در آن اطلاعات به شدت کنترل و سانسور رسانه ها در همه جا.

درست به فرم ترکمن مقامات سکوت در مورد اخبار بد در افق. آنها به سختی با اشاره به کلمه “coronavirus” است که به نظر می رسد بر روی هر وب سایت دولت پس از یک گذرا ذکر است در تاریخ 5 مارس. که همان روز به نقل از منابع بیمارستانی در پایتخت عشق آباد, RFE/RL در ترکمنستان سرویس نوشت که احتمالا وجود دارد حداقل دو تایید coronavirus موارد در کشور است.

Coronavirus موارد در ترکمنستان هستند نه محتمل. مرزهای کشور قزاقستان و ازبکستان به جنوب که هر دو گزارش اولین موارد این ماه و اعلام شرایط اضطراری در سراسر کشور این هفته است. ترکمنستان همچنین سهام 1,148 کیلومتر آن مرز جنوبی با بحران زده ایران با بیش از 17000 مورد شناخته شده و حدود 1200 مرگ و میر به تاریخ. مثل بقیه از همسایگان خود در آسیای مرکزی ترکمنستان نیز حفظ سریع تجارت با ترکیه و چین در حالی که شهروندان ترکمن مطالعه و کار در روسیه که در آن موارد به سرعت در حال افزایش است.

بکشید تا پل متحرک

اولین و شناخته شده رسمی ذکر یک تهدید برای بهداشت عمومی در ترکمنستان پس از سال جدید است.

این سایت از ترکمنستان وزارت امور خارجه ایالات متحده است که در 8 ژانویه این کشور را وزارت بهداشت صادر سفارش در شناسایی علائم و درمان “ناشناخته بیماری های ریوی.” فوق العاده کمیته تشکیل شده در ژانویه 20 به بحث در مورد اقدامات پیشگیرانه مانند بهبود وضعیت کشور و بیمارستان و راه اندازی قرنطینه مناطق در مناطق مرزی و انجام نامشخص آزمایشات پزشکی بر همه مردم ورود از کشورها را تحت تاثیر قرار.

در فوریه 25, رئیس جمهور قربانقلی Berdymukhamedov برگزار شد جلسه ویژه ای که او در آن صحبت از نیاز به چالش ویروس ها و دیگر “تهدید سلامت.” ترکمن مقامات دولتی قابل پیش بینی نیست در پاسخ به RFE/RL سوالات در مورد کوروناویروس موارد در کشور و نه کسانی که از هر آژانس خبری بین المللی. وجود دارد به نظر می رسد برخی از نشانه هایی از آماده سازی: آمریکا, اخبار, خدمات همچنین گزارش می دهد که دولت و وزارتخانه ها به طور فزاینده ای به چک کردن درجه حرارت از کارکنان خود را. موارد مشکوک در حال اعزام به Chongaly مرکز بیماری های عفونی, هر چند تعداد موارد وجود دارد ناشناخته باقی مانده است. از 4 مارس استخرهای شنا بسته شده اند در عشق آباد و مراسم عروسی و دیگر بزرگ مقیاس رویدادهای یا لغو شده و یا به تعویق افتاد.

با توجه به تواریخ از ترکمنستان به یک وب سایت مستقل زیر سیاسی و تحولات اجتماعی در کشور ترکمنستان چند توریستی اقامتگاههای تفریحی را از جمله اهواز در دریای خزر ساحل بسته شده اند در روزهای اخیر و پس از حداقل فوریه وزارت بهداشت توزیع جزوات در سراسر پایتخت از جمله اطلاعات در مورد علائم کروناویروس. با این وجود با توجه به فرغانه اخبار مستقل وب سایت خبری و متخصص در آسیای مرکزی و مقامات آغاز توزیع یک نسخه جدید از این جزوات در ماه مارس است که حذف هر گونه اشاره ای به نام این ویروس جدید است.

اما دقیق ترین اقدامات در نظر گرفته شده در برابر مسافران از خارج از کشور. در فوریه 3, ترکمنستان بسته تمامیت مرز خود را با ایران به دنبال آن مرز با ازبکستان و قزاقستان. در همین حال مقامات ترکمن به دنبال بازگرداندن شهروندان ترکمن زندگی و کار در کشورها را تحت تاثیر قرار; بیش از 200 ترکمن شهروندان بودند در بازگشت از چین در ماه فوریه و تحت قرنطینه در استان لباب.

ترکمنستان هواپیمایی متوقف شد و تمام پروازها به مقصد و از چین در فوریه 29, پس از چند مقصد دیگر. نمایندگان شرکت هواپیمایی گفت: دولت در خروجی رسانه ها TurkmenPortal که آن باقی مانده پرواز از ترکمنستان هنوز خروج از عشق آباد اما بازگشت به غربی شهر ترکمنآباد که در آن امکانات پزشکی راه اندازی شده اند در فرودگاه. در 15 مارس فرغانه نیوز گزارش داد که شرکت هواپیمایی که با آن روبرو مالی مبارزات شد و دیگر قادر به جبران مسافران برای پرواز لغو شد. چند بزرگ و بین المللی حامل مانند TurkishAirlines چین جنوبی Belavia و FlyDubai نیز به طور موقت لغو پروازهای خود را به ترکمنستان.

نگران کننده در مارس 13 روزنامه نگاران از تواریخ از ترکمنستان گزارش داد که برخی از مسافران پس از رسیدن در ترکمنآباد از خارج از کشور قادر به ترک اجباری قرنطینه بعد از چند دقیقه پس از پرداخت رشوه اعم از $100-800.

در ضمن خدمات بهداشت و درمان در ادامه به ستایش از مراحل ذکر شده توسط رئیس جمهور Berdymukhamedov. در مارس 5, وزیر بهداشت و درمان Nurmukhammet Amannepesov اعتبار این رویکرد با عدم ثبت coronavirus موارد در کشور است.

داروهای گیاهی

ترکمنستان برجسته ترین پاسخ به همه گیر شده و یک داروی گیاهی پیشنهادی توسط رئیس جمهور Berdymukhamedov. در یک سخنرانی به کابینه وزیران در مارس 13, رئیس جمهور اظهار داشت که او در کتاب گیاهان دارویی شامل توصیه های مفید اشاره کرد که فلفل می تواند در مبارزه با عفونت می تواند به عنوان garmala یا مشترک غم و اندوه. این کشور می تواند به خوبی به یاد بگیرند که از آن “حکیم اجداد” اعلام کرد که حمایت از فواید استفاده از garmala به عنوان بخور دادن:

Dürli görnüşli, göze görünmeýän wiruslaryň آدم bedenine aralaşmagynyň öňüni almakda ýüzärlik tüssesiniň netijelidigini köp asyrlaryň durmuş tejribesi subut etdi. Şunuň bilen baglylykda pussy licking, Liderimiz halkymyzyň ýüzärlik tütetmek däbiniň häzirki döwürde dünýäde emele gelen çylşyrymly pursatlarda aýratyn ähmiýetlidigine ünsi çekip.

قرن ها تجربه ثابت می کند که نور دود سیگار می تواند به طور موثر جلوگیری از گسترش های مختلف نامرئی ویروس به بدن انسان است. در این راستا رهبر ما تاکید کرد که مردم ما سنت گند به ویژه مهم است در این مجتمع بار در نور از حوادث در جهان امروز است.

Berdymukhamedov که در خدمت به عنوان ترکمنستان وزیر بهداشت و درمان در بین سال های 1997 و 2007 است و نویسنده چندین کتاب در بهداشت و درمان یک بر اسب و دیگری در چای. او در سال 2013 جزئیات کتاب خواص دارویی بیش از 150 گیاهان بومی مناطق خشک کشور است.

با توجه به این های اخیر فیلم های تولید شده برای دولت در خروجی رسانه های ترکمنستان امروز Garmala به “درمان برای یک هزار بیماری” نقش مهمی در فرهنگ ترکمن. سوزش صحرا چمن به انتشار آن معطر دود آن همچنان ثابت از هر جشن بزرگ از مراسم عروسی به فداکاری یک خانه جدید است.

گزارش های رسانه ها نشان می دهد که رئیس جمهور مشاوره در حال حاضر به شدت مشاهده شده است. با توجه به Orient TV که تبلیغ خود را به عنوان “اول غیر دولتی ایستگاه تلویزیون در ترکمنستان” گیاه سوخته بود در طول یک جلسه بین نمایندگان سازمان ملل و ترکمن مقامات دولتی در مارس 14. در حالی که شرکت کنندگان در این نشست در عشق آباد درمان دست خود را با یک محلول ضد عفونی کننده, handshakes ادامه داد: به عنوان طبیعی است.

آن ممکن است آسان برای ناظران از راه دور به سادگی نوشتن این داروی گیاهی به عنوان یکی از رئيس جمهور Berdymukhamedov eccentricities اما تواریخ از ترکمنستان نشان می دهد که این می تواند پوششى در هر دو حواس برای عدم مناسب بهداشت و درمان در کشور است. رسانه های دولتی در ادامه به گزارش خوش رئيس جمهور در آخرین طرح های. با وجود مشاوره از سازمان بهداشت جهانی به شدت مشاوره در برابر انبوه حوادث عمومی, ترکمنستان در حال رفتن به جلو با آماده سازی برای برگزاری جشن نوروز یا بهار جشنواره در 20 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>