آهنگ در زمان تاج: یک لیست پخش از ترینیداد و توباگو بازدید تمام یادداشت ها حق

روزنامه نگاران و podcasters Franka فیلیپ (سمت چپ) و Ardene Sirjoo (راست) از Trini خوب رسانه ها. Photo by Sean Drakes با اجازه استفاده می شود.

ترینیداد, روزنامه نگاران, Franka فیلیپ و Ardene Sirjoo — جمعی شناخته شده به عنوان Trini خوب رسانه ها از دسامبر 2017, زمانی که پیشنهادهای خود را ساز و برگ راه اندازی شد — می خواستم برای پیدا کردن راه هایی برای متحد کردن مردم در طول COVID-19 pandemic, به طوری که آنها را در مقابل قطبی از آنچه که شما ممکن است انتظار داشت. به جای تولید یک newsy برنامه در پیشگیری از اقدامات آنها در زمان به Facebook به درخواست دوستان و پیروان به انتخاب دو تا از آهنگ های مورد علاقه خود را و توضیح آنچه که آنها را خاص می کند.

فیلیپ الهام گرفته شده توسط یک دوست, استفان هال که معروف بود برای انجام یک بخش به نام “چوب آن در” در احزاب در برایتون انگلستان که در آن او استفاده می شود به زندگی می کنند. مفهوم مجاز عادی دوستداران موسیقی به معنای واقعی کلمه خود را در 15 دقیقه از شهرت با انجام چیزی که خود در DJ عرشه مخصوص ماشینها ممنوع. شما نمی باید به یک mixmaster فقط به اندازه کافی موسیقی برای پر کردن شکاف زمان و بازی. آنچه که ایجاد شده به خاطر فیلیپ بود “تنوع واقعی موسیقی, بسیار جالب, بسیار آلی” و او دوست داشت این واقعیت است که وجود دارد چیزی برای هر کس.

بیش از 100 Facebook نظرات بعد پادکست نسخه از این ایده منجر به یک موسیقی ظرفی شبیه بشاخ یا قیف که یکپارچه melded ژانرهای مختلف در آورده و خاطرات خوشی را برای شنوندگان در سراسر جهان که حرکات فیزیکی با توجه به COVID-19 همه گیر شده اند محدود شده تا کنون سفت-ایزولاسیون اقدامات است. لیست پخش — و داستانهایی که با آن — ارائه می دهد یک نگاه اجمالی از ترینیداد و توباگو, جامعه و فرهنگ است. در اینجا چند نکات برجسته…

‘آهنگ تنهایی روح’ دیوید سکان

یکی از نوآورانه ترین و پایدار و اجتماعی آگاهانه calypsonians از همه زمان دیوید سکان و سپس گروه چارلی ریشه های منتشر شده این آهنگ در سال 1989 به عنوان بخشی از آلبوم “قدرت و جلال”. یک شنونده گفت: این یک یادآوری فوق العاده از ارتباط عمیق که Trinbagonians باید با کشور, مهم نیست که چه بخشی از جهان که اتفاق می افتد در حالی که دیگری گفت که این آهنگ خاص بود به او به خاطر وقتی که او باردار بود, نوزاد خواهد حرکت هر زمان که او آن را بازی کرد.

‘پایکوبی’ توسط برادران جانسون

شنونده دومینیک Inniss پیشنهاد این فانک/ریتم و بلوز کلاسیک به عنوان یک “[مورد علاقه] برای مطالعه, رقص”. وجود دارد کاملا چند آهنگ دیگر در مخلوط کردم که مردم را به حرکت از جمله دیوید بووی را “بیایید رقص” زمین باد و آتش را “بیایید شیار”, پر انرژی همکاری بین songstress Destra گارسیا و سکا آیکون Machel Montano “این کارناوال” و — کاملا به Franka فیلیپ اهانت — Sister Sledge را “فرانکی”: “شما نمی تواند کمک کند اما آواز خواندن همراه,” او می گوید: “حتی اگر شما از آن متنفرم.”

همچنین برای رقص در آن منحصر به فرد Trinbagonian سبک “برنده” است لرد کیچنر را calypso کلاسیک “شکر ادم بیکار و تنبل ادم بیکار و تنبل” و سایه “Bassman” هر دو مباهات مسحور خطوط باس. Facebook کاربر آنتون Nimblett با اشاره به اهمیت دومی “از آنجا که از محل آن در calypso تاریخچه و دلیل آن صحبت می کند به وضوح [به] بار/نعمت یک زندگی خلاق.”

‘جنون مجازی” توسط Jamiroquai

این انتخاب توسط انگلیسی گروه فانک Jamiroquai شد درخواست شده توسط Facebook کاربر Q D راس زیرا از آلبوم همیشه احساس می کنید مربوط به او می گوید: چگونه او احساس می کند در مورد بار “به همراه [این] تصویری آتش است!” دیگر نظر به اشتراک گذاشته شده است که این آهنگ و در واقع کل مجموعه بود refreshingly تسکین دهنده آورده و خاطرات فوق العاده. Dayne Mayers یک ترینیداد, زندگی در هوستون, تگزاس گفت: “من احساس می کنم در یک خانه لیمویی [حزب] با یک گروه کوچک از دوستان بسیار نزدیک.”

‘باور من” توسط سایه

وجود دارد کاملا چند, نشاط بخشی و الهام بخش آهنگ ها در مخلوط از جمله یک نسخه از “محبت بی انتها است” با ترینیداد, خواننده Vaughette Bigford استیوی واندر را “Overjoyed”, پیانیست یوهانا Chuckaree را instrumental نسخه از سکا ستاره Kes’ wildly محبوب ضربه, “دشت چمن” و “احساس عشق” همکاری و مشارکت بین فریتاون جمعی و DJ Private Ryan.

اما سایه “باور من” دارای جایگاه ویژه ای در بسیاری از Trinbagonians قلب. در کلمات rapso خواننده Wendell Manwarren آهنگ — که باعث می شود نقطه ای که داخلی شکیبایی است که قدرتمند تر از شرایط خارجی است — “ساده و قدرتمند شاعرانه و بی انتها است. و توباگو کمانچه زندگی است.”

یک تفسیر از سرود “Sing out My Soul” انجام این نام مقدس صومعه مدرسه کر و ماریا Goretti گروه نیز معنی دار برای کاملا چند شنوندگان صرف نظر از پس زمینه مذهبی است. فیلیپ توصیف آن به عنوان یک “آرامش جهانی آهنگ” که “قرار دادن[s] شما در یک راحت پتو [و] باعث می شود شما احساس می کنید همه چیز خوب است.”

‘فرار (از پینا کولادا آهنگ)’ توسط Rupert Holmes

در سمت چپ میدان آمد چند آهنگ که برای برخی از ناشناختنی دلیل باید همیشه طنین انداز با ترینیداد و توباگو دوستداران موسیقی است. “فرار” یک یادآوری برای بسیاری از اوج از ’80s در موسیقی بود که در فیلیپ عبارت “بسیار هماهنگ کردن زمان برای موسیقی [با] بسیاری از متقاطع [بین] بریتانیا و ایالات متحده.”

این یک sing-along لحن به عنوان اواخر Kenny Rogers’ “قمار باز” که همچنین ساخته شده از برش چون موسیقی کشور بسیار محبوب است در برخی از بخش های انگلیسی زبان کارائیب.

‘دختر’ توسط Stevie Wonder

شاید بیشتر heart-warming داستان موزیکال جلسه آمد از Bianca Savary که خواسته Trini خوب رسانه ها به بازی Stevie Wonder است “که دختر”.

صحبت کردن با صداهای جهانی با تلفن Savary توضیح داد که او در اواخر شوهر, Egidio بیانکو یک بار موفق برجسته رستوران شهر نیویورک است که جذب افراد مشهور مشتریان. تعجب می کنم که یکی از به طور منظم اتفاق افتاده است به کتاب یک جدول در شب دختر خود را 10th تولد و بیانکو ذکر است که او می خواهم بازی “که دختر” برای همسر و دخترش روزی که از بیمارستان به خانه آمد با او. داستان لمس تعجب پرسید: او را به تماس های خود را از پدر گرفت و گوشی را از او و او را خواند این آهنگ.

“پس از آن بود لمس” Savary گفت. “من گریه تمام راه را از طریق, اما این نوع از فرد رمانتیک شوهر من بود.”

که کردار — در نظر گرفتن و ارتباط با دیگران — کپسوله پیام که Ardene Sirjoo امیدوار پادکست ارسال خواهد به شنوندگان. فوق العاده بالقوه در فضای دیجیتال, او توضیح داد که اجازه می دهد تا همه ما از این فرصت به برخی از اندیشه بدهد به آنچه اتفاق خواهد افتاد پس COVID-19 از نظر ما چگونه ممکن است حرکت رو به جلو به عنوان جمعی و چگونه ما ممکن است رفتار دیگران پس از یک زندگی در حال تغییر همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>