لوله جوایز افتخار بالای اجتماعی تصویری برندها و شرکت های رسانه ای

SAN FRANCISCO, مارس 10 سال 2020 – لوله آزمایشگاه رهبر جهان در ویدئو دیجیتال اندازه گیری و مارک تصویری هوش, امروز اعلام کرد 2020 لوله جوایز نمایشگاه جهانی بالا تصویری برندها و شرکت های رسانه ای در سراسر سیستم عامل مانند Facebook, YouTube, Instagram, Twitter و یا کشش ناگهانی.

“با این سال را به لوله جوایز ما هستید تجلیل از ناشران و برندها هستند که با ایجاد اعتماد به نفس در سن تصویری” گفت: Rob Gabel, مدیر عامل شرکت لوله آزمایشگاه. “این شرکت در حال شکستن مرزهای تعریف فرهنگ و ارتباط با مخاطبان جهانی از میلیون ها — و در زمان میلیاردها — مانند قبل از هرگز. آنها رشد درآمد و سود توجه توسط مهار قدرت و مقیاس اجتماعی تصویری.”

لوله عموم است درخشان یک نور افکن در بالا 10 ایالات متحده آمریکا رسانه ها خواص هر چند بیش از 500 مارک های مختلف و شرکت های رسانه ای دریافت خواهد شد برای به رسمیت شناختن مربوطه اجتماعی تصویری موفقیت در سراسر جهان. این شرکت خواهد شد به رسمیت شناختن نام تجاری جهانی و رسانه های برندگان و همچنین به عنوان بهترین ایالات متحده آمریکا, انگلستان, فرانسه, آلمان, استرالیا و برزیل.

بالا 10 ایالات متحده آمریکا رسانه خواص اختصاص 366.8 میلیارد بازدید در مجموع* در اینجا برندگان به ترتیب:

  1. WarnerMedia
  2. ViacomCBS
  3. شرکت والت دیزنی
  4. Comcast
  5. Buzzfeed
  6. نه رسانه ها
  7. Jellysmack
  8. World Wrestling Entertainment, Inc.
  9. Barstool ورزشی
  10. NBA

*توجه داشته باشید در روش برای لوله جوایز: ارقام فوق برای حساب کاربری نمایش ها در سراسر ایالات متحده بر اساس خواص (on Facebook, Instagram, حرکت یا کشش ناگهانی توییتر و یوتیوب) از Jan. 1-Dec. 31, 2019.

درآمد توجه مخاطبان و نگه داشتن آن را یک چالش باقی مانده است اما برخی از شرکت ها خود را نشان داد به خوبی مناسب برای. ViacomCBS عمده ذینفع در سال گذشته از ادغام به عنوان ترکیب شرکت شروع به پریدن کرد به شماره 2 در ایالات متحده در سال 2019 را رتبه بندی ویاکام بود شماره 5 رسانه ملک در ایالات متحده در حالی که CBS شد 10. WWE Barstool و NBA نیز محرک بزرگ سال بیش از سال.

به دنبال در 10 صفحه در سال 2020 شما می توانید یک طیف گسترده ای از شرکت پوشا تلویزیون, فیلم های سینمایی و دیجیتال, همه اجتماعی با استفاده از ویدیو های خود را بگویید داستان منحصر به فرد. بسیاری از کسانی که نام آنها همچنین لوله مشتریان با استفاده از لوله های تصویری هوش قابلیت ایجاد ماندگار آگاهانه استراتژی های کسب و کار.

قابل توجه سه (WWE Barstool, ورزش, NBA) از بالا 10 در حال ورزش خاص در حالی که چهار (WarnerMedia, ViacomCBS دیزنی, Comcast) در شرکت های پخش بزرگ و سه (Buzzfeed, گروه نه Jellysmack) در حال دیجیتال-بومی انتشارات. انواع از انواع مختلف از خواص برجسته خش فقط سطح منحصر به فرد مخاطبان است که می تواند در بر داشت در سراسر اجتماعی تصویری سیستم عامل ارائه شده شما می دانید که چگونه به تولید محتوا صحبت می کند که به آنها است. لوله به تازگی اعلام کرد تصویری دسته بندی جدید ارائه شده است که باز تعریف چگونه تولید محتوای رسانه خریداران و بازاریابان را حس محتوای ویدئویی در جدید و به ظاهر بی پایان چشم انداز دیجیتال.

علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد این سال را به لوله جوایز و/یا یادگیری در مورد چگونه لوله می تواند کمک به شرکت شما می تواند یک honoree در سال 2021? تماس با لوله.

در مورد لوله آزمایشگاه

لوله آزمایشگاه های پیشرو جهانی تصویری اندازه گیری و تجزیه و تحلیل پلت فرم است که سبب بیش از 250 رسانههای ناشران و برندها برای ایجاد اعتماد به نفس در سن ویدیو. لوله نرم افزار اقدامات 6B ویدئوها, 2B+ ویدئو دیجیتال مصرف کنندگان در سطح جهانی 15M سازندگان 200K برندها و 1M حمایت ویدئوها در سراسر سیستم عامل, تولید بینش برای مشتریان خود به مقیاس و بصورت پول در اوردن مخاطبان خود را سریع تر. نه از بالا 10 رسانه های جهانی شرکت های لوله اعتماد به قدرت خود را به فیلم های دیجیتال است. برای اطلاعات بیشتر www.tubularlabs.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>