Tubi با استفاده از TransUnion اطلاعات به فرد مشاهده تبلیغات


جریان خدمات با تمرکز بر ارتباط خانواده ها

خدمات جریان Tubi گفت: این کار با TransUnion قادر به ایجاد محتوای شخصی و تبلیغات تجربه برای بینندگان.

Tubi است که در میان این ویدئو برای اولین بار شرکت ها به استفاده از داده ها از TransUnion بهترین و شناخته شده به عنوان یک اعتبار-آژانس رتبه بندی شرکت ها گفت. داده است و به Tubi که مطالب به طور فزاینده ای در بازدید یک صفحه نمایش بزرگ و منحصر به فرد بینش به تلویزیون متصل کاربران در یک خانواده سطح در یک زمان هنگامی که شخصی ترین محصولات تمرکز بر افراد و یا دستگاه.

“ما چالش اصلی این است که فکر کردن در مورد خانواده و در درجه اول به فکر بیننده تجربه” گفت: علامت Rotblat ارشد درآمد افسر در Tubi.

Tubi گرفتن اطلاعات منحصر به فرد در مورد سن و جنسیت و زبان و تعداد زیادی از مردم در خانواده حضور کودکان و خانواده درآمد Rotblat گفت. که داده ها نیز مفید است برای هدف قرار دادن آگهی.

“ما بیشتر و بیشتر سنتی خطی تلویزیون تبلیغ در حال حرکت به OTT و جریان و آنها اغلب به دنبال پر کردن سن و جنس توده بازاریابی نیاز دارد” گفت: Rotblat اشاره کرد که در حالی که پخش و کابل سن متوسط نگه می دارد و بالا رفتن متوسط سن Tubi بینندگان است 34.

علاوه بر این Tubi می تواند کمک به تبلیغ نشانی ارسال پیام تنها برای خانه های که کودکان در آنها بر اساس TransUnion داده است.

در حالی که شبکه های تلویزیونی و خدمات جریان داشته اند ramping تا قابلیت های داده های خود را برای سال TransUnion است که فقط وارد شدن به تلویزیون کسب و کار.

“این منصفانه است که بگوییم TransUnion است نه تاریخی یک نام است که شما انتظار می رود در این نوع از مشارکت گفت: TransUnion اجرایی معاونت از راه حل های بازاریابی و رسانه های عمودی مت اشپیگل.

“وجود دارد یک بحث ثابت در مورد تعریف تلویزیون و آنچه ما می بینیم این است که آینده بازار تلویزیون بدیهی است نه خطی. آن را در مورد حق بیمه محتوای ویدئویی در سراسر بسیاری از توزیع لمس نقاط” اشپیگل گفت. “اینجا جایی است که ما در حال قرار دادن زمان ما و توجه و ما قطعا بسیار متمرکز در فضا است.”

سال گذشته TransUnion به دست آورد TruSignal بازاریابی فن آوری پلت فرم.

“ما واقعا سخت به اطمینان حاصل شود که ما تا به حال یک هویت نمودار با دقت و کامل است که اجازه می دهد تا ما را به انجام این نوع از مشارکت” اشپیگل گفت. “ما نه تنها درک افراد, اما ما قادر به درک ترکیب خانه.”

اشپیگل گفت: TransUnion در حال همکاری با دیگر شرکت های تصویری او کاهش یافته است به نام. “انتظار ما از شما بیشتر مشارکت از ما,” او گفت:.

شرکت کردم و با هم در ژانویه 2019 در Consumer Electronics Show در لاس وگاس. مذاکرات predated هر گونه گفتگو با فاکس Corp. که در ماه مارس توافق کردند که برای خرید Tubi برای $440 میلیون.

“آنها یک اسب سیاه” Rotblat به یاد می آورد. “آنها به گوش چالش ما و آنچه که ما در تلاش خود برای حل. و ما از بسیاری از آزمون ها” قبل از تشکیل یک همکاری با TransUnion.

Tubi در حال حاضر پیچیده تجزیه و تحلیل داده های قابلیت های. “ما باید بسیار عمیق یادگیری ماشین و داده های علوم هسته ای به تیم ما و محصول ما” Rotblat گفت. Tubi بینندگان ارائه می دهد یک کتابخانه از 20000 عنوان اما کسانی که به عنوان بی فایده هستند و بدون یک پیشنهاد قوی موتور.

کار با TransUnion “می افزاید: یک لایه از داده ها برای الگوریتم های ما برای ایجاد بهتر توصیه,” او گفت:.

با افراد بیشتری تحت دستور به ماندن در خانه به سرعت گسترش Coronavirus بیشتر مردم در حال جریان خاص برای ارائه خدمات رایگان با محتوای کتابخانه ها. برای اولین بار دو هفته پس از مردم دستور داده شد تا به ماندن در خانه Tubi شاهد افزایش 22% در بینندگان و 50 درصد بینندگان جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>